Fly4free.pl

Wakacyjne loty do Grecji (Kos) z Krakowa za 322 PLN

Oferta wyprzedana
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: S.Borisov, Shutterstock
Bardzo dobra cena za bezpośrednie, wakacyjne loty na wyspę Kos. Przeloty w szczycie wakacyjnego sezonu z Krakowa dostępne są za 322 PLN, zakwaterowanie na cały pobyt już od 377,5 PLN za osobę!

Rezerwacje biletów lotniczych na ryanair.com. Bilety na trasie Kraków – Kos – Kraków dostępne są dla wszystkich (bez klubów zniżkowych), na pokład zabierzecie ze sobą dwa bagaże podręczne o wymiarach 55 x 40 x 20 cm oraz 35 x 20 x 20 cm.

Przykładowa rezerwacja:

krkkos

Proponuję zatrzymać się w Maritsa Studios za około 755 PLN (171,95 EUR)/7 nocy/2 osoby (377,5 PLN/osoba). Rezerwacje na ie.alpharooms.com. Obiekt posiada bardzo dobre opinie podróżnych.

koshot2

Zarezerwuj nocleg w Maritsa Studios >>

koshot1

Transfer z lotniska do obiektu noclegowego oraz w drodze powrotnej dostępny jest za około 112 PLN (25,60 EUR) za dwie osoby. Rezerwacje na ie.alpharooms.com/transfersearch.

kostransf1

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Uchodźcy gratis...
matylda, 29 maja 2016, 10:47 | odpowiedz
Kos? Dziękuję nawet za darmo.
Zielony, 29 maja 2016, 11:06 | odpowiedz
matylda i zielony - Janusze turystyki - gdzieś coś kiedyś usłyszeli i głoszą że nie jadą. Byłem tydzień temu , uchodźców brak, słownie ZERO ! polecam z czystym sumieniem !
abc, 29 maja 2016, 11:26 | odpowiedz
abc matylda i zielony – Janusze turystyki – gdzieś coś kiedyś usłyszeli i głoszą że nie jadą. Byłem tydzień temu , uchodźców brak, słownie ZERO ! polecam z czystym sumieniem !
Wiesz, wszystko zależy, gdzie byłeś, w jakim mieście itp itd. Ja byłem w radomiu i samolotów nie widziałem -> W Polsce nie ma samolotów?
frt, 30 maja 2016, 16:11 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »