Fly4free.pl

9-dniowa wycieczka na Santoryn za 1744 PLN. Loty z Gdańska + noclegi

1744 PLN
Oferta nieaktualna
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Feel good studio / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Rozpocznij tegoroczny sezon urlopowy z przytupem! Ruszaj na Cyklady, które nie bez powodu uważane są za najpiękniejszy zakątek Grecji. Tamtejsze zachody słońca na długo pozostaną w twojej pamięci.

W podróż do Grecji udasz się na początku wysokiego sezonu, w terminie 5 – 14 czerwca. Czeka cię bezpośredni lot na Santoryn z Gdańska, realizowany na pokładzie samolotu linii lotniczej Ryanair. Bez dodatkowych opłat polecisz z samym bagażem podręcznym.

Wybrałem noclegi w bardzo dobrze ocenianym pensjonacie Villa Markos. Dla gości przygotowano tam tradycyjnie urządzone pokoje oraz odkryty basen.

Termin podróży: czerwiec
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: pensjonat

Za pakiet lotów oraz noclegów w zapłacisz 1744 PLN za osobę, pod warunkiem że będziesz podróżować w parze i zatrzymacie się w tym samym pokoju.

Podróż 971 PLN/2 osoby

Gdańsk – Santoryn – Gdańsk >>

Hotel 2516 PLN/2 osoby/pobyt

Klimatyzowane pokoje w pensjonacie Villa Markos wyposażono w prywatną łazienkę, telewizor LCD, dostęp do WiFi oraz duże łóżka. Obiekt będzie doskonałą bazą wypadową do wycieczek po wyspie.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Samochód od 936 PLN/2 osoby

Wypożyczony samochód przyda się, by sprawnie dotrzeć we wszystkie interesujące zakątki. Najłatwiej będzie wynająć go tuż po przylocie na wyspę.

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »