Fly4free.pl

Odwiedźcie wyspę bogów: Bali na 10-dniową wycieczkę za 3494 PLN (loty z Warszawy + 4* hotel)

3494 PLN
Foto: Sergiy Borakovskyy / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Oto kierunek, o którym marzą podróżnicy z całego świata! Na Bali znajdziecie wszystko, czego potrzeba do niezapomnianej wyprawy: ciągnące się po horyzont tarasy ryżowe, piękne plaże, ukryte w dżungli wodospady oraz strzeliste wulkany.

W podróż do Azji Południowo-Wschodniej wybierzecie się w terminie 16(17) – 27(28) marca 2023 r. Czekają was loty z Warszawy do Denpasar, realizowane na pokładach samolotów linii Air France, KLM oraz Malaysia Airlines. Po drodze zaplanowano bezpieczne, gwarantowane przez przewoźników przesiadki w Paryżu, Singapurze, Kuala Lumpur oraz Amsterdamie.

Zatrzymajcie się w 4* hotelu Royal Regantris Kuta. Lokalizacja niedaleko plaży w sercu słynnego kurortu turystycznego oznacza, że będzie to świetna baza wypadowa dla waszych wycieczek po wyspie.

Termin podróży: marzec 2023
Linia lotnicza: Air France/KLM/Malaysia Airlines
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 4* hotel

Za loty oraz tygodniowe zakwaterowanie w hotelu zapłacicie 3494 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach

Podróż 6204 PLN/2 osoby

Warszawa – Denpasar – Warszawa >>

Hotel 784 PLN/2 osoby/pobyt

W 4* hotelu Royal Regantris Kuta przygotowano pokoje wyposażone w duże łóżka, kllimatyzację, telewizor LCD, prywatną łazienkę oraz dostęp do WiFi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Atrakcje 123 PLN

Zaplanujcie niezwykłą wycieczkę na szczyt wulkanu Batur! Jeżeli wyruszycie odpowiednio wcześnie, będziecie mieli szansę obejrzeć zapierający dech w piersiach wschód słońca, a następnie zjeść smaczne śniadanie na górze.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »