Fly4free.pl

Wycieczka do Alicante 578 PLN. Loty (piątek-poniedziałek) z Warszawy i noclegi w centrum miasta

578 PLN
Oferta nieaktualna
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Leonid Andronov / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Spędzenie kilku dni w Hiszpanii jeszcze nikomu nie zaszkodziło. Wręcz przeciwnie, taka wycieczka dobrze wpływa na samopoczucie 🙂 . Dlatego z miłą chęcią proponuję ci wyjazd na wybrzeże Costa Blanca i to w dogodnym terminie obejmującym dni wolne od pracy.

Do Alicante udasz się z warszawskiego lotniska w Modlinie w terminie 15-18 grudnia (piątek-poniedziałek). W obie strony polecisz na bezpośrednio na pokładzie samolotu linii lotniczej Ryanair z wliczonym małym bagażem podręcznym.

Na miejscu zatrzymasz się w obiekcie Hostal La Lonja, który od plaży Postiguet oddalony jest o 10 minut spokojnego spaceru. Z lotniska w okolice miejsca noclegowego dojedziecie autobusem C-6 lub wypożyczonym samochodem – szczegóły poniżej.

Termin podróży: 15 – 18 grudnia
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: hotel

Za pakiet lotów oraz trzech noclegów zapłacisz 578 PLN za osobę, pod warunkiem że będziesz podróżować w parze i zatrzymacie się w tym samym pokoju.

Hotel 443 PLN/2 osoby/3 noce

W Alicante rekomenduję ci pobyt w obiekcie Hostal La Lonja. Każdy pokój wyposażony jest w klimatyzację oraz telewizor LCD. W łazience jest prysznic i suszarka do włosów. Na terenie całego obiektu zapewniony będziesz mieć dostęp do sieci WiFi.

Dowiedz się więcej o tym obiekcie

Samochód 137 PLN/3 dni

Wypożycz samochód po przylocie do Alicante. Mając do swojej dyspozycji auto, łatwo i wygodnie dojedziesz m.in. do Walencji, Murcji czy Kartageny.

Przydatne informacje: Alicante
Rekomendacje Fly4free.pl

W pigułce
  • Średnia cena oferty435 PLN
  • Liczba ofert300
  • Wjazd na dowódtak
  • Różnica czasubrak
  • Walutaeuro (EUR)
  • EKUZ akceptowanytak
Dowiedz się więcej
  • Największe atrakcje
  • Bezpieczeństwo w Alicante
  • Najlepszy termin na wyjazd
  • Szczepienia przed wyjazdem
Praktyczne porady z naszego forum
Rekomendacje Fly4free.pl

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »