Fly4free.pl

Black Friday w PLL LOT: krajówki od 132 PLN, europejskie wojaże od 249 PLN, Afryka, Azja oraz Ameryka od 600 PLN

132 PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Dima Moroz / Shutterstock
Tak jest! Polskie Linie Lotnicze LOT wchodzą do gry ze swoją ofertą na „Black Week”. Dostępność terminów oraz kierunków jest przeogromna, a wybór należy do ciebie! Zapraszam „na łowy”.

W obniżonych cenach podróżować możesz „na prawie” wszystkich kierunkach z siatki naszego narodowego przewoźnika, w terminach pomiędzy 9 stycznia a 31 marca przyszłego roku. Najtańsze bilety dostępne są na wyjazdy zaczynające się i kończące na warszawskim lotnisku im. Chopina. Decydując się na start z portów regionalnych, ceny przelotów będą droższe.

Bez dodatkowych opłat zabrać ze sobą możesz bagaż podręczny – o standardowych wymiarach – oraz przedmiot osobisty (mały plecak lub damską torebkę).

Termin podróży: styczeń – marzec 2023 r.
Linia lotnicza: PLL LOT
Bagaż: podręczny + przedmiot osobisty

Hotel od 456 PLN/2 osoby/noc

W Dubaju proponuję ci noclegi w 4* hotelu Atana, który znajduje się nieopodal centrum handlowego Mall of the Emirates. Na jego terenie mieści się dobrze wyposażone centrum fitness oraz odkryty basen z tarasem słonecznym.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

W Nowym Jorku rekomenduję ci noclegi w hotelu Red Lion Inn & Suites Long Island City. W lobby czeka na ciebie bezpłatna kawa oraz herbata. Na terenie całego obiektu możesz korzystać z dostępu do sieci WiFi.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Natomiast w Miami postaw na pobyt w 3* hotelu Circa 39 Miami Beach, który od plaży oddalony jest o jedyne 50 metrów. Na terenie obiektu znajduje się odkryty basen, a we wszystkich pomieszczeniach będziesz mieć zapewniony dostęp do sieci WiFi.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Spoko ten Black Week, obserwuję od jakiegoś czasu połączenie WAW-BER i teraz o 50pln drożej niż przez ostatnie 3 miesiące ;)
grodek, 23 listopada 2022, 16:13 | odpowiedz
Dokładnie, spoko ten Black Week… ta sama sytuacja jest Waw - Skp. Dawno takiej promocji nie widziałam 😂
Sroka Sroczka, 25 listopada 2022, 17:13 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »