Fly4free.pl

Wyprzedaż Ryanair – Mediolan, Belfast, Berlin, Frankfurt, Malmo, Bruksela za 38 PLN! (wyloty z 5 miast)

Foto: Ryanair.com
Kilka chwil temu informowaliśmy Was o tanich lotach do Londynu. Idąc za ciosem proponujemy więcej kierunków w super cenie!

Terminy przelotów w listopadzie oraz grudniu.

LOTY

Kup bilety z Katowic do Mediolanu (Malpensa) za 38 PLN:

Kup bilety z Warszawy (Modlin) do Mediolanu (Bergamo) za 38 PLN:

Kup bilety z Gdańska do Belfastu za 38 PLN:

Kup bilety z Krakowa do Berlina (Schoenefeld) za 38 PLN:

Kup bilety z Krakowa do Frankfurtu za 38 PLN:

Kup bilety z Krakowa do Malmo za 38 PLN:

Kup bilety z Wrocławia do Brukseli (Charleroi) za 38 PLN:

Kup bilety z Warszawy (Moldlin) do Brukseli (Charleroi) za 38 PLN:

Bilety w tytułowej cenie dostępne są dla wszystkich, a na pokład możecie zabrać dwa bagaże podręczne o wymiarach 55 x 40 x 20 cm oraz 35 x 20 x 20 cm.

NOCLEGI

Zarezerwujcie również zakwaterowanie. Poniżej przygotowałem przykładową, pełną listę obiektów w Mediolanie w terminie 8 – 15 listopada:

Wyłącz oprogramowanie blokujące reklamy (adblock) na fly4free.pl – przez nie możesz nie widzieć kluczowych elementów oferty: kalendarzy najniższych cen i ilustracji przykładowych rezerwacji.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Avatar użytkownika
na logikę ... odeszło setki pilotów , Ryanair chcąć ich przyciągnąć z powrotem musi zaproponować wyższe zarobki a oni słyną z przenoszenia kosztów na pasażera , więc ceny powinny być wyższe ceny a nie niższe do prawie nierealnych , mi się zapaliło czerwone światło i nie kupię żadnego biletu , dla mnie to w tej chwili nieobliczalny przewożnik , nikt nie zna jego kondyncji finansowej tak naprawdę , to nie czasy na ruletkę
MUC2014, 24 października 2017, 21:17 | odpowiedz
Avatar użytkownika
na logikę... afera z pilotami i odwołanymi pilotami, wkurzeni pasażerowie, którzy wstrzymują się z kupowaniem biletów na najbliższe miesiące. Żeby jednak wypełnić samoloty, trzeba znowu jakoś tych pasażerów zachęcić - najlepiej niskimi cenami.
Kashpir, 24 października 2017, 22:18 | odpowiedz
Avatar użytkownika
Jak z ta reklama energetyka. Koniec końców wszyscy mowili ze wplacici kase na kombatantów a nie o plakacie z fakiem. Teraz też chodzi o to aby nie mówić o pilotach a o tym ze FR ma bilety na po 19zl
marcin.krakow, 24 października 2017, 22:31 | odpowiedz
Avatar użytkownika
MUC2014 Oj tam, ostatecznie przed lotem wśród pasażerów zrobią składkę na paliwo i polecicie :) a i by zaoszczędzić na kosztach opłat lotniskowych ze stanowiska postoju na płytę samolot przeciągną też pasażerowie
gorny77, 24 października 2017, 22:35 | odpowiedz
Avatar użytkownika
Kashpir na logikę… afera z pilotami i odwołanymi pilotami, wkurzeni pasażerowie, którzy wstrzymują się z kupowaniem biletów na najbliższe miesiące. Żeby jednak wypełnić samoloty, trzeba znowu jakoś tych pasażerów zachęcić – najlepiej niskimi cenami.
kiedyś napisałem podobny tekst o OLT w okresie jego najniższych cen bo też zapaliło się czerwone światło , zostałem wręcz zlinczowany hejtem na tym forum przez najwyższe statusy na tym portalu , niech włączy się rozsądek , dlatego ponownie się pytam o ich kondycję finansową ? bo mnie nie jara to że wrzucają reklamy w telewizji ( znam to już ... ) ale czy przelot z Gdańska do Wrocławia za 21,50 zł .... jest ratunkiem ? CZERWONE ŚWIATŁO , jest koniec pażdziernika oni nie wypłacili jeszcze odszkodowań za odwołane loty wrześniowo-pażdziernikowe , bo oni jadą na czasie i będą grali na czasie , moi znajomi już nigdy z nimi nie polecą , bo lecieli alternatywnie za tysiące ....
MUC2014, 24 października 2017, 22:41 | odpowiedz
Avatar użytkownika
A zapytaj wujka google: ostatnie lata coś ok. 1 miliarda euro na czysto zysku Teraz to będzie tylko nieco mniej
gorny77, 24 października 2017, 23:32 | odpowiedz
Avatar użytkownika
wyniki za ostatni rok obrotowy https://investor.ryanair.com/wp-content/uploads/2017/05/FY17-Results.pdf
Kashpir, 25 października 2017, 0:26 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »