Fly4free.pl

Brugia i Gandawa w jednej podróży z Lublina za 148 PLN (loty + autobusy + pociąg)

Dobra cena za belgijską wycieczkę z Lublina. Bilety lotnicze na trasie Lublin - Bruksela Charleroi - Lublin dostępne są za 78 PLN. Przejazdy autobusowe oraz pociągiem lotnisko - Brugia - Gandawa - lotnisko to koszt 70 PLN. Podróż w grudniu, na przedłużony weekend.

Cena dostępna jest dla wszystkich, nie potrzebujemy przynależności do Wizz Discount Club. Rezerwacji dokonujemy na stronie Wizzair.com. Płacimy dowolną kartą płatniczą. Należy pamiętać, że podane przez nas ceny dotyczą podróży tylko z bagażem podręcznym o maksymalnych wymiarach 42 x 32 x 25 cm.

Podróż z lotniska w Charleroi do Brugii oraz z Gandawy na lotnisko zrealizujemy autokarami Flibco. Bilety w cenie 5 EUR (ok. 21 PLN) za odcinek kupimy za pośrednictwem strony Flibco.com.

Przejazd pociągiem z Brugii do Gandawy zrealizujemy belgijskimi kolejami Belgian Rail. Bilet w stałej cenie 6,5 EUR (ok. 28 PLN) kupimy przez internet najwcześniej na miesiąc przed planowanym terminem podróży za pośrednictwem strony BelgianRail.be.

Noclegi znajdziecie korzystając z multiwyszukiwarki obiektów dostępnej na Hotel4free.pl lub za pośrednictwem serwisu Airbnb

Przykładowe rezerwacje:

LUZCRL CRLBrugge BruggeGent GentCRL

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Bilety na FLIBCO po 5 euro kupuje się duzo wcześniej, potem jest po 15, a u kierowcy po 18 i tylko kartą mozna zapłacić. Co do kolejowych to nie ma sensu kupowac wcześniej bo na dworcach jest zawsze sporo automatów i bez problemu mozna bilet w chwilkę kupić. Pozdrawiam z Gandawy :)
florius, 7 października 2015, 10:44 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »