Fly4free.pl

Promocja w Pegasus Airlines: bilety do Azji od 964 PLN. M.in. Iran, Bahrajn, Kirgistan i Liban z Berlina

od 964 PLN
Kirgistan
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Michal Knitl / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Masz ochotę odkryć Azję i Bliski Wschód? Właśnie masz ku temu idealną okazję. Skorzystaj z przygotowanego przeze mnie zestawienia tanich lotów do Iranu, Iraku, Bahrajnu, Kirgistanu, Kuwejtu i Libanu.

Twoja wycieczka do Azji będzie mieć miejsce w styczniu przyszłego roku. Jako miejsce wylotu tym razem wybrano międzynarodowy port lotniczy Berlin-Brandenburg. Podróżować będziesz na pokładzie samolotów linii lotniczych Pegasus Airlines z bezpiecznymi przesiadkami w Stambule. Bez dodatkowych opłat możesz zabrać ze sobą bagaż podręczny i przedmiot osobisty.

Termin podróży: styczeń
Linia lotnicza: Pegasus Airlines
Bagaż: podręczny i przedmiot osobisty

Hotel 436 PLN/2 osoby/noc

W Kuwejcie proponuję zakwaterowanie w 4* hotelu City Tower, który znajduje się w centrum miasta. Na miejscu skorzystasz z komfortowo urządzonego pokoju z prywatną łazienką, WiFi i basenu.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Natomiast w Kirgistanie proponuję zakwaterowanie w 5* hotelu Orion. To świetnie oceniany obiekt, który będzie znakomitą bazą wypadową do zwiedzania państwa.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »