Fly4free.pl

Loty do Ameryki Północnej: bilety do miasta Meksyk z Berlina za 2051 PLN

2051 PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Jacomergo / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Chętnie ruszysz na „podbój” Meksyku? Masz już przygotowany plan zwiedzania, który zawiera „obcowanie” z kulturą Majów? W takim razie na pewno ucieszy cię fakt, że przeloty do miasta Meksyk dostępne są w atrakcyjnej cenie, jak za ten kierunek.

Na wycieczkę udasz się z berlińskiego portu lotniczego im. Willy’ego Brandta w marcu przyszłego roku – część z dostępnych terminów znajdziesz wypisane poniżej.

W obie strony polecisz na pokładach samolotów linii Iberia oraz Finnair z wygodnymi przesiadkami na lotniskach w Madrycie oraz Helsinkach. Bez dodatkowych kosztów do Meksyku zabierzesz ze sobą bagaż podręczny oraz przedmiot osobisty (mały plecak lub damską torebkę).

Termin podróży: marzec 2023 r.
Linia lotnicza: Iberia oraz Finnair
Bagaż: podręczny oraz przedmiot osobisty (mały plecak lub damska torebka)

Hotel 333 PLN/2 osoby/noc

W mieście Meksyk spędź kilka dni, a następnie ruszaj na eksplorację kraju. Na ten krótki okres rekomenduję ci noclegi w 4* hotelu Tryp WTC Mexico. Wszystkie pokoje są klimatyzowane i wyposażone w telewizor LCD, minibar oraz zestaw do parzenia kawy lub herbaty. Na terenie całego obiektu będziesz mieć zapewniony dostęp do sieci WiFi.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Samochód 856 PLN/11 dni

Najlepszy sposób na odkrywanie uroków Meksyku – to własne auto! Dlatego zachęcam cię do wypożyczenia samochodu zaraz po przylocie do stolicy.

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »