Fly4free.pl

Wycieczka do Apulii za 1204 PLN. Loty z Krakowa do Bari + noclegi w domku trullo

1204 PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Balate Dorin / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Wybierz się do malowniczej Apulii. To jeden z najpiękniejszych regionów na Półwyspie Apenińskim, w którym znajdziesz romantyczne miasteczka, np. Polignano a Mare oraz niezwykłe wybrzeże. Do tego zatrzymasz się w niezwykłym domku trullo.

Do Włoch udasz się w terminie 25 lutego – 1 marca z lotniska w Krakowie. W obie strony podróżować będziesz na pokładach samolotów linii lotniczych Ryanair. Bez dodatkowych kosztów zabrać ze sobą będziesz mógł mały bagaż podręczny.

W miejscowości Alberobello proponuję wyjątkowe zakwaterowanie w Trulli Resort Monte Pasubio. Na miejscu będziesz miał okazję zatrzymać się w niezwykle klimatycznym domku.

Termin: luty/marzec
Linia lotniczaRyanair
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: domek trullo

Za loty w dwie strony oraz zakwaterowanie zapłacisz 1204 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Podróż 473 PLN/2 osoby

Kraków – Bari – Kraków »

Hotel 1933 PLN/2 osoby/pobyt

W Apulii polecam pobyt w Trulli Resort Monte Pasubio. Dotychczasowi goście bardzo dobrze oceniają ten obiekt. Na miejscu skorzystasz z pokoju z prywatną łazienką oraz kuchnią.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Samochód 196 PLN/2 osoby/pobyt

W trakcie pobytu w Apulii chciałbyś zobaczyć coś więcej? W takim razie zachęcam cię do wypożyczenia samochodu zaraz po przylocie do Bari.

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »