Fly4free.pl

8 dni na Bali za 2250 PLN. Loty z Berlina i noclegi w 4* hotelu

2250 PLN
Oferta wyprzedana
Foto: Cocos.Bounty / Shutterstock.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Egzotyczna podróż do Azji? Proszę bardzo! Wybierzcie się do Indonezji, gdzie na rajskim Bali czekają na was mistyczne świątynie, zapierające dech w piersiach widoki, majestatyczne pola ryżowe oraz cudowne plaże.

Do Azji Południowo-Wschodniej udacie się w terminie 12 (13) – 21 (22) marca. Czekają was loty z Berlina, realizowane na pokładzie samolotów linii lotniczej Scoot z wliczonym małym bagażem podręcznym. Po drodze zaplanowano bezpieczne, gwarantowane przez przewoźnika przesiadki w Singapurze.

Na Bali polecam wam noclegi w 4* hotelu Royal Regantris Kuta. Jest to bardzo dobrze oceniany obiekt, który znajduje się w niedaleko plaży. Dodatkowo w swojej ofercie posiada odkryty basen i przestronny taras.

Termin podróży: marzec
Linia lotnicza: Scoot
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 4* hotel

Za loty oraz zakwaterowanie na cały pobyt zapłacicie tylko 2250 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju!

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach

Podróż 3871PLN/2osoby

Berlin – Bali – Berlin >>

Hotel 628 PLN/2 osoby/pobyt

W Indonezji proponuje wam noclegi w 4* hotelu Royal Regantris Kuta. Na miejscu dostępny dla was będzie komfortowo urządzony pokój z klimatyzacją i prywatną łazienką. Poza tym skorzystacie z odkrytego basenu, strefy spa i darmowego WiFi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »