Fly4free.pl

Karaiby mniej znane: tydzień na Bonaire za 4087 PLN (loty z Warszawy + 3* hotel)

4087 PLN
Foto: Andy Troy / Shutterstock
Karaiby to nie tylko popularna Dominikana, Martynika czy Bahamy. Tym razem polecam wam wycieczkę na leżącą u brzegów Wenezueli niewielką wyspę Bonaire, która szczególnie przypadnie do gustu amatorom sportów wodnych oraz aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu.

Wasza wycieczka zaplanowana została na początku przyszłego roku, w terminie 17 – 24 stycznia. Czeka was lot z warszawskiego lotniska im. Fryderyka Chopina, realizowany na pokładzie samolotów linii lotniczej KLM. Po drodze zaplanowano bezpieczne, gwarantowane przez przewoźnika przesiadki w Amsterdamie.

Na Bonaire zatrzymajcie się w bardzo dobrze ocenianym 3* hotelu Islander Bonaire, który znajduje się tuż przy plaży. Czekają tam na was komfortowo urządzone pokoje utrzymane w pastelowych kolorach, restauracja, bar oraz wspaniałe widoki na morze.

Termin podróży: 17 – 24 stycznia
Wylot z: Warszawy
Linie lotnicze: KLM
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 3* hotel

Za loty w dwie strony oraz tygodniowe zakwaterowanie w hotelu zapłacicie 4087 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Podróż 5613 PLN/2 osoby

Warszawa – Bonaire – Warszawa >>

Hotel 2560 PLN/2 osoby/tydzień

Pokoje w 3* hotelu Islander Bonaire wyposażono w duże łóżka, klimatyzację, prywatną łazienkę z bezpłatnym zestawem kosmetyków, telewizor LCD oraz dostęp do WiFi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Co warto zobaczyć w czasie wycieczki?

Znajdująca się na Morzu Karaibskim wyspa Bonaire to gmina zamorska Holandii. Oznacza to, że na miejscu posługiwać się będziecie walutą euro, nie powinno też być problemów z porozumiewaniem się w języku angielskim. Gotowi na spotkanie przygody?

Aklimatyzację proponuję rozpocząć od spaceru po stolicy wyspy – Kralendijk. Tamtejsza tradycyjna zabudowa do złudzenia przypomina tą świetnie znaną wam z Holandii, wyróżnia się ona jednak ciepłymi, pastelowymi kolorami. Również nazwa miasta jest szczególna – nawiązuje ona do rafy koralowej, co będzie dobrą zapowiedzią cudów czekających na was pod wodą!

Jeśli mowa o pływaniu oraz podziwianiu podwodnego świata, najlepsze warunki znajdziecie w okolicach plaż Te Amo, Coco oraz Lac Cai. Polecam wam również wycieczkę w okolice mieniących się wieloma kolorami tradycyjnych salin oraz do parku narodowego Washington-Slagbaai.

Foto: Chiyacat / Shutterstock
Foto: desant7474 /yayimages.com
Foto: Chiyacat / Shutterstock
Przydatne informacje
  • Aktualnie podróżując na Bonaire potrzebujecie testu PCR z negatywnym wynikiem.
  • Więcej na temat obowiązujących na wyspie restrykcji możecie przeczytać tutaj.
  • Na powracających do Polski czeka 10-dniowa kwarantanna, której możecie uniknąć wykonując w kraju test (po 7 dniach). Z tego obowiązku zwolnieni są zaszczepieni oraz ozdrowieńcy.
  • Pamiętajcie, aby zabrać ze sobą ważny paszport!
  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.
  • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.
  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.
Pomóż nam tworzyć lepsze teksty i oceń tę ofertę.
Co jest nie tak w tej ofercie?
wyślij ocenę »
Dziękujemy za ocenę tej oferty!
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »