Fly4free.pl

Azja poza utartym szlakiem: Luang Prabang, Wientian + wizyta w Bangkoku za 3272 PLN (z Warszawy)

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
3272 PLN
Oferta nieaktualna
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: pojvistaimage / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Laos to fenomenalne widoki i wciskające w fotel panoramy, wodospady i laguny, w których będzie okazja schłodzić się w trakcie gorącego dnia oraz wszechobecna zieleń. Skorzystaj z przygotowanej przeze mnie inspiracji, by w trakcie następnej podróży odwiedzić Luang Prabang, Wientian a może nawet Vang Vieng. A to wszystko z szybką wizytą w Bangkoku w bonusie.

Zacznij od rezerwacji dalekich lotów, czyli podróży z Warszawy do Bangkoku. Do Tajlandii polecisz z Warszawy linią Air China z przesiadkami w Pekinie. Dłuższy transfer możesz wykorzystać na szybkie zwiedzenie miasta lub wycieczkę na Wielki Mur (więcej szczegółów tutaj).

W Bangkoku przesiądziesz się na samolot linii AirAsia, który zabierze cię w dalszą podróż do Laosu. Bilety na trasie Bangkok – Luang Prabang oraz Wientian – Bangkok zarezerwujesz tutaj. Odcinek pomiędzy miastami w Laosie możesz pokonać np. nowoczesnym szybkim pociągiem. W tym miejscu możesz przeczytać napisaną przeze mnie recenzję z takiego przejazdu. To również świetna okazja, by zrobić przystanek w Vang Vieng.

Uwaga: pamiętaj, że w przypadku podróży z Europy wylądujesz na lotnisku Suvarnabhumi, natomiast w dalszą drogę do Azji udasz się z lotniska Bangkok Don Mueang. Oba porty są bardzo dobrze skomunikowane z tajską stolicą.

Termin podróży: czerwiec
Linia lotnicza: Air China/AirAsia
Bagaż: podręczny 56×36 23 cm
Plan podróży:
Warszawa – Bangkok 5(6) czerwca
Bangkok – Luang Prabang 7 czerwca
Wientian – Bangkok 17 czerwca
Bangkok – Wiedeń 18 czerwca

Hotel od 74 PLN/pokój

Na początek czeka cię jedna noc w Bangkoku. Zatrzymaj się tam w bardzo dobrze ocenianym 4* hotelu Nanda Heritage. Będzie to świetna baza wypadowa na szybkie zwiedzanie.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

W Luang Prabang wybierz noclegi w pobliżu zabytkowego starego miasta. Rekomenduję pobyt w 3* hotelu Kingkham Riverside.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

3* ViengTara VangVieng Resort to prawdopodobnie najpiękniej położony hotel w okolicach VangVieng. Obiekt oferuje lokalizację pośród pól ryżowych ze wspaniałym widokiem na góry.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

W stolicy Laosu zarezerwuj wspaniały 5* hotel Green Park Boutique. Będzie to doskonały ostatni akcent azjatyckiej eskapady.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
Rekomendacje Fly4free.pl

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »