Fly4free.pl

Black Friday w Wizz Air: wybrane loty z siatki przewoźnika (m.in Cypr, Grecja, Hiszpania, Portugalia) z polskich miast od 97 PLN

97 PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: ddisq / Shutterstock
Oto okazje, na które czekałeś! Skorzystaj z wielkiej wyprzedaży w ramach "Czarnego Piątku" i zarezerwuj kolejną niezapomnianą podróż. Madera, Malaga, Ateny, Lizbona i inne kierunki czekają na ciebie!

Poniżej znajdziesz wybrane przeze mnie najciekawsze kierunki dostępne w ramach wyprzedaży na Black Friday w Wizz Air. Najtańsze loty zarezerwujesz za mniej niż 100 PLN, a duża dostępność terminów i kierunków sprawi, że łatwo znajdziesz coś dla siebie!

Bilety w najniższej cenie zakupią posiadacze Wizz Discount Club, pozostałe osoby zapłacą nieco więcej. Bez dodatkowych opłat podróżować będziesz z małym bagażem podręcznym.

Termin podróży: styczeń – kwiecień
Linia lotnicza: Wizz Air
Bagaż: podręczny

Hotel

Na wyspie wiecznej wiosny rekomenduję zatrzymać się w bardzo dobrym 4* Eira do Serrado – Hotel & Spa.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

W okolicach Malagi polecam postawić na zakwaterowanie w położonym tuż nad morzem 4* Sunset Beach Club Hotel Apartments.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

W Atenach wybierz luksusowy 5* Marriott – to marka, której nie trzeba nikomu przedstawiać. Będzie to doskonałe miejsce na wypoczynek po dniu pełnym zwiedzania.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Samochód od 957 PLN/pobyt

Na wyspie bez samochodu ani rusz! Wypożycz auto tuż po wylądowaniu na Maderze, by odkryć wszystkie jej ciekawe zakątki.

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »