Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 156 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna
Autor Wiadomość
#101 PostWysłany: 13 Lut 2014 21:55 

Rejestracja: 13 Lut 2014
Posty: 16
A co tu duzo pisac, jestem zdenerwowana ta sprawa i duzo rzeczy mi umyka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Urlop w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive za 2190 PLN. Wylot z Warszawy Urlop w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive za 2190 PLN. Wylot z Warszawy
United Airlines: bezpośrednie loty do Nowego Jorku z Berlina za 1576 PLN. Dużo terminów United Airlines: bezpośrednie loty do Nowego Jorku z Berlina za 1576 PLN. Dużo terminów
#102 PostWysłany: 13 Lut 2014 21:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Gru 2013
Posty: 657
niebieski
aga_17177 napisał(a):
Nie pamietam zadnych wymian zdań, zalezalo mi na tym zeby wyladowac w East Midlands, obojetnie ktorego dnia.


Czyli, opierając się na dotychczasowych informacjach, podchodzisz do "Pani w biurze", pokazujesz na ekranie telefonu sms-a "East Midlands", nie ma żadnej wymiany zdań (rozmowy), płacisz i wychodzisz?
_________________
Flightoholic.com
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#103 PostWysłany: 13 Lut 2014 21:56 

Rejestracja: 13 Lut 2014
Posty: 16
''A biuro robi rezerwację przez strone Ryanair.com?''
Nie wiem
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#104 PostWysłany: 13 Lut 2014 21:59 

Rejestracja: 13 Lut 2014
Posty: 16
Ogolnie duzo rozmawialysmy, powiedzialam jej skad wylot a potem jej pokazalam tego sms-a i wyraznie zaznaczylam ze wlasnie tam chcialabym wyladowac.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#105 PostWysłany: 13 Lut 2014 22:00 

Rejestracja: 26 Gru 2011
Posty: 102
mzukowski napisał(a):
Czyli, opierając się na dotychczasowych informacjach, podchodzisz do "Pani w biurze", pokazujesz na ekranie telefonu sms-a "East Midlands", nie ma żadnej wymiany zdań (rozmowy), płacisz i wychodzisz?

Biuro podrozy "Pantomima"?
aga cos niewylewna.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#106 PostWysłany: 13 Lut 2014 22:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Gru 2013
Posty: 657
niebieski
Jeśli w ogóle można cokolwiek zrobić to dwa pytania:
- kiedy była rezerwacja? Jeśli dzisiaj - może się faktycznie uda.
- co dostałaś od "Pani z biura"? Skoro lot jest 19 marca to na pewno nie kartę pokładową. Wydruk maila z potwierdzeniem rezerwacji? Jest tam numer rezerwacji? Znasz adres email podany podczas rezerwacji albo numer karty, którą za rezerwację zapłacono? Jeśli nie czy podczas wymiany zdań (rozmowy) stanęła kwestia odprawy (to znaczy czy zostałaś poinformowana jak masz jej [odprawy] dokonać)?
_________________
Flightoholic.com
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#107 PostWysłany: 13 Lut 2014 22:15 

Rejestracja: 13 Lut 2014
Posty: 16
Rezerwacja była około tygodnia temu
Dostalam potwierdzenie, odprawy mam dokonac on-line ok. 15 dni przed odlotem
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#108 PostWysłany: 13 Lut 2014 22:24 

Rejestracja: 02 Kwi 2013
Posty: 883
Zbanowany
Kup sobie nowe bilety.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#109 PostWysłany: 13 Lut 2014 22:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Gru 2013
Posty: 657
niebieski
W takim układzie na pewno nie zmienisz kierunku lotu poprzez stronę Ryanair. Pozostaje Ci spór z "Panią z biura" i próba wyegzekwowania nowej rezerwacji. Skoro nic nie podpisałaś musisz odtworzyć wszystkie inne okoliczności, które uwiarygodniłyby Twoją wersję. Może byłaś z kimś (świadkiem) podczas zawierania umowy kupna biletów może coś innego - my nie wymyślimy. Jeśli nie znajdziesz żadnego dowodu możesz albo kupić nowe bilety - polecam stronę ryanair.com zamiast "Pani z biura" albo po prostu znajdź transport z Birmingham do miejsca docelowego (pewnie wyjdzie taniej niż nowy lot).
_________________
Flightoholic.com
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#110 PostWysłany: 13 Lut 2014 22:36 

Rejestracja: 13 Lut 2014
Posty: 16
świadka mam ktory potwierdzilby moje slowa, ale watpie by to cos dalo, tymbardziej zeby zmienic kierunek bez dodatkowych sporych oplat a tymbardziej odzyskania pieniedzy
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#111 PostWysłany: 13 Lut 2014 22:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 5178
Zbanowany
w sumie z EM do tam gdzie miałaś lądować to jest rzut beretem. nie można pomyśleć o jakimś dojeździe?
_________________
Marzy Ci się wycieczka rowerowa po Hiszpanii? Zapytaj! Coś podpowiem ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#112 PostWysłany: 14 Lut 2014 22:10 

Rejestracja: 13 Lut 2014
Posty: 16
W tej sprawie juz nic nie zrobie, coz bede musiala pomyslec o transporcie zeby dostac sie do celu. Dziekuje wszystkim ktorzy pisali i chcieli mi cos doradzic.
Pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#113 PostWysłany: 12 Lip 2014 19:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Lip 2012
Posty: 36
Chcę zmienić lotnisko wylotu na rezerwacji.
Po wybraniu tej opcji ryan chce mi ściągnąć o 12euro więcej niż kupiłabym jeszcze raz na nowym bilecie.
I gdzie tu logika...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Ryanair - zwrot biletu
#114 PostWysłany: 20 Wrz 2014 14:17 

Rejestracja: 20 Wrz 2014
Posty: 2
Witam, mam takie pytanie, czy można zwrócić bilety zakupione w Raynair ? Siostra dokonała rezerwacji a 3 loty:
Kraków-Bruksela, Bruksela-Marslia oraz Marsylia-Agadir, niestety w tym tygodniu zachorowała, miała zabieg/operację i nie może lecieć przez co najmniej parę miesięcy. Bilety są zarezerwowane na 21 października. Co można zrobić ? Gdzie się zgłosić ? Na stronie Raynair znalazłem informację, że w takiej sytuacji istnieje możliwość zwrotów ale nic nie pisze w jakiej części czy też w całości, ani gdzie się z tym zgłosić, kontakt tel. tylko w języku ang...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#115 PostWysłany: 20 Wrz 2014 14:26 
Redaktor F4F
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Cze 2011
Posty: 2560
Loty: 1
Kilometry: 539
Opcja "szukaj". zwrot-biletow-ryanair,15,24222
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#116 PostWysłany: 25 Lut 2015 22:45 

Rejestracja: 28 Lip 2011
Posty: 34
Loty: 25
Kilometry: 36 774
Witajcie,

Może ktoś miał podobna sytuację i jest w stanie mi pomóc. Chciałam chrześniakowi zrobić prezent, bo marzy o locie samolotem i znalazłam jednodniowy wypad z Gdańska do Warszawy. Z racji, że byłby to jego pierwszy lot kupiłam osobno bilety na dwóch rezerwacjach aby miał swój. Niestety na dwa dni przed planowanym wylotem Chrześniak musi iść do szpitala na badania. Jego mama prześle mi stosowne zaświadczenie, które chcę przesłać do Ryanair. I teraz pytanie, czy pod takie zaświadczenie mogę podłączyć również moją rezerwację (tak wiem na stronie jest info o jednej)? Czy opisując sprawę, dołączając potwierdzenie zapłaty (obie rezerwacje robione jedna po drugiej, zapłata moją kartą) + dołączając zaświadczenie o pokrewieństwie (jego mama jest moją siostrą) i zaświadczenie o skierowaniu do lekarza mam szansę uzyskać zwrot z obu rezerwacji?
Z góry dziękuję za odpowiedź :)
Sylwia
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#117 PostWysłany: 25 Lut 2015 22:55 

- najważniejsze pytanie to ile chrześniak ma lat, bo może i tak np. na czacie trzeba je będzie połączyć:
http://www.ryanair.com/pl/pytania/czy-m ... ezerwacji/

- nie masz nic do stracenia, opisz sprawę tak jak w poście i wyślij jak dla mnie najlepiej oraz najszybciej czyli faxem, szczegóły w moim poście w temacie poniżej
ryanair-mozliwe-anulacje-zmiany-itp,1498,56620
Góra
 PM off  
      
#118 PostWysłany: 26 Lut 2015 18:13 

Rejestracja: 28 Lip 2011
Posty: 34
Loty: 25
Kilometry: 36 774
Anonymous napisał(a):
- najważniejsze pytanie to ile chrześniak ma lat


Chrześniak ma lat 12, ma rezerwację razem ze swoją mamą. Ja z kolei mam z moim mężem i synkiem.
Rzeczywiście nie mam nic do stracenia :) Dzięki za radę :)

Choć możliwe, że wykorzystamy drugą rezerwację i polecimy sami. Rozumiem, że wtedy najszybszym sposobem na uzyskanie zwrotu do pierwszej rezerwacji jest wypełnienie formularza:

https://refundclaims.ryanair.com/?lg=PL
?
_________________
Image


Ostatnio edytowany przez Sylwia, 26 Lut 2015 18:25, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#119 PostWysłany: 26 Lut 2015 18:20 

Nie, na poniższy
http://frd.ie/help/

ale ja proponuję faxem, dane co do nr. w temacie wskazanym w poście wyżej (musisz wysłać załącznik, czyli otrzymane zaświadczenie od lekarza o koniecznym interwencyjnym leczeniu szpitalnym)
Góra
 PM off
Sylwia uważa post za pomocny.
 
      
#120 PostWysłany: 26 Lut 2015 18:30 

Rejestracja: 28 Lip 2011
Posty: 34
Loty: 25
Kilometry: 36 774
Ok wyślę zatem faxem. Dzięki za radę i pomoc :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 156 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 10 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group