Fly4free.pl

Bezpośrednie loty do Kalabrii. Bilety z Warszawy do Lamezii Terme za 88 PLN

Oferta wyprzedana
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Diego Grandi, Shutterstock
(Aktualizacja) Nowa niższa cena za bezpośrednie loty na południe Włoch. Za bilety lotnicze do malowniczego zakątku Półwyspu Apenińskiego i z powrotem zapłacicie za 88 PLN.

Kalabria dość często nazywana bywa „terra da scoprire”. Oznacza to kraina do odkrycia. Z roku na rok zyskuje na popularności i coraz więcej turystów odwiedza ten piękny region. Wszak nie ma w tym nic dziwnego. Na samym czubku włoskiego buta czekają na was malownicze i różnorodne plaże, szmaragd morza i smaczne przysmaki regionalnej kuchni. Są tu też nietuzinkowe góry i zatoki jak z raju, tajemnicze groty i majestatyczne pozostałości greckich miast – musicie to zobaczyć sami.

LOTY

Przykładowa rezerwacja:

Najtańsze bilety do Lamezii dostępne są dla członków Wizz Discount Club, a zapłacicie za nie dowolną kartą płatniczą. Bez dodatkowych opłat podróżować będziecie z bagażem podręcznym o maksymalnych wymiarach 55 x 40 x 23 cm i wadze nieprzekraczającej 10 kg.

NOCLEGI

Na miejscu proponuję Wam zakwaterowanie w Le Stanze Del Re.

Przykładowa rezerwacja pobytu dwóch osób w terminie 26 – 29 listopada:

AUTO

Wypożycz samochód na lotnisku i zwiedzaj do woli.

Wyłącz oprogramowanie blokujące reklamy (adblock) na fly4free.pl – przez nie możesz nie widzieć kluczowych elementów oferty: kalendarzy najniższych cen i ilustracji przykładowych rezerwacji.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Cena super, a w listopadzie jest tam 18 stopni :D Tylko szkoda, że środy i niedziele, bo albo 2 dni urlopu albo 3 ;( Ktoś tam był albo w okolicy? Sama Lamezia ma 70k mieszkańców, to pół Ursynowa ;D
PM, 27 kwietnia 2017, 10:43 | odpowiedz
tak ... listopad i grudzień i plaże... autor ma bujną wyobraźnię...
mediolan, 28 kwietnia 2017, 22:19 | odpowiedz
Avatar użytkownika
jak wcześniej pisałem: fly4free w szczycie sezonu uracza nas ofertami w listopadzie, grudniu... wówczas to takie oferty nie są niczym nadzwyczajnym, takich "promocyjnych" cen wówczas jest maaaaasa!
smiechu warte, 24 lipca 2017, 19:18 | odpowiedz
@smiechu warte, teraz wszyscy chcą urlopów, więc ciężko o nawet znośne ceny wakacyjnych lotów. Masę ofert na najbardziej "gorący" okres proponowaliśmy kilka miesięcy do kilku tygodni do wakacji.
Łukasz, 25 lipca 2017, 6:09 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »