Fly4free.pl

All inclusive w Tunezji: tygodniowe wczasy w 4* hotelu za 1879 PLN. Wylot z 4 miast

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
Oferta nieaktualna
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Jiri Vaclavek / Shutterstock
od
1879 PLN
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
15.06.2023 - 22.06.2023
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Wybierz się do słonecznej Tunezji i nie martw się pogodą w trakcie swojego urlopu. W połowie czerwca postaw na beztroski wypoczynek w 4* hotelu z formułą all inclusive.

Do Afryki udasz się w terminie 15-22 czerwca. Czeka cię bezpośredni lot z Katowic, Warszawy, Gdańska lub Poznania do Enfidhy, realizowany na pokładzie samolotu linii lotniczej Enter Air. W cenę podróży wliczono bagaż rejestrowany (nadawany do luku).

Urlop spędzisz w 4* hotelu Ramada. Dla gości przygotowano tam nowocześnie urządzone, klimatyzowane pokoje, rozległy kompleks basenów, animacje oraz wyżywienie w formie zróżnicowanego all inclusive.

W cenie zapewnione są przeloty, transfery na trasie lotnisko – hotel – lotnisko, opieka rezydenta oraz wyżywienie w formule all inclusive.

Termin podróży: czerwiec
Wylot z: Katowic, Warszawy, Gdańska lub Poznania
Bagaż: podręczny i rejestrowany
Zakwaterowanie: 4* hotel
Wyżywienie: all inclusive
Ilość osób: 2

Foto: r.pl

Atrakcje 204 PLN/osoba

Chcesz nieco zwiedzić w trakcie urlopu? Zarezerwuj wycieczkę z przewodnikiem, który pokaże ci najważniejsze zabytki w okolicy.

Zarezerwuj atrakcję

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »