Fly4free.pl

All inclusive na Kos od 2669 PLN. Wyloty z 2 miast + tydzień w 4* hotelu

Foto: itaka.pl
od
2669 PLN
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
08.10.2022 - 15.10.2022
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
A może tak wybrać się na mniej znaną grecką wyspę? Jeśli chcecie uniknąć tłumu turystów i zrelaksować się w wyjątkowo komfortowych warunkach, skorzystajcie ze znalezionej przeze mnie oferty wczasów na Kos w świetnym 4* hotelu z formułą all inclusive.

Wczasy w Grecji zaplanowane zostały w terminie 8 – 15 października. Czeka was bezpośredni lot na wyspę Kos, a jako miejsce początkowe możecie wybrać jedno z 2 miast w Polsce (szczegóły poniżej). Podróż odbędzie się na pokładzie samolotu PLL LOT z wliczonym bagażem rejestrowanym.

Urlop spędzicie w bardzo dobrze ocenianym 4* hotelu Atlantis. Obiekt zlokalizowany jest w dzielnicy plażowej, a w pobliżu znajduje się również miasto Kos i Lambi. To idealne miejsce na rodzinny wypoczynek i oferuje swoim gościom 2 baseny, restaurację serwującą posiłki w formule all inclusive i pokoje z prywatnymi łazienkami oraz tarasami.

Termin podróży: październik
Wylot z: Warszawy i Katowic
Bagaż: podręczny i rejestrowany
Zakwaterowanie: 4* hotel
Wyżywienie: all inclusive
Ilość osób: 2

Foto: itaka.pl

Atrakcje 209 PLN/osoba

W pobliżu Kos mieści się wulkaniczna wyspa Nisyros. Wybierzcie się w rejs łodzią i odkryjcie miejsce, które według legendy powstało z kamienia rzuconego przez Posejdona. Cena zawiera transport, rejs i przewodnika.

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »