Fly4free.pl

Boże Narodzenie w Barcelonie. Loty z Warszawy za 108 PLN (208 PLN bez WDC)

108 PLN
Barcelona
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: V_E / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Skorzystajcie z okazji i spędźcie nadchodzące święta na hiszpańskim wybrzeżu Morza Śródziemnego.

Z Warszawy do Barcelony polecicie linią Wizz Air w terminie 19-25 grudnia. Za podróż tylko z bagażem podręcznym zapłacicie 108 PLN. 6 dni to wystarczają ilość czasu, by zobaczyć główne atrakcje miasta. Sprawdźcie także te mniej popularne, gdzie nie powinniście spotkać masy turystów.

Za 108 PLN dostępne są dwa terminy lotów: 18-25 grudnia oraz 19-25 grudnia. Bilety na 8-dniowy pobyt w Barcelonie (19-27 grudnia) dostępne są za jedyne 98 PLN.

Bagaż
1 sztuka bagażu w cenie
Wszyscy pasażerowie mogą zabrać ze sobą na pokład jedną bezpłatną sztukę bagażu podręcznego o maksymalnych wymiarach 40 x 30 x 20 cm i wadze do 10 kg, którą należy umieścić pod fotelem przed sobą.

W Barcelonie proponuję wam zakwaterowanie w 4-gwiazdkowym hotelu Sunotel Club Central, który znajduje się w dzielnicy Eixample. Na dachu dostępny jest odkryty basen oraz taras, z którego można podziwiać panoramę miasta. Plac Hiszpański oraz słynny deptak La Rambla oddalone są o 1.8 km od hotelu.

Kalendarz najtańszych lotów z Warszawy do Barcelony

Nie macie wystarczającej kwoty na zakup biletów? Nie martwcie się, jeśli skorzystacie z powyższego kalendarza eSky będziecie mogli kupić bilety na raty! I to 0 proc., co oznacza, że oddacie dokładnie tyle pieniędzy, ile pożyczycie. Aby kupić bilety na raty, musicie wybrać tę opcję w płatnościach PayU.

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »