Barcelona na wymarzone wakacje za 826 PLN. Loty z Krakowa + noclegi w centrum w niebanalnym pensjonacie
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
Początek lata i wakacji w Grecji: tydzień z all inclusive na wyspie Lesbos z za 2377 PLN. Wylot z Katowic
Spragnieni urlopu pełnego słońca? Zaplanujcie wypoczynek w Barcelonie, rezerwując bilety w niskiej cenie oraz noclegi w pensjonacie położonym blisko największych atrakcji miasta. Zrelaksujcie się na plaży Sant Sebastià, spróbujcie wyśmienitych tapas na La Rambli oraz odwiedźcie park Güell, zaprojektowany przez Antonio Gaudiego.
Do Barcelony polecicie na pokładzie samolotów linii Ryanair w terminie 12-19 sierpnia. Bilety na swoją wakacyjną podróż możecie nabyć bez konieczności posiadania członkostwa w jakimkolwiek zniżkowym klubie.
Jako formę zakwaterowania wybrałem dla was pensjonat Jardinets Guest House – nie bez powodu! Po pierwsze: obiekt zlokalizowany jest w centrum miasta, co oznacza, że do wielu jego atrakcji dotrzecie w krótkim czasie. Po drugie: możecie dokonać rezerwacji ze sporą zniżką w stosunku do regularnej ceny, którą należy zapłacić za pobyt.
Termin podróży: 12-19 sierpnia
Wylot z: Krakowa
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: apartament
Za urlop w Barcelonie zapłacicie 826 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.
Hotel1444 PLN/2 osoby/7 nocy
W Barcelonie rekomenduję wam pobyt w pensjonacie Jardinets Guest House. W odległości 1 km od obiektu znajdują się takie atrakcje jak Casa Milà, słynna Sagrada Familia oraz Barri Gotic.
Dowiedzcie się więcej o tym hoteluCzego nie można przegapić w Barcelonie?
Barcelona to tętniąca życiem stolica Katalonii, w której znajdziecie dosłownie wszystko – plaże, mnóstwo atrakcji oraz świetne jedzenie. Zwiedzanie proponuję rozpocząć od poznania wspaniałej architektury miasta. Tutaj na pierwszy plan wysuwają się surrealistyczne budowle dzieła Antoni Gaudiego z (z parkiem Güell i Sagrada Familia na czele) oraz średniowieczna dzielnica Barri Gòtic.
Zmęczeni całodniowym zwiedzaniem? Rekomenduję wieczorny spacer po La Rambli, gdzie spędzają czas miejscowi. Tam poczujecie prawdziwy hiszpański klimat – wieczorem polecam udać się na kieliszek pysznej sangrii i degustację lokalnych przysmaków, czyli tapas. Za dnia warto zaplanować zakupy na ogromnym miejskim bazarze, czyli Mercat de la Boqueria.
Aby poczuć prawdziwy wakacyjny klimat, udajcie się na lokalną plażę Sant Sebastià, położoną w dzielnicy La Barceloneta – wzdłuż której ciągnie się promenada. Przechadzając się nią, natraficie na Teleferic de Montjuic. To kolejka linowa, która pozwala w szybki sposób dostać się do zamku na wzgórzu Montjuic, z którego rozpościera się malownicza panorama na Barcelonę.
Z lotniska El Prat do centrum Barcelony dojedziecie pociągiem lub autobusem w nieco ponad 20 minut.
W podróż do Hiszpanii zabierzcie ze sobą wielowalutową kartę Revolut. Dzięki niej nie będziecie tracić pieniędzy na przewalutowaniach.
Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.
Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.
Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?