Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 23 Wrz 2013 15:58 

Rejestracja: 22 Wrz 2013
Posty: 7
Loty: 42
Kilometry: 91 298
Witam,

Niedawno kupiłem bilety na lot do Bangkoku liniami Qatar Airways. (Dzięki za info :) )
Jak wyczytałem na tym forum, i na stronie przewoźnika, przy odprawie trzeba mieć ze sobą kartę kredytową, za pomocą której kupiło się bilet.
Pytanie tylko, co jeśli kupiłem bilety kartą przedpłaconą (Master Card Prepaid), na której jak wiadomo, nie ma żadnych danych billingowych, które wg QA muszą się zgadzać z danymi posiadacza itp..
Czy wiecie, ze swojego doświadczenia, czy robią w takiej sytuacji jakieś problemy ?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Przygoda w Afryce: Nairobi, Mombasa, Zanzibar i Dar es Salaam w jednej podróży z Warszawy za 3029 PLN Przygoda w Afryce: Nairobi, Mombasa, Zanzibar i Dar es Salaam w jednej podróży z Warszawy za 3029 PLN
Urlop w Playa del Carmen za 3720 PLN. Loty z Warszawy (z bagażem) i 7 nocy ze śniadaniami w 4* hotelu Urlop w Playa del Carmen za 3720 PLN. Loty z Warszawy (z bagażem) i 7 nocy ze śniadaniami w 4* hotelu
#2 PostWysłany: 23 Wrz 2013 16:02 

Rejestracja: 11 Gru 2010
Posty: 3940
platynowy
Agent check-in musi wbić pełny nr karty do systemu aby wydrukować Ci kartę pokładową. Także wystarczy że będziesz mieć plastik ze sobą na lotnisku, nie ma znaczenia czy jest tam Twoje nazwisko czy nie.
_________________
Life is short and the world is wide.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 23 Wrz 2013 16:21 

Rejestracja: 22 Wrz 2013
Posty: 7
Loty: 42
Kilometry: 91 298
Dzięki za pomoc, ciśnienie ze mnie zeszło :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 22 Lis 2013 00:14 

Rejestracja: 21 Lis 2013
Posty: 1
Moja sytuacja była trochę inna, ale zbliżona do tego wątku. Dotyczyła płatności kartą przedpłaconą WIRTUALNĄ.
Być może dla kogoś ta informacja okaże się przydatna.

Jakiś czas temu kupiłem pośpiesznie, bez czytania regulaminu, dosyć kosztowne bilety używając karty wirtualnej ING. Przeczytawszy kilka komentarzy w internecie o cofaniu ludzi na lotnisku, nie powiem, trochę się posrałem.
Szczęśliwie po skontaktowaniu się z biurem obsługi Qatar Airways dowiedziałem się, by:
1. Pozyskać zaświadczenie z banku o byciu właścicielem użytej karty (np. wirtualnej).
2. Przejść do formularza pod adresem qatarairways.com/cardpayment. Tam dołączyć skan zaświadczenia i informację w komentarzu o tym, że płaciliśmy kartą wirtualną.

Karta została zweryfikowana pomyślnie i nie będzie już potrzebna przy odprawie.

Pozdrawiam,
Zadowolony
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 10 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group