Fly4free.pl

Blisko natury: zbiór bardzo dobrze ocenianych noclegów na Suwalszczyźnie od 145 PLN/pokój

Foto: Kasia Misiukanis-Celińska / Unsplash
od
145 PLN
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
12.08.2022 - 28.08.2022
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Potrzebujecie odpoczynku z dala od zgiełku miast? Macie dosyć tłumów i chcecie być blisko przyrody? W takim razie skorzystajcie z przygotowanego przeze mnie zestawienia noclegów na Suwalszczyźnie.

Wszystkie poniższe propozycje to bardzo dobrze oceniane noclegi, spośród których możecie wybierać propozycje od kameralnych pensjonatów po luksusowe obiekty wypoczynkowe. Wszystkie one dostępne są w atrakcyjnych cenach oraz terminach, zatem jedynie od was zależy, dokąd zdecydujecie się udać!

Hotel od 145 PLN/pokój

Najtańszym obiektem znalezionym przeze mnie są Pokoje Nad Szeszupą Jasionkove Dobro, który jest bardzo dobrze oceniany przez dotychczasowych gości. Na miejscu skorzystacie z komfortowego pokoju i darmowego parkingu.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Apartamenty Turystyczna są niewiele droższe i oferują swoim gościom zakwaterowanie w pokoju z prywatną łazienką. Na miejscu skorzystacie również z ogrodu i przestrzeni do grillowania.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

W Suwałkach wybrałem dla was nocleg w 3* hotelu Holiday. Do waszej dyspozycji zostanie oddana restauracja oraz pokój z dostępem do WiFi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Apartament Suwałki Centrum, jak sama nazwa wskazuje, usytuowany jest w pobliżu najważniejszych atrakcji miasta. Do waszej dyspozycji zostanie oddany salon z kanapą, TV, prywatna kuchnia oraz łazienka na wyłączność.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

W Ełku proponuję wam zakwaterowanie w 3* hotelu Rydzewskim. To klimatyczny obiekt, w którym znajdziecie pokój z prywatną łazienką i dostępem do WiFi. W cenę wliczono śniadanie.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

W Augustowie wybrałem dla was nocleg w świetnym hotelu Abro. Obiekt jest rewelacyjnie oceniany przez dotychczasowych gości, a przy tym wyróżnia się klimatycznym wnętrzem. W cenę zakwaterowania wliczono śniadanie.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Natomiast najdroższym obiektem jest nowoczesny apartament Dream, który usytuowany jest w Suwałkach. Dotychczasowi goście wyjątkowo pozytywnie oceniają pobyt w tym miejscu.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
  • Standardowo doba hotelowa trwa od 15:00 do 11:00.
  • W pobliżu każdego obiektu znajdziecie miejsce postojowe.
  • Możliwy jest przyjazd z pupilem, warto jednak w tej sprawie wcześniej skontaktować się z konkretnym obiektem.
  • W czasie podróży możecie wykorzystać bon turystyczny.
  • Dla najmłodszych przygotowano możliwość dostawek.
  • Więcej propozycji tanich noclegów znajdziecie klikając w ten link.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »