Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 69 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następna

Czy jesteś za usunięciem tego tematu trwale?
Ankieta zakończyła się 05 Wrz 2012 19:19
Tak - całkowicie 35%  35%  [ 38 ]
Nie - niech zostanie w obecnym miejscu 50%  50%  [ 55 ]
Jestem za przeniesieniem go do "Luźne gatki" 15%  15%  [ 16 ]
Razem głosów : 109
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 04 Wrz 2012 19:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Lip 2012
Posty: 398
Loty: 57
Kilometry: 77 621
niebieski
Ale on nie wkleja artykułów tylko najczęściej same screeny po niemiecku, a często same jednozdaniowe wzmianki że "jest promocja w xxx"

Nie rozumiem też jakim problemem jest to że nowe informacje wrzuca w nowych postach, lepiej jak jest wyraźnie oznaczony post z datą i godziną wrzucenia, niż gdyby np. promocje z dwóch tygodni były w jednym mega długim poście, z czego połowa już dawno nieaktualna. Co innego gdyby zakładał dziesiątki tematów, ale tego nie robi tylko spamuje swój prywatny temat.

Ja tam nie korzystałem jeszcze ze znalezisk łukasza ale skoro sa ludzie którzy twierdzą że im pomógł to jakie Ty i ja mamy prawo mu zabraniać tego co robi?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wycieczka do Marrakeszu od 936 PLN. Loty Lufthansą z 3 miast + 5 nocy w tradycyjnym riadzie Wycieczka do Marrakeszu od 936 PLN. Loty Lufthansą z 3 miast + 5 nocy w tradycyjnym riadzie
Odkryj Afrykę: loty do Kilimandżaro z dużym bagażem z Warszawy od 2768 PLN Odkryj Afrykę: loty do Kilimandżaro z dużym bagażem z Warszawy od 2768 PLN
#2 PostWysłany: 04 Wrz 2012 19:39 

Rejestracja: 22 Sty 2011
Posty: 73
Uważam, że nie należy usuwać tego tematu - nic nie stoi na przeszkodzie aby nie wchodziły do niego osoby, którym taka forma nie odpowiada, a jest to fajne, że można o różnych promocjach dowiadywać się z różnych źródeł jak strona fly4free, newsletter czy też taki temat na forum
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 04 Wrz 2012 19:47 

Rejestracja: 14 Lis 2011
Posty: 113
Loty: 89
Kilometry: 200 016
Uważam, że Maris83 powinien dodać jeszcze jedną opcję w ankiecie - kto jest za, żeby Maris83 "odczepił się" od lukasz.zst (i przestał nabijać sobie w ten sposób posty na forum). Będę za.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 04 Wrz 2012 19:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Kwi 2012
Posty: 1254
Loty: 69
Kilometry: 142 806
srebrny
Ale ten gość robi syf na forum, obniża jego prestiż, przykleja mu etykietę ściągaczy. Do tego wychodzi na to, że najprawdopodobniej nie robi tego za darmo.
Ankieta wydaje mi się bezzasadna, oczekiwałbym za to komentarza na temat ze strony moderacji/adminów, bo wielu osobom, którym zależy na dobru tego forum robi się niedobrze.
_________________
Przez Bliski Wschód i Kaukaz - Relacja z wyprawy do Turcji, Iranu, Armenii i Gruzji
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 04 Wrz 2012 20:02 

Rejestracja: 14 Lis 2011
Posty: 113
Loty: 89
Kilometry: 200 016
Pabloo napisał(a):
Ale ten gość robi syf na forum, obniża jego prestiż, przykleja mu etykietę ściągaczy.


Jaki syf ? Ma swój wątek - i tyle. Wystarczy, aby admin udostępnił możliwość ignorowania osób - i już go co poniektórzy nie będą widzieli. Etykieta ściągaczy ? Tego nie rozumiem ... jeśli zablokowano możliwość wstawiania linków, to opisywanie skąd informacje jest trochę utrudnione ... A prestiż forum - forum takie jak to jest prestiżowe - jak jest skuteczne. Hough !

Pabloo napisał(a):
Do tego wychodzi na to, że najprawdopodobniej nie robi tego za darmo.


To tu Cię boli ? Ech, Polska - Panie spraw, niech sąsiadowi zdechnie ...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 04 Wrz 2012 20:06 

Rejestracja: 02 Lip 2012
Posty: 930
niebieski
pacze i oczom nie wierze!

nasza Koleżanka, która potrafi np takim głębokim tekstem wzbogacić forum:"Moja ocena Modlina w skali od 0 do 10 to niestety 0. Od samego początku po sam koniec wszystko wygląda i funkcjonuje tragicznie." stawia się w roli moralizatora!

oczywiście zostawmy Pana Łukasza. mi jakoś ani razu nie zalazł za skórę i w ogóle prawię go nie dostrzegam aczkolwiek wiem że istnieje taki ktoś.

P.S.1.
nerwicę natręctw się leczy

P.S.2
za takie zdjęcia w avatarze to ja bym banował na takim forum...
choć z drugiej strony od razu widać z kim ma się do czynienia! :mrgreen:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 04 Wrz 2012 20:13 

Rejestracja: 30 Lis 2011
Posty: 93
Nie za bardzo rozumiem zamieszanie. Prawa autorskie w znajdowaniu? Przecież każde znalezisko zostało przez kogoś znalezione. Dużo tematów tu to znaleziska z forum czy choćby z Travel-dealz i pewnie innych stron również. Łukasz nie pisze artykułów, on wrzuca suche oferty. Nie do przecenienia jest fakt, że zamiast odwiedzać kilka czy kilkanaście serwisów można wejść na jeden temat i znaleźć wszystko. To się nazywa kompilacja. Wyszukiwarka. Łukasz. A że się powtarza? Wszystko w internecie się powtarza. Setki, tysiące, miliony razy. Na tym polega internet.
Nie wiem dlaczego zabroniono mu publikować linki. Czyżby robił konkurencję? No chyba, że ktoś opatentował te linki albo sobie do nich zastrzegł prawa autorskie ;)
A w ogóle to nie macie większych problemów? Pomagacie ludziom tanio podróżować. Wszyscy. A że ktoś bardziej to jakiś problem?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 04 Wrz 2012 20:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Kwi 2012
Posty: 1062
Loty: 44
Kilometry: 57 793
niebieski
@Maris jesteś niestety skazany na porażkę, tutaj jest masa lemingów ;) a i cały watek jest na rękę adminom.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 04 Wrz 2012 20:24 

Rejestracja: 14 Sty 2012
Posty: 379
Loty: 412
Kilometry: 463 383
niebieski
Hetman napisał(a):
pacze i oczom nie wierze!
nasza Koleżanka, [...]

Maris83 napisał(a):
Witajcie, dostrzegając fakt, iż tylko mnie irytuje temat "Znaleziska od lukasza" chciałbym przeprowadzić ankietę [...] .

A może jednak kolega?
Ale ad rem.

Forum wspiera działalność komercyjnej strony i jego treść zależna jest wyłącznie od jego właścicieli. Kolega lukasz.zst pisze w jednym wątku i mnie nie przeszkadza. Gdyby śmiecił po całym forum - to co innego.
Skoro właściciele forum nie kasują wątku, nie banują kolegi, to znaczy na rękę im jego działalność.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 04 Wrz 2012 20:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Maj 2011
Posty: 557
nrm napisał(a):
@Maris jesteś niestety skazany na porażkę, tutaj jest masa lemingów ;) a i cały watek jest na rękę adminom.

Rozwiń proszę swoją wypowiedź, o złotousty. Do niedawna jako wybitny znawca lotnictwa cywilnego szydziłeś na prawo i lewo z krytyków OLT, ostatnio coś straciłeś rezon, ale proszę - widzę że wracasz z przytupem. Wytłumacz mi czemu nazywasz przeciwników usunięcia wątku łukasza lemingami? Zamieniam się w słuch.
_________________
The best is yet to come.

Image

Moje podróże


Ostatnio edytowany przez Awerik, 04 Wrz 2012 20:58, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 04 Wrz 2012 20:51 

Rejestracja: 04 Mar 2012
Posty: 500
ku*** czy on nie moze pisac jednego posta a nie tysiac? przez to za kazdym razem trzeba wchodzic w dzial i sprwadzac czy inne tematy byly poruszane czy tylok ten jeden debilny. Na ostatnie jego 40str tematu ciekawe czy choć 1 osoba skorzystala z jakiejkolwiek jego okazji
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 04 Wrz 2012 21:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Kwi 2012
Posty: 1062
Loty: 44
Kilometry: 57 793
niebieski
Awerik napisał(a):
Do niedawna jako wybitny znawca lotnictwa cywilnego szydziłeś na prawo i lewo z krytyków OLT, ostatnio coś straciłeś rezon, ale proszę - widzę że wracasz z przytupem.

Chyba mnie z kimś pomyliłeś...
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 04 Wrz 2012 21:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Lis 2011
Posty: 538
Loty: 57
Kilometry: 114 059
niebieski
Popieram marisa i resztę, jestem za usunięciem tego tematu, jego znaleziska nic nie wnoszą, masa bezsensownych ofert. Też często sprawdzam ten dział i non stop zamiast konkretnych znalezisk, wyskakują powiadomienia jego wątku, który jest tak nieczytelny, że nawet gdyby wyszukał coś konkretnego, nikt nic z tego nie wyniesie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#14 PostWysłany: 04 Wrz 2012 21:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Sie 2010
Posty: 380
niebieski
zazdrośnicy
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#15 PostWysłany: 04 Wrz 2012 21:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Wrz 2011
Posty: 1620
Loty: 109
Kilometry: 141 606
srebrny
Hetman napisał(a):
nasza Koleżanka


Maris to Kolega, a nie koleżanka.

Nie będę się wypowiadała w imieniu innych moderatorów, mogę jedynie we własnym.
Mi obecność tej osoby/wątku jest zupełnie obojętna.
Uznając jego wątek za czarną dziurę z mnóstwem nieprzesortowanych informacji najzwyczajniej w świecie nie marnuje mojego czasu i tam nie zaglądam.

Podejrzewam, że może są jednak tacy, którzy w tym stogu siana znajdują igłę, która ich interesuje...
... a przede wszystkim miałam wrażenie, że do tego wątku chętnie pisali Ci, którzy wcześniej denerwowali nas w dziale 'szukam lotu' listą bliżej nieokreślonych życzeń
tak więc z mojego punktu widzenia dopóki trzymał się tylko w swoim wątku i nie produkował jak na początku na każdy temat osobnego wątku... to ok.. porusza się w ramach ściśle wydzielonej przestrzeni, gdzie niezainteresowani, podobnie jak ja nie muszą zaglądać
_________________
Image Image Image
69% ludzi znajdzie coś dwuznacznego w każdym zdaniu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#16 PostWysłany: 04 Wrz 2012 21:32 

Rejestracja: 14 Sty 2012
Posty: 379
Loty: 412
Kilometry: 463 383
niebieski
Czy dodanie kogoś do listy ignorowanych użytkowników spowoduje, że o jego postach nie będę powiadamiany, mimo że subskrybuję dane forum lub wątek? Może to jest rozwiązanie dla osób, którym ten wątek bardzo przeszkadza?


Ostatnio edytowany przez turecky, 04 Wrz 2012 21:37, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#17 PostWysłany: 04 Wrz 2012 21:37 

Rejestracja: 24 Maj 2012
Posty: 3
Szczerze mówiąc nie rozumiem tego całego zamieszania wokół tzw. znalezisk Łukasza... Zarejestrowana jestem od niedawna, ale stronę regularnie odwiedzam i przeglądam od co najmniej roku. W tym czasie Łukasz nie raz dodawał swoje "znaleziska", a ja, nie znajdując tam nic, co by mogło wzbudzić moje zainteresowanie, po prostu przestałam je wertować. Ot i po sprawie... Przejrzenie całego forum zajmuje mi jakieś 5min 2 razy dziennie. Naprawdę nie ma tu aż tylu wiadomości, żeby przeszkadzał lub zaburzał mi ogląd jeden temat. Szkoda mi tylko Łukasza, który być może ma dobre intencje, a chce się go poddać ostracyzmowi za umieszczenie kilku screenów :?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#18 PostWysłany: 04 Wrz 2012 21:41 

Rejestracja: 30 Sie 2011
Posty: 11
turecky napisał(a):
Czy dodanie kogoś do listy ignorowanych użytkowników spowoduje, że o jego postach nie będę powiadamiany, mimo że subskrybuję dane forum lub wątek? Może to jest rozwiązanie?


No właśnie Kolega mnie wyprzedził... Skoro Marisowi nie chodzi o nabijanie postów, ani o zawiść, ani o zwykłe bezinteresowne tępienie demonicznego Łukasza, to wyłączyłby sobie powiadamianie o postach Pana Ł, sam nie będzie się tak niepotrzebnie denerwował, a to ważne, natomiast ktoś, kto będzie chciał, poczyta sobie znaleziska i "znaleziska", zachowane zostaną pewne standardy (czyli niecenzurowanie bez powodu)... A przy okazji Maris skupi się na swoich znaleziskach, które moim zdaniem są rzeczywiście świetne.
No same plusy!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#19 PostWysłany: 04 Wrz 2012 21:59 

Rejestracja: 08 Sie 2012
Posty: 1
Temat jest w porządku. Po prostu cwaniak maris chciał być cwańszy od innych i podbierać promocje. Dlatego go irytuje częste wpisywanie postów, bo ktoś pokrzyżował jego szyki i musi teraz wchodzić na forum jak każdy by przejrzeć czy jest coś nowego. Teraz szanse się wyrównują dla wszystkich.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#20 PostWysłany: 04 Wrz 2012 22:01 

Rejestracja: 30 Sty 2011
Posty: 29
moim zdaniem, opinie, że temat od łukasza.zst powinno sie przerzucić do "luźne gatki" dlatego, że jest na wierzchu, powtarza się, albo co chwilę się tam coś pojawia i przez to nie widać innych tematów sa niewłaściwe- w czym problem otworzyć zakładkę "promocje+znalazłem" i przejrzeć listę tematów, powiedzmy raz na dzień. Jak ktoś inny w innym temacie napisze i przez to nie pojawi się Wasz ulubiony temat na wierzchu to też psioczycie? Łukasz.zst nie wychodzi ze swoimi ofertami poza swój temat, co widać tez w tym że często treść się pokrywa, ale nie zarzuca każdego działu. Jeśli chcę znaleźć jakiś tani lot w dane miejsce to i tak używam opcji "szukaj". Poza tym zawsze lepiej, żeby było więcej informacji niż mniej w jednym miejscu. A jak ktoś nie chce, to niech nie patrzy na ten temat, albo doda Łukasz.zst do ignorowanych. Z tego co zauważyłem, to on nie komentuje cudzych wypowiedzi jeśli nie dotyczą go osobiście.
Pozdro i udanych łowów. :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 69 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: ghostwriter, igiko oraz 11 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group