Fly4free.pl

Black Friday w TAP Air Portugal: Faro, Madera, Azory i USA od 508 PLN. Wyloty z Warszawy

od 508 PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: DaLiu / Shutterstock
Skorzystaj z wyprzedaży z okazji "Czarnego Piątku" w TAP Air Portugal i wybierz się na wycieczkę w obniżonej cenie. Wizyta w Faro, eksploracja Madery lub Azorów, a może wyprawa do USA? Wybór należy do ciebie!

W podróż do Portugalii lub USA będziesz mógł wybrać się w okresie między styczniem a czerwcem przyszłego roku. Czekają cię loty z warszawskiego lotniska im. Fryderyka Chopina w Warszawie, a po drodze zaplanowano bezpieczne przesiadki w Lizbonie. Bez dodatkowych opłat będziesz mógł zabrać ze sobą bagaż podręczny i przedmiot osobisty.

Termin podróży: styczeń – czerwiec
Linia lotnicza: TAP Air Portugal
Bagaż: podręczny i przedmiot osobisty

Hotel

Na Maderze zatrzymaj się w świetnym hotelu Colina Da Fajã. Obiekt oferuje swoim gościom basen typu „infinity” i komfortowo urządzone pokoje.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Natomiast na Azorach wybrałam dla ciebie noclegi w 4* hotelu Do Colegio. Obiekt mieści się w miejscowości Ponta Delgada i oferuje swoim gościom basen zewnętrzny oraz restaurację. W cenę pobytu wliczono śniadania.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Samochód 549 PLN/pobyt

Będąc na Azorach, do zwiedzania przyda ci się wypożyczone auto. Dlatego zachęcam cię do wynajmu samochodu już na lotnisku w Ponta Delgada.

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »