Wiosna na południu Włoch: Apulia na 4 dni za 471 PLN. Loty z Krakowa oraz noclegi w stylowym pensjonacie
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
Początek lata i wakacji w Grecji: tydzień z all inclusive na wyspie Lesbos z za 2377 PLN. Wylot z Katowic
Skorzystajcie z mojej propozycji i zafundujcie sobie kilkudniowy urlop na południu Włoch. Wypoczniecie w spokojnym miasteczku Barletta, które słynie z pięknej starówki oraz szerokich plaż. W drugiej połowie maja aura powinna wam sprzyjać. Dużo słońca oraz letnie temperatury niemal gwarantowane!
W podróż do Apulii udacie się w terminie 19 – 23 maja. W najniższej cenie polecą pierwsze 3 osoby, pozostałe zapłacą jedynie 10 PLN więcej. Zabierzecie bagaż o wymiarach 40 x 30 x 20 cm. Zapoznajcie się z przygotowanym przez nas poradnikiem, a spakowanie się na krótki wyjazd nie będzie problemem.
Z krakowskiego lotniska wylecicie we wtorek o godzinie 17:50, po dwóch godzinach przylecicie do Bari. Lot powrotny jest zaplanowany sobotę o godzinie 20:20.
Wybrałem dla was zakwaterowanie Barletcie w bardzo dobrze ocenianym pensjonacie. Jest on położony na starówce, kilka minut spacerem od plaży.
Termin podróży: maj
Linie lotnicze: Wizz Air
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: pensjonat
Za loty w dwie strony oraz 4 noclegi zapłacicie 471 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.
Hotel626 PLN/2 osoby
W Barletcie proponuję wam zatrzymać się w pensjonacie Domatia. Oferuje on gustownie urządzone pokoje z prywatną łazienką.
Dowiedzcie się więcej o tym hoteluApulia w drugiej połowie maja?
Zatrzymacie się w małym miasteczku Barletta, która słynie z pięknej zabytkowej starówki oraz szerokich plaż. O tej porze roku możecie liczyć na temperatury sprzyjające zwiedzaniu oraz wypoczynkowi w granicach 24 stopni Celsjusza. Jeśli chcecie zobaczyć inne ciekawe miejsca, proponuję wam wypożyczenie samochodu tuż po przylocie na lotnisko. Najciekawsze z nich to: Bari (stolica regionu) czy Tarent – główny ośrodek nad Morzem Jońskim. Nie możecie ominąć także Brindisi; to tętniące życiem miasto portowe z klimatyczną starówką. Rekomenduję Wam również wizytę w zachwycającym barokową architekturą Lecce oraz w słynnym białym miasteczku Ostuni.
Absolutnym hitem jest oczywiście Alberobello, w których znajdziecie niezwykłe kamienne domki Trulli. Szukacie inspiracji do zagospodarowania planu podróży? Skorzystajcie z porad naszych czytelników.



Z lotniska w Bari do Barletty dojedziecie w 40 minut pociągiem.
W Wizz Air możecie zabrać ze sobą bezpłatnie jedną sztukę bagażu podręcznego o maksymalnych wymiarach 40 x 30 x 20 cm i wadze do 10 kg.
Członkostwo w WIZZ Discount Club (WDC) umożliwia korzystanie ze zniżek od regularnych cen lotów Wizz Air i innych usług. Jego roczny koszt wynosi od 39,99 EUR (ok. 170 PLN).
Płacąc we Włoszech warto używać wielowalutowej karty Revolut, dzięki czemu nie stracicie na przewalutowaniach.
Przed wyruszeniem w podróż zamówcie dla siebie wielowalutową kartę Revolut i nie traćcie na przewalutowaniach.
Wynajmijcie XOXO WiFi aby cieszyć się tanim i bezpiecznym internetem w czasie podróży. Bez roamingu, zawsze z najlepszym zasięgiem!
Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?