Fly4free.pl

Arabia Saudyjska (Rijad lub Dżudda) i Budapeszt w jednej podróży z Warszawy od 562 PLN

562 PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Sainuddeen Alanthi / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Kierunek, który jeszcze do niedawna zupełnie nie był dostępny dla ruchu turystycznego. Czy Arabia Saudyjska, bo o niej mowa, za sprawą nowych połączeń od Wizz Air ma szansę stać się popularnym celem urlopowym? Przekonacie się sami.

Bilety w tytułowej cenie kupicie, dokonując osobnej rezerwacji na podróż do Budapesztu, a następnie loty do Rijadu lub Dżuddy. Najmniej zapłacą członkowie Wizz Discount Club, pozostałym osobom przyjdzie wydać nieco więcej. W cenę wliczono przeloty z małym bagażem podręcznym.

Termin podróży: 7 – 14 lutego lub 4- 14 lutego
Linia lotnicza: Wizz Air
Bagaż: podręczny

Hotel od 427 PLN/pokój

W Rijadzie proponuję postawić na bardzo dobrze oceniany 4* Hayat Al Riyadh Washam Hotel. W cenę pobytu wliczono codzienne śniadania.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Aklimatyzację w Dżuddzie zacznijcie od pobytu w 4* hotelu Centro Shaheen Jeddah by Rotana.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Aby wprawić się w odpowiedni nastrój w drodze na Półwysep Arabski, w Budapeszcie zatrzymajcie się w luksusowym 5* hotelu znanej sieci Hilton.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Atrakcje 800 PLN/osoba

Marzy wam się niezapomniane doświadczenie? Zatem wybierzcie się na niezwykłą wycieczkę, w czasie której będziecie mogli podziwiać rozgwieżdżone niebo nad pustynią!

Zarezerwujcie atrakcję

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »