Fly4free.pl

Amerykańska przygoda: Nowy Jork, Los Angeles i San Francisco w jednej podróży z Berlina za 2054 PLN

2054 PLN
Los angeles plaża
Foto: Kirk Wester / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Zobaczcie oba wybrzeża Stanów Zjednoczonych! Odkryjcie jedne z najpopularniejszych miast na całym świecie – Nowy Jork, Los Angeles i San Francisco. Spakujcie plecaki i ruszcie w niezapomnianą przygodę.

Wasz wyjazd rozpocznie się 21 kwietnia na międzynarodowym porcie lotniczym Berlin-Brandenburg, kiedy to polecicie do Nowego Jorku z bezpieczną przesiadką w Londynie. 23 kwietnia udacie się do Los Angeles, gdzie zostaniecie do 2 maja. W międzyczasie wybierzecie się na wycieczkę do San Francisco w terminie 29 kwietnia – 2 maja. Powrót do Berlina zaplanowano na 10 maja.

Podróżować będziecie na pokładach samolotów linii lotniczych British Airways, Spirit Airlines i Iberia.

Termin podróży: 21 kwietnia – 10 maja
Wylot z: Berlina
Linia lotnicza: British Airways, Spirit Airlines i Iberia
Bagaż: podręczny

Plan podróży:
Berlina-Brandenburg – Nowy Jork (JFK) 21 kwietnia
Nowy Jork (EWR) – Los Angeles 23 kwietnia
Los Angeles – San Francisco – Los Angeles 29 kwietnia – 2 maja
Los Angeles – Nowy Jork (EWR) 2 maja
Nowy Jork (EWR) – Berlin-Brandenburg 10 maja

Hotel od 372 PLN/noc/2 osoby

W Nowym Jorku rekomenduję wam noclegi w 4* hotelu World Center. To świetnie oceniany obiekt, który zlokalizowany jest na słynnym Manhattanie. Będziecie w nim mogli skorzystać z siłowni i bezpłatnego Wi-Fi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

W Los Angeles polecam wam noclegi w apartamencie Oceana. Obiekt jest zlokalizowany pomiędzy centrum miasta, a Santa Monicą. Zatrzymacie się w klimatyzowanym pokoju z prywatną łazienką. Do waszej dyspozycji zostanie oddany również taras.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Natomiast w San Francisco zatrzymajcie się w 3* hotelu Beresford Arms. To wyjątkowy obiekt, który wyróżnia się oryginalnym wykończeniem i luksusowymi dodatkami. Pokoje posiadają prywatne łazienki i TV. Na miejscu funkcjonuje również szybkie Wi-Fi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Co zobaczyć w trakcie wycieczki po USA?

Nowy Jork to jedno z najpopularniejszych miast na świecie. Nie możecie przejść obojętnie obok słynnej Statuy Wolności. Polecam również wybrać się na popularny Times Square. Co poza tym? Na pewno warto przespacerować się mostem Brooklyn Bridge na drugi brzeg East River, skąd będziecie mogli podziwiać piękny Manhattan.

W Los Angeles zobaczcie napis Hollywood i obserwatorium Griffitha. Na uwagę zasługuje również Hollywood Boulevard. Ponadto odpocznijcie na popularnej plaży Venice i przespacerujcie się po molo w Santa Monica.

W San Francisco obowiązkowym punktem jest słynny most Golden Gate z licznymi punktami widokowymi wokół niego. Sama Kalifornia natomiast jest dobrą bazą wypadową do zwiedzania cudownych parków narodowych: Sequoia, Zion, Death Valley, Bryce Canyon czy Grand Canyon.

Foto: Jimmy Woo / Unsplash.com
Foto: Cameron Venti / Unsplash.com
Foto: ESB-Professional / Shutterstock
Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »