Fly4free.pl

Dwa tygodnie na rajskim Phu Quoc za 2633 PLN. Bezpośrednio Dreamlinerem z Warszawy + 3* hotel ze śniadaniami

2633 PLN
Oferta wyprzedana
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Oksana Stock / Shutterstock
Egzotyka w świetnej cenie! Jeżeli od dawna marzyły ci się rajskie plaże oraz słoneczny wypoczynek – ta okazja jest właśnie dla ciebie. Nie zwlekaj z podjęciem decyzji, a już niebawem będziesz opalać się na pięknych plażach w Wietnamie.

Do Wietnamu udasz się komfortowym, bezpośrednim rejsem z Warszawy, realizowanym w terminie 27(28) listopada – 12 grudnia. Czeka cię lot na pokładzie Dreamlinera w barwach PLL LOT z wliczonym bagażem rejestrowanym (nadawanym do luku).

Zatrzymaj się w 3* hotelu La Nube Residence. Będzie to idealna baza wypadowa w czasie wycieczki: obiekt znajduje się niedaleko plaży, a w cenę zakwaterowania wliczono codzienne śniadania.

Termin podróży: listopad-grudzień
Linie lotnicze: PLL LOT
Bagaż: rejestrowany i podręczny
Zakwaterowanie: 3* hotel ze śniadaniami

Za pakiet obejmujący bezpośrednie loty oraz 2-tygodniowe zakwaterowanie zapłacisz tylko 2633 PLN za osobę, pod warunkiem że będziesz podróżować w parze i zatrzymacie się w tym samym pokoju.

Podróż 3898 PLN/2 osoby

Warszawa – Phu Quoc – Warszawa »

Hotel 1367 PLN/2 osoby/14 nocy

Wybrałem zakwaterowanie w bardzo dobrze ocenianym 3* La Nube Residence. Dla gości przygotowano odkryty basen, klimatyzowane pokoje z dostępem do WiFi oraz śniadania wliczone w cenę noclegów.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Atrakcje 383 PLN/osoba

Masz ochotę odkryć podwodny świat? Zobacz rafy koralowe i tropikalne ryby w trakcie wycieczki nurkowej na południe Phu Quoc.

Zarezerwuj arakcję

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »