Fly4free.pl

9 dni w Wietnamie za 3820 PLN. Loty Turkish Airlines do Ho Chi Minh z Warszawy + 4* hotel z basenem na dachu

3820 PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: TonyNg / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Jeżeli marzy wam się przygoda w Azji Południowo-Wschodniej, nie możecie przejść obok tej propozycji obojętnie! Wietnam to kraj pełen kontrastów, gdzie jak w soczewce skupiają się wszystkie najbardziej charakterystyczne rzeczy związane z tamtą częścią świata. Zainteresowani, by na własną rękę odkryć to niezwykłe miejsce?

Do Azji udacie się w terminie 9(10) – 19(20) grudnia. Wasza wycieczka rozpocznie się na lotnisku im. Fryderyka Chopina w Warszawie nna pokładzie samolotów bardzo dobrych linii lotniczych Turkish Airlines. Po drodze czekają was bezpieczne, gwarantowane przez przewoźnika przesiadkami w Stambule. Dłuższą z nich – w drodze powrotnej – możecie wykorzystać na szybkie zwiedzenie miasta. Więcej szczegółów znajdziecie tutaj.

Wybrałem dla was zakwaterowanie w bardzo dobrze ocenianym 4* hotelu Zazz Urban Ho Chi Minh. Znajdujący się na dachu budynku basen z panoramicznym widokiem na miasto będzie świetnym miejscem na relaks po dniu pełnym atrakcji.

Termin podróży: grudzień
Linia lotnicza: Turkish Airlines
Bagaż: podręczny i rejestrowany
Zakwaterowanie: 4* hotel

Za pakiet lotów w obie strony oraz 9-dniowych noclegów w 4* hotelu zapłacicie 3820 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Hotel 1807 PLN/pobyt/2 osoby

Pokoje w 4* hotelu Zazz Urban Ho Chi Minh wyposażono w duże łóżka, telewizor LCD, dostęp do WiFi, klimatyzację oraz prywatną łązienkę.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Atrakcje 198 PLN/osoba

Macie ochotę nieco zaszaleć? Zarezerwujcie dla siebie nocną wycieczkę motocyklową po Ho Chi Minh i odkryjcie nieznane oblicze miasta.

Zarezerwujcie atrakcję

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »