Fly4free.pl

Bułgaria w okresie majówki od 1371 PLN. Wyloty z 2 miast i pobyt w 4* hotelu Riu Helios Bay z all inclusive

plaża w Bułgarii
Foto: Melana Lettering / Shutterstock
od
1371 PLN
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
02.05.2020 - 09.05.2020
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Skorzystajcie z oferty biura podróży TUI i wypocznijcie u wybrzeży Morza Czarnego w gorącym okresie majówki. Długie i szerokie plaże (odznaczone Błękitną Flagą), antyczny Nesebar i niskie ceny na miejscu – to wszystko czeka na was na Riwierze Bułgarskiej.

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o nowych ofertach
na telefonie, w przeglądarce i na maila

Do Bułgarii polecicie z Katowic lub Warszawy w środku majówki. Dokładny termin wyjazdu to 2-9 maja. Na czas pobytu zatrzymacie się w znanej i bardzo dobrze ocenianej sieci hoteli na całym świecie. Riu Helios Bay to 4* hotel, który odznacza się nowoczesnym wyglądem, wysokim poziomem usług, a przede wszystkim znakomitymi opiniami. Pobyt w tym hotelu rekomenduje ponad 90% odwiedzających, a świadectwem jakości są m.in. świetne recenzje.

Obiekt znajduje się bezpośrednio przy piaszczystej plaży, w najcieplejszym regionie Bułgarii, w miejscowości Obzor. Na komfort i wygodę nie będziecie mogli narzekać. Do dyspozycji są 3 restauracje, basen z tarasem oraz przestronne i dobrze wyposażone pokoje. Na najmłodszych czeka moc atrakcji: basen ze zjeżdżalnią, liczne animacje i przedstawienia, minidyskoteka oraz plac zabaw.

Termin podróży: 2-9 maja
Wylot z: Katowic i Warszawy
Linia lotnicza: Enter Air
Bagaż: podręczny i rejestrowany
Zakwaterowanie: 4* hotel
Wyżywienie: all inclusive
Ilość osób: 2

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Jak spędzić czas w Słonecznym Brzegu?

Słoneczny Brzeg uważany jest za najpiękniejsze kąpielisko na bułgarskim wybrzeżu. Położony nad urokliwą zatoką, od północy otoczony jest malowniczym pasmem Gór Bałkańskich. Charakterystycznym punktem miasta jest ciągnąca się przez 8 kilometrów piaszczysta plaża, która może poszczycić się prestiżowym symbolem Błękitnej Flagi.

Leżący nieopodal Nessebar to perła Bułgarskiej Riwiery i prawdziwa perełka architektoniczna. O wyjątkowości tego miejsca świadczy to, że w 1983 został wpisany na Lista światowego dziedzictwa UNESCO. Warto zagospodarować choć jeden dzień i wybrać się na zwiedzanie. W Nessebarze zobaczcie m.in. przystań rybacką oraz marinę. W mieście znajduje się również mały amfiteatr. Macie ochotę na zrobienie czegoś szalonego? Skorzystajcie z możliwości wykupienia rejsu po morzu lub lotu helikopterem nad Słonecznym Brzegiem.

Nessebyr
Foto: Michael Dechev / Shutterstock
plaża w Bułgarii
Foto: niki_spasov / Shutterstock
Przydatne informacje
  • Zobaczcie, jakie atrakcje w Słonecznym Brzegu proponują zobaczyć nasi czytelnicy.

  • Zabierzecie ze sobą dwa bagaże: rejestrowany – 20 kg/os. oraz podręczny – 5 kg/os.

  • Przed podróżą warto również przygotować listę zwiedzania. W wyborze najlepszych miejsc pomoże wam ranking TOP10.

  • Robiąc zakupy w Bułgarii warto używać wielowalutowej karty Revolut, dzięki czemu nie stracicie na przewalutowaniach.

  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.

  • Wynajmijcie XOXO WiFi aby cieszyć się tanim i bezpiecznym Internetem w czasie podróży. Bez roamingu, zawsze z najlepszym zasięgiem!

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »