All inclusive w Grecji: tydzień w 4* hotelu na Zakintos za 1955 PLN (wylot z Warszawy)
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
Początek lata i wakacji w Grecji: tydzień z all inclusive na wyspie Lesbos z za 2377 PLN. Wylot z Katowic
Do Grecji udacie się w terminie 4 – 11 października. Czeka was bezpośredni lot na Zakintos z Warszawy, realizowany na pokładzie samolotu linii lotniczej Sky Express. W cenę pakietu wliczono bagaż rejestrowany (nadawany do luku).
Urlop spędzicie w 4* hotelu Strofades. Znajduje się on przy pięknej plaży, a jeżeli wolicie wypoczynek na terenie resortu, do waszej dyspozycji będzie duży odkryty basen. Dla gości przygotowano tam klimatyzowane pokoje, wieczorne animacje oraz zróżnicowaną ofertę wyżywienia w formule all inclusive.
Termin podróży: październik
Wylot z: Warszawy
Bagaż: podręczny i rejestrowany
Zakwaterowanie: 4* hotel
Wyżywienie: all inclusive
Ilość osób: 2
Atrakcje 251 PLN/osoba
Chcecie zobaczyć więcej? Zarezerwujcie niezwykłą wycieczkę do błękitnych grot z późniejszą degustacją wina!
- Macie pytania dotyczące nadchodzącej podróży? Zadajcie je na naszym forum!
- Zapoznajcie się z relacją z podróży na Zakintos autorstwa naszych czytelników.
- Gdzie jeść na Zakintos i nie zbankrutować? Sprawdźcie rekomendacje naszych użytkowników.
- Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.
- Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.
- Sprawdźcie listę otwartych krajów niewymagających żadnych testów od osób niezaszczepionych i zaszczepionych.
- Niech wasze wakacje będą pełne wrażeń! Sprawdźcie szeroką ofertę atrakcji i wycieczek fakultatywnych TUI.
Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?