Fly4free.pl

Ameryka Południowa z Berlina od 1789 PLN: Brazylia, Peru i Kolumbia (również na Wielkanoc i majówkę)

od 1789 PLN
Oferta wyprzedana
Peru machu-picchu
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: aaabbbccc / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Skorzystajcie z przygotowanego przeze mnie zestawienia lotów do Sao Paulo, Limy i Bogoty. Zobaczcie przepiękne miasta i cudowną naturę. Co więcej, możecie wybrać się na wycieczkę w okresie Wielkanocy lub majówki!

Do Ameryki Południowej polecicie z międzynarodowego portu lotniczego Berlin-Brandenburg. W zależności od waszego wyboru odwiedzicie: Sao Paulo, Limę lub Bogotę. Dostępne są również bilety w terminie obejmującym Wielkanoc lub majówkę. W cenę wliczony jest wyłącznie mały bagaż podręczny. Przeczytajcie nasze wskazówki, jak się spakować, a nie powinno to stanowić problemu.

Termin podróży: marzec–czerwiec
Linie lotnicze: TAP Air Portugal, Iberia, Air France, KLM,
Bagaż: podręczny

Hotel od 115 PLN/noc/2 osoby

W Limie rekomenduję wam noclegi w 4* hotelu Bth – Boutique Concept. To bardzo komfortowy obiekt, w którym zatrzymacie się w nowoczesnym pokoju z dużym łóżkiem, TV i prywatną łazienką. W cenę wliczono śniadania.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

W Sao Paulo polecam pobyt w 4* hotelu San Raphael. Na miejscu znajdziecie restaurację i siłownię. Wasz pokój wyposażony będzie m.in. w TV, balkon i prywatną łazienkę.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Co zobaczyć w Ameryce Południowej?

Sao Paulo to największa metropolia Ameryki Południowej. Warto przyjść także na starówkę, gdzie zobaczycie Katedrę Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Polecam również wizytę w parku Ibirapuera, który porównywany jest do słynnego nowojorskiego Central Parku.

Będąc w Limie, warto przespacerować się pomiędzy dwoma największymi placami starego miasta – Plaza San Martin i Plaza de Armas. Polecam odwiedzić (za darmo) hol budynku Grand Hotelu oraz zobaczyć katedrę, Pałac Biskupów oraz Pałac Gubernatora, obecną siedzibę prezydenta kraju. Możecie wybrać się również do Cuzco, by zobaczyć słynne Machu Picchu.

Bogocie musicie przejść się po Plaza Bolivar – to serce kolumbijskiej stolicy. Koniecznie zajrzyjcie do Muzeum Złota, gdzie znajduje się największa na całym świecie kolekcja wyrobów wykonanych z tego kruszcu. Polecam wejść na Wzgórze Monserrate, które położone jest w pobliżu centrum. W sąsiedztwie stolicy leży piękny Park Narodowy Chingaza.

Foto: Thiago-Leite-Shutterstock
Foto: Pavel Svoboda Photography / Shutterstock
Foto: Rafal Cichawa / Shutterstock
Przydatne informacje
  • Podróżujący do Brazylii muszą posiadać dokument potwierdzający wykonanie testu w kierunku zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2, z wynikiem ujemnym lub niereaktywnym, testu antygenowego, wykonanego w ciągu 24 godzin przed wejściem na pokład lub testu laboratoryjnego RT-PCR wykonanego 72 godziny przed wejściem na pokład.
  • Podróżni udający się do Peru nie muszą okazać negatywnego wyniku testu molekularnego na COVID-19, jeżeli zaszczepieni są przeciwko COVID-19 dwoma dawkami (lub jedną, w przypadku szczepionek jednodawkowych) na co najmniej 14 dni przed podróżą do Peru.
  • Aby wjechać do Kolumbii, należy posiadać ze sobą certyfikat szczepień oraz uzupełniony formularz Check-Mig.
  • Od 15 grudnia wszyscy podróżni wracający do Polski z krajów spoza UE, strefy Schengen oraz jeszcze kilku innych państw muszą przedstawić negatywny wynik testu na koronawirusa. Sprawdźcie szczegóły tutaj >>
  • Przeczytajcie relację z podróży do Peru napisaną przez naszego czytelnika.
  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.
  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.
  • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.
  • Niech Twoje wakacje będą pełne wrażeń! Sprawdź szeroką ofertę atrakcji i wycieczek fakultatywnych TUI.
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »