Fly4free.pl

Bali w sezonie! 10-dniowa wycieczka za 3691 PLN. Loty z Wiednia + 4* hotel

3691 PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Cocos.Bounty / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Marzysz o wyprawie na słynną wyspę bogów? Skorzystaj z przygotowanej przeze mnie propozycji i wybierz się do Azji Południowo-Wschodniej, by na własne oczy zobaczyć jej niepowtarzalny klejnot. Ciągnące się po horyzont tarasy ryżowe, mistyczne świątynie, strzeliste wulkany i wiele więcej czekaj na twoje odkrycie!

W podróż do Indonezji udasz się w terminie 6(7) – 17(18) czerwca. Czekają cię loty z Wiednia do Denpasar, realizowane na pokładzie samolotów linii lotniczej China Airlines. Po drodze zaplanowano bezpieczne, gwarantowane przez przewoźnika przesiadki w Tajpej. W cenę wliczono podróż z bagażem rejestrowanym (nadawanym do luku).

Zatrzymaj się w bardzo dobrze ocenianym 4* Fashion Hotel Legian. To stylowy, designerski obiekt, którego główną atrakcją jest basen typu infinity ze wspaniałym widokiem na okolicę.

Termin podróży: czerwiec 2023 r.
Linia lotnicza: China Airlines
Bagaż: podręczny i rejestrowany
Zakwaterowanie: 4* hotel

Za loty w dwie strony oraz 10-dniowe noclegi w 4* hotelu zapłacisz 3691 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Podróż 6477 PLN/2 osoby

Wiedeń – Denpasar – Wiedeń >>

Hotel 904 PLN/2 osoby/pobyt

Pokoje w 4* Fashion Hotel Legian wyposażono w prywatną łazienkę z bezpłatnym zestawem kosmetyków, telewizor LCD, dostęp do WiFi oraz klimatyzację.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Atrakcje 172 PLN/osoba

Zarezerwuj całodniową, prywatną wycieczkę samochodem z lokalnym przewodnikiem, który pokaże ci najciekawsze atrakcje wyspy.

Zarezerwuj atrakcję

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »