Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 156 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Następna
Autor Wiadomość
#121 PostWysłany: 20 Mar 2015 13:42 

Rejestracja: 03 Maj 2014
Posty: 537
Loty: 199
Kilometry: 289 509
Ostrzeżenia: 1
niebieski
Kupilem kuzynowu bilety a on sie rozchorowal - oskrzela. Czy da sie odwolac lot?
Co trzeba przesłac w załaczniku? Kuzyn leczy sie w przychodni XXI wieku i teraz wszystko jest online a dane zapisywane sa na serwerach :)
Tylko recepty wypisywane sa na papierze.
Jakies pomysły?
_________________
Flights: 106
Kilometers: 132896
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa) Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa)
Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast
#122 PostWysłany: 20 Mar 2015 14:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lip 2012
Posty: 3711
srebrny
Nie sądzę żeby przez jednego chorego kuzyna ryan odwołał lot, nawet jak im wyślesz zwolnienie z podpisem ordynatora i wielką czerwoną pieczątką.
_________________
"Ten, kto znalazł się za drzwiami, pokonał najtrudniejszy etap podróży" - przysłowie duńskie
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#123 PostWysłany: 20 Mar 2015 14:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Gru 2013
Posty: 1845
Loty: 76
Kilometry: 125 391
niebieski
Lotu nie odwoła ale rezerwację można próbować anulować, choć szansę raczej mizerne ;) Kolega się nieco niefortunnie wysłowił.
Czat / drogolinia Ryanair i kombinuj.
_________________
Image
MOJE RELACJE Z PODRÓŻY
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#124 PostWysłany: 20 Mar 2015 14:15 

Rejestracja: 03 Maj 2014
Posty: 537
Loty: 199
Kilometry: 289 509
Ostrzeżenia: 1
niebieski
cypel napisał(a):
Nie sądzę żeby przez jednego chorego kuzyna ryan odwołał lot, nawet jak im wyślesz zwolnienie z podpisem ordynatora i wielką czerwoną pieczątką.

Nie lot tylko rezerwacje na bilet :)
Przejezyczenie
_________________
Flights: 106
Kilometers: 132896
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#125 PostWysłany: 22 Mar 2015 00:21 

Rejestracja: 13 Maj 2014
Posty: 19
Szczerze wątpię. Gdyby choć zapalenie płuc... ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#126 PostWysłany: 24 Mar 2015 10:28 

Rejestracja: 24 Mar 2015
Posty: 1
Może komuś przyda się ta informacja ale wczoraj udało mi się bezpłatnie zmienić datę lotu. Jest to możliwe jeżeli nie minie 24h od momentu zakupu rezerwacji. Jeżeli cena biletu na inny lot nie uległa zmianie można to zrobić przez czat na stronie ryanair, mi udało się przez czat wiec nie musiałem płacić bandyckich 2,08 zł za minute :P.
Pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#127 PostWysłany: 24 Mar 2015 10:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 1206
Loty: 12
Kilometry: 8 834
niebieski
Wystarczyło przeczytać

Cytuj:
Zmiany przed lotem
Poprawa niedużych pomyłek w ciągu 24 godzin

Pasażerowie, którzy dokonaja rezerwacji lotów na stronie Ryanair.com, objęci zostaną 24 godzinnym okresem ochronnym od momentu dokonania rezerwacji, aby poprawić niewielkie błędy (np.: złą pisownię nazwisk, niepoprawny kierunek/datę lotu) w swojej rezerwacji.

Prosimy o kontakt z Centrum Rezerwacji, gdzie nasi agenci będą służyć pomocą.

http://www.ryanair.com/pl/pytania/popra ... 24-godzin/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#128 PostWysłany: 24 Mar 2015 11:26 

Temat brzmi "zwrot biletów Ryanair" i tej opcji bezpłatnie nie ma nawet w czasie do 24 godzin od rezerwacji np. na wzór norwegian, gdzie to przez kilka godzin od zarezerwowania jest możliwe
Góra
 PM off  
      
#129 PostWysłany: 06 Kwi 2015 19:46 

Rejestracja: 28 Lip 2011
Posty: 34
Loty: 25
Kilometry: 36 774
Sylwia napisał(a):
Witajcie,

Może ktoś miał podobna sytuację i jest w stanie mi pomóc. Chciałam chrześniakowi zrobić prezent, bo marzy o locie samolotem i znalazłam jednodniowy wypad z Gdańska do Warszawy. Z racji, że byłby to jego pierwszy lot kupiłam osobno bilety na dwóch rezerwacjach aby miał swój. Niestety na dwa dni przed planowanym wylotem Chrześniak musi iść do szpitala na badania. Jego mama prześle mi stosowne zaświadczenie, które chcę przesłać do Ryanair. I teraz pytanie, czy pod takie zaświadczenie mogę podłączyć również moją rezerwację (tak wiem na stronie jest info o jednej)? Czy opisując sprawę, dołączając potwierdzenie zapłaty (obie rezerwacje robione jedna po drugiej, zapłata moją kartą) + dołączając zaświadczenie o pokrewieństwie (jego mama jest moją siostrą) i zaświadczenie o skierowaniu do lekarza mam szansę uzyskać zwrot z obu rezerwacji?
Z góry dziękuję za odpowiedź :)
Sylwia


Hej,

Jakby ktoś był w podobnej sytuacji - nam się udało :) Najgorsze, że przespałam trochę sprawę i dopiero tydzień przed lotem próbowałam wysłać fax. Niestety numer albo już nie działa, albo oba faxy z których próbowaliśmy się połączyć miały zablokowane połączenia do Irlandii. Spróbowałam zatem przez formularz. Odpowiedź mimo świąt przyszła w poniedziałek (formularz wysłany w piątek). Niestety my również musieliśmy zrezygnować z wycieczki, ale Ryan uznał zwrot do obu rezerwacji :) Dostaliśmy kredyt do wykorzystania w ciągu 6 miesięcy (lot w ciągu 12 miesięcy), jedyne utrudnienie - rezerwacja poprzez infolinię. Ale i tak jestem szczęśliwa, bo założyłam, że pieniądze przepadły :) Więc jeśli nie macie nic do stracenia - warto zawsze próbować :) :) :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
casper.slonina lubi ten post.
 
      
#130 PostWysłany: 11 Maj 2015 18:51 

Rejestracja: 27 Wrz 2014
Posty: 3
a jak wyglada sytuacja w ryanair? mam wykupiony bilet na za 2. miesiace i juz wiem ze nie bede mogl leciec (koszt okolo 400zl)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#131 PostWysłany: 11 Maj 2015 18:56 

jak co najmniej o 2 godziny nie zmienią godziny odlotu lub lotu nie anulują to po prostu zakupione bilety i co się z tym wiąże wydane na nie pieniądze przepadną (zmiana kosztuje równowartość 110 euro)
Góra
 PM off
awesome! uważa post za pomocny.
 
      
#132 PostWysłany: 28 Lip 2016 19:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Lis 2015
Posty: 67
Loty: 91
Kilometry: 139 677
Mam nadzieję, że w dobrym temacie piszę :) Ryanair zmienił mi godziny lotu (na gorsze), dostałam maila z linkiem do formularza, w którym mogę ubiegać się o zwrot kosztów. Teraz te same bilety byłyby tańsze, niż kiedy je kupowałam, więc zastanawiam się czy nie wypełnić tego formularza, a bilety kupić jeszcze raz w nowej cenie? Czy mogą jednak wcale nie przyznać mi tego zwrotu i lepiej sobie darować? :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#133 PostWysłany: 28 Lip 2016 20:44 

Ktoś już dzisiaj miał ten sam problem, nawet masz instrukcję jak to zrobić fachowo
ryanair-mozliwe-anulacje-zmiany-itp,1498,56620&p=794453&hilit=ten+sam+lot#p794453
Góra
 PM off  
      
#134 PostWysłany: 16 Lis 2017 12:36 

Rejestracja: 16 Lis 2017
Posty: 1
czy można odsprzedać bilety ryanair? Mam niefortunnie kupione bilety, których ponoć nie można zwrócić tylko przebukować. Loty z Warszawy do Barcelony i z Barcelony na teneryfę i powrotne. Ktoś wie czy można to zrobić? Nigdy nie robiłam sama rezerwacji i ta pierwsza wyszła mi kiepsko:)
pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#135 PostWysłany: 16 Lis 2017 12:49 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7797
złoty
@teleri Opłaty za zmianę nazwiska za każdy odcinek lotu są tak duże(poczytaj na ich stronie),że nawet oddanie komuś za darmo jest dla niego nieopłacalne :) W tanich liniach w najniższej taryfie zazwyczaj jest tak,że albo lecisz,albo tracisz całą kwotę za bilety.Warto więc kupować rozsądnie lub liczyć się ze stratą.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#136 PostWysłany: 16 Lis 2017 12:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Sty 2012
Posty: 1325
Loty: 225
Kilometry: 260 138
niebieski
To jakiś fake?

Jeżeli nie, to pewnym problem przy odsprzedaży, jest wysokość opłaty za zmianę nazwiska, co prawdopodobnie uczyni całą operację nieopłacalną. Jeżeli nie upłynęło 24h od zakupu powinna być możliwość poprawy rezerwacji w pewnym zakresie przez chat...
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#137 PostWysłany: 16 Lis 2017 12:55 

mozna liczyc tez na fuksa ze znajdziemy kogos kto nazywa sie tak samo jak my i chce leciec w podobnym terminie 8-)
Góra
 PM off  
      
#138 PostWysłany: 16 Lis 2017 13:03 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7797
złoty
@andiron W identycznym terminie.Nawet drobna zmiana terminu też sporo kosztuje.Zdarza się,że ktoś ma na tyle farta,że akurat linia sama zmieni coś w rozkładzie lotów lub odwoła akurat te,których i tak nie zamierzamy wykorzystać i udaje się wtedy odzyskać pieniądze.Tylko to jest loteria ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#139 PostWysłany: 16 Lis 2017 13:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Sie 2012
Posty: 1134
Loty: 392
Kilometry: 429 122
niebieski
W tym konkretnym przypadku sama zmiana nazwiska na bilecie będzie kosztować około 2 tysiące złotych. Ale ogólnie to odsprzedać mozna. :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#140 PostWysłany: 19 Gru 2017 16:36 

Rejestracja: 19 Gru 2017
Posty: 1
Dzień dobry,
Moja dziewczyna z koleżankami zarezerwowały sobie lot na lutym linią Ryanair lecz okazało się że jednak nie mogą lecieć w wybranym terminie przez ważny egzamin na uczelni. Tutaj moje pytanie czy jest możliwość anulowania rezerwacji i zwrotu kosztów lub części kosztów. Cena biletów to 235zł w dwie strony.

Chciałem dodać, że jest masa informacji na ten temat w internecie lecz większość jest z przed kilku lat, jedni piszą że można anulować lot i odzyskać pieniądze inni, że nie i liczę iż tutaj dostanę rzetelne informację.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 156 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group