Rezerwacja telefoniczna: +48 32 728 30 63Reklama | Wyszukiwarka www.eSKY.pl

PolskiBus: do Zakopanego od 18 XII (nowości)

22 listopada 2011, 17:54||Komentarze: 30
PolskiBus: do Zakopanego od 18 XII (nowości)

Niedawno informowaliśmy was o zakupie przez PolskiBus.com nowych autokarów, a także o planach rozwojowych jakie ma ten przewoźnik. Dziś mamy dobre wiadomości i konkrety, na które wielu z was czeka.

PolskiBus.com: nowe autokary, nowe trasy! >>

Polski Bus za kilka dni odbierze część nowych pojazdów, a to oznacza zmiany w rozkładzie jazdy i to już od 18 grudnia. Dzięki Fly4free.pl możecie poznać je jako pierwsi.

Nocą do Zakopanego

Nowością, o której F4F już informowało, jest modyfikacja trasy P6. Obecnie łączy ona Warszawę z Kielcami, Krakowem i Katowicami. W nowym rozkładzie, od 18 grudnia połączenie to nie będzie obsługiwało Katowic, a z Krakowa zostaje przedłużone do Zakopanego.

Tak więc wyjeżdżając z Warszawy o 23:45 do stolicy polskich gór dotrzemy na 7:00 rano. W drogę powrotną autokar wyjedzie o 23:30, by dotrzeć do Warszawy na 6:30.

Z kolei od lutego przyszłego roku na tej trasie będzie dostępne też i dzienne połączenie. Z Warszawy wyjedziemy o 14:30 by do Zakopanego dojechać na 21:25. Powrót o 10:00 i przyjazd do Warszawy na 17:00

Będą również oprócz tego dwa odrębne połączenia z Warszawy do Krakowa.

Kolejną zmianą na trasie P6 jest przystanek w Kielcach. Od nowego rozkładu autokary przewoźnika nie będą zatrzymywać się na dworcu PKS przy ulicy Czarnowskiej, a w centrum miasta przy ulicy Żytniej.

Więcej połączeń do Gdańska

(Aktualizacja 24 XI 16:00: trasa Warszawa – Gdańsk trafiła właśnie do sprzedaży. Bilety można kupować na dni 18 XII – 8 I)

Dobra informacja jest też dla podróżujących na trasie Warszawa – Gdańsk. Tutaj olbrzymie zainteresowanie połączeniami sprawiło, że autokary przewoźnika od rana do późnego wieczora w obu kierunkach kursowały będą z częstotliwością co… dwie godziny. Ostatnie kursy wykonywane będą przed północą.

Zmiany w Białymstoku oraz Lublinie

Pasażerowie korzystający z połączeń na trasie P8 Warszawa – Białystok będą mogli dotrzeć do stolicy w bardziej dogodnych dla nich godzinach. Odjazdy z Białegostoku zostają zmodyfikowane, aby autokar rano dojeżdżał do stolicy. Zmian dokonano na prośbę pasażerów.

Z kolei na trasie P7 Warszawa – Lublin pasażerowie uzyskają dwa dodatkowe połączenia. W sumie linia ta obsługiwana będzie już pięcioma kursami na dobę.

Kolejne zmiany niebawem

Zmiany w rozkładzie jazdy będą wprowadzane sukcesywnie w zależności od terminu odbioru kolejnych autokarów oraz uzyskiwania zezwoleń. Przewoźnik ma w planach uruchomienie kolejnego międzynarodowego połączenia oraz dodatkowych połączeń krajowych, w tym do nowych miast.

Nowa porcja biletów już wkrótce

Zapewne ciekawi jesteście kiedy PolskiBus.com rozpocznie sprzedaż biletów na nowe i zmodyfikowane trasy? Z naszych informacji wynika, że powinna rozpocząć się ona najprawdopodobniej jeszcze w tym tygodniu. A więc udanych polowań i przyjemnej podróży!

Dodaj komentarz

Komentarze (30)

  1. 0 Dobre Słabe Odpowiedz
    Marcin22 listopada 2011, 18:01

    Ale biletów jeszcze nie ma?

  2. 0 Dobre Słabe Odpowiedz
    Zdzicho_z_Kielc22 listopada 2011, 18:01

    Czyli wychodzi na to, że będzie też dzienne połączenie z Kielc zarówno do Krakowa, Warszawy i Zakopanego! Pięknie
    A nie wiecie co z przenosinami przystanku w Kielcach ?

  3. 0 Dobre Słabe Odpowiedz
    Zdzicho_z_Kielc22 listopada 2011, 18:03

    nie doczytałem z tym dworcem :) a te „dwa odrębne połączenia z Warszawy do Krakowa. ” to przez Kielce również?

  4. 0 Dobre Słabe Odpowiedz
    Adam22 listopada 2011, 18:49

    Liczę ba połaczenia Gdańsk-Berlin idealnie by pasowało na loty z Berlina

  5. 0 Dobre Słabe Odpowiedz
    Konrad22 listopada 2011, 19:32

    ==> Marcin

    Biletów na nowe trasy w systemie, jeszcze nie ma.

    ==> Zdzicho_z_Kielc

    Tak, przez Kielce.

  6. 0 Dobre Słabe Odpowiedz
    maniek22 listopada 2011, 19:49

    a o Łodzi ani słowa:(

  7. 0 Dobre Słabe Odpowiedz
    lol22 listopada 2011, 20:28

    No i wiedziałem że zlikwidują Katowice-Kraków. A coraz więcej ludzi jeździło.

  8. 0 Dobre Słabe Odpowiedz
    Grzyw22 listopada 2011, 20:49

    WRO KTW …

  9. 0 Dobre Słabe Odpowiedz
    Astrid22 listopada 2011, 20:55

    Szkoda, że nie ma nic nowego z Bydgoszczy i Poznania:(((

  10. 0 Dobre Słabe Odpowiedz
    bbbasiaaa22 listopada 2011, 21:40

    Zgadzam się z Astrid. Brakuje połączeń z Poznania, a oferta wciąż powiększana jest z Warszawy. Pępek świata!

  11. 0 Dobre Słabe Odpowiedz
    Edeyta22 listopada 2011, 22:07

    a ze Szczecina???

  12. 0 Dobre Słabe Odpowiedz
    karol22 listopada 2011, 22:15

    Mogliby spróbować puścić kurs Wrocław-Lublin

  13. 0 Dobre Słabe Odpowiedz
    so-fly22 listopada 2011, 22:17

    spokojnie, miejmy nadzieję, że to dopiero początek nowych tras i faktycznie coś nowego będzie z WRO:)

  14. 0 Dobre Słabe Odpowiedz
    Beata22 listopada 2011, 22:47

    Wszystko fajnie, ale tylko Warszawa? Nie marzę o niczym więcej jak trasie Łódź – Zakopane…

  15. 0 Dobre Słabe Odpowiedz
    arqs22 listopada 2011, 23:20

    orientujecie sie jak sie sprawy maja z przystankiem na Schonefeld?

  16. 0 Dobre Słabe Odpowiedz
    papasmerf22 listopada 2011, 23:25

    Właśnie, może Redakcja jest w stanie udzielić informacji na temat przystanku przy lotnisku Schoenefeld? :) Mam kilka lotów na przyszły rok i chętnie wysiadłbym bezpośrednio przy SXF. :)

  17. 0 Dobre Słabe Odpowiedz
    lolol22 listopada 2011, 23:30

    Przydałoby się połączenie Gdańsk > Bydgoszcz > Poznań > Wrocław

  18. 0 Dobre Słabe Odpowiedz
    Polo23 listopada 2011, 8:04

    Niestety ale PB w tym tygodniu racej nie wyrobi się w biletami na nowe trasy :(

  19. 0 Dobre Słabe Odpowiedz
    JACARAIPE23 listopada 2011, 8:07

    Mogli by zrobic Katowice-Berlin albo Krakow-Berlin przez Katowice

  20. 0 Dobre Słabe Odpowiedz
    Michi23 listopada 2011, 9:59

    Dużo osób by ucieszyły połączenia: Gdańsk-Berlin i Gdańsk-Wrocław. Mam nadzieję, że władze PB zdają sobie z tego sprawę.

Zobacz także

Uruchomienie Fly4free kosztowało 150 zł. Dziś czyta nas 350 tys osób miesięcznie (5 lat z Wami)

20 grudnia 2014, 19:29||Komentarze: 36

Uruchomienie Fly4free kosztowało 150 zł. Dziś czyta nas 350 tys osób miesięcznie (5 lat z Wami)

Bundesliga: Borussia Dortmund – FC Augsburg z Katowic za 321 PLN (lot + hotel + bilet na mecz)

20 grudnia 2014, 16:28||Komentarze: 3

Bundesliga: Borussia Dortmund – FC Augsburg z Katowic za 321 PLN (lot + hotel + bilet na mecz)

Air France: pobierz kody rabatowe na loty z Polski i leć taniej nawet o 210 PLN

20 grudnia 2014, 15:00||Komentarze: 6

Air France: pobierz kody rabatowe na loty z Polski i leć taniej nawet o 210 PLN

Tanie przeloty do Czarnogóry. Bilety z Warszawy za 292 PLN w kwietniu!

20 grudnia 2014, 13:16||Komentarze: 3

Tanie przeloty do Czarnogóry. Bilety z Warszawy za 292 PLN w kwietniu!

Super! Kopenhaga na weekend z Warszawy za 168 PLN!

20 grudnia 2014, 12:16||Komentarze: 5

Super! Kopenhaga na weekend z Warszawy za 168 PLN!