Fly4free.pl

Chorwacja bez obostrzeń! Zbiór lotów do Dubrownika, Puli, Splitu i Zadaru z 7 polskich miast od 182 PLN

182 PLN
Oferta nieaktualna
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Enrico14 / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Podróżowanie do uwielbianej przez was Chorwacji ponownie jest możliwe i to na warunkach, jak przed erą COVID! Skorzystajcie z atrakcyjnej ceny lotów i już dziś zaplanujcie urlop na Bałkanach.

Do Dubrownika, Puli, Splitu oraz Zadaru wybrać się będziecie mogli w okresie pomiędzy czerwcem a sierpniem. Poniżej znajdziecie zestawienie z lotami z Gdańska, Katowic, Krakowa, Lublina, Poznania, Warszawy oraz Wrocławia. W zależności od wybranego kierunku, podróż odbędziecie na pokładach samolotów linii Wizz Air lub Ryanair.

W oby przypadkach bez dodatkowych kosztów na urlop udacie się tylko z małym bagażem podręcznym. Do zakupu biletów nie są potrzebne żadne kluby zniżkowe. Oferta dostępna jest dla wszystkich chętnych, jednak ilość promocyjnych miejsc jest ograniczona – dlatego radzę się śpieszyć z decyzją o wyjeździe.

Termin podróży: czerwiec – sierpień
Linia lotnicza: Ryanair oraz Wizz Air
Bagaż: podręczny

Hotel od 169 PLN/2 osoby/noc

W Zadarze proponuję wam noclegi w bardzo dobrym pensjonacie Villa Irena, który od plaży Borik oddalony jest o 600 metrów. Wszystkie studia składają się z aneksu kuchennego, miejsca do relaksu i spania oraz łazienki z prysznicem.

Dowiedzcie się więcej o tym obiekcie

Natomiast w Dubrownik zatrzymajcie się w obiekcie Apartments Pasko, który od starego miasta oddalony jest o 15 minut spokojnego spaceru. W każdym studio znajduje się aneks kuchenny, miejsce do relaksu, sypialnia oraz łazienka. Na terenie całego obiektu będziecie mieć zapewniony dostęp do sieci WiFi.

Dowiedzcie się więcej o tym obiekcie

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »