Fly4free.pl

All inclusive w Tunezji: tydzień w 4* hotelu od 1990 PLN (wyloty z 2 miast)

Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: r.pl
od
1990 PLN
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
08.12.2022 - 15.12.2022
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Potrzebujecie ponownie naładować swoje baterie słoneczne? W grudniu polecam wam wizytę w Tunezji, gdzie pogoda z pewnością dopisze. Wybierzcie się tam na wygodne wczasy z all inclusive w bardzo dobrze ocenianym hotelu przy plaży.

Do Afryki udacie się w terminie 8 – 15 grudnia. Do Djerby polecicie bezpośrednio z Katowic lub Warszawy, a w cenę pakietu wliczono bagaż rejestrowany (nadawany do luku).

W 4* hotelu Djerba Castille czekają na was klimatyzowane pokoje, odkryty basen, codzienne animacje oraz serwis plażowy. Obiekt położony jest na wybrzeżu Morza Śródziemnego, a idealnej całości dopełni wyżywienie w formule zróżnicowanego all inclusive.

Termin podróży: grudzień
Wylot z: Katowic lub Warszawy
Bagaż: podręczny i rejestrowany
Zakwaterowanie: 4* hotel
Wyżywienie: all inclusive
Ilość osób: 2

Foto: r.pl

Atrakcje od 120 PLN/osoba

Lubicie również nieco pozwiedzać? Zarezerwujcie dla siebie półdniową wycieczkę po Dżerbie, by dowiedzieć się więcej na temat tego niezwykłego miejsca.

Zarezerwujcie atrakcję

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »