Fly4free.pl

Karaiby: bezpośrednie loty Dreamlinerem do Cancun i Varadero od 2599 PLN. Wyloty z 3 polskich miast

od 2599 PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: SVongpra / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Skorzystaj z okazji i odkryj wspaniałe Karaiby. Przygotowałem dla ciebie zestawienie bezpośrednich lotów do Cancun i Varadero. Zrelaksuj się na przepięknych plażach, skosztuj lokalnej kuchni i zobacz liczne zabytki.

Na Karaiby polecisz w grudniu. Czeka cię bezpośredni lot z jednego z 3 polskich miast do Cancun lub Varadero, realizowany na pokładzie samolotu Boeing 787 Dreamliner należącego do PLL LOT. W cenę podróży wliczono bagaż rejestrowany. 

Termin podróży: grudzień
Wylot z: Warszawy, Poznania i Katowic
Linie lotnicze: PLL LOT
Bagaż: podręczny i rejestrowany

Hotel od 306 PLN/noc/2 osoby

W Cancun wybrałem dla ciebie zakwaterowanie w 4* hotelu Four Points by Sheraton. Obiekt zlokalizowany jest w pobliżu plaży i oferuje swoim gościom komfortowo urządzone pokoje z prywatnymi łazienkami i dostępem do WiFI.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Potrzebujesz nieco więcej luksusu? W takim razie polecam świetny 5* hotel Grand Madaged by Kempinski, który mieści się bezpośrednio przy piaszczystej plaży. Na miejscu znajdziesz strefę spa, siłownię i baseny.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Natomiast na Kubie zatrzymaj się w 5* hotelu Iberostar Selection Bella Vista. Na miejscu znajdziesz basen, ogród i strefę spa.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Atrakcje 424 PLN/osoba

W Meksyku wybierz się na wycieczkę do Chichen Itza. Zobacz starożytne miasto Majów i odkryj lokalną kulturę.

Zarezerwuj atrakcję

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »