Alpy francuskie na narty: tydzień w hotelu z all inclusive za 2043 PLN/osoba
Ta oferta jest już niedostępna
Nic straconego - sprawdź aktualne oferty lub zapisz się na powiadomienia, by nie przegapić kolejnej takiej okazji!
Co powiesz na propozycję, by jeszcze w tym roku poszusować na jednych z najlepszych europejskich stokach narciarskich? Postaw na wygodną opcję z all inclusive, by tym razem dostać wszystko "pod nos".
Najniższą cenę (4086 PLN/2 osoby) za 7 nocy uzyskasz, decydując się na pobyt w dniach 14 – 21 grudnia.
Dostępne terminy: grudzień
Zakwaterowanie: 3* hotel
Wyżywienie: all inclusive
W cenie otrzymasz zakwaterowanie w 3* hotelu w miejscowości Saint-Gervais-les-Bains, u stóp Mont Blanc oraz wyżywienie all inclusive. Na gości czekają elegancko urządzone pokoje, strefa spa, sauny oraz czynny przez cały rok odkryty basen. Obiekt znajduje się w pobliżu tras i stoków narciarskich.
Zarezerwuj ofertę na stronie tui.pl »
Sprawdź najlepsze oferty na wczasy
Hurghada od 2064 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Katowice)
Marsa Alam od 2834 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Warszawa - Chopin)
Hurghada od 2332 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Warszawa - Chopin)
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.






Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?