Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 50 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3
Autor Wiadomość
#41 PostWysłany: 31 Sie 2015 15:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Sie 2015
Posty: 4
arpad1983 napisał(a):
Ja sie pisze i to na powaznie na poczatek przyszlego roku? Czy równiez ktos chcialby sie wybrac ze mna?
Jesli tak napiszcie mi maila: arpadusz@gmail.com
Doswiadczednie w podrózy mam. ;)


Witam,
Już dwa lata mam ochotę na zobaczenie zorzy , ale jak sam widzisz i wiesz Norwegia do tanich nie należy. Ja hrabiną się nie urodziłam ale spanie w namiocie w zimie chyba nie moja bajka. O ile loty można jakoś tanie wytrzasnąć to noclegi nie koniecznie i to jeszcze w Tromso, mieszkańcy wiedzą iż okolica jest "zorzowa", i skrzętnie to umieją wykorzystać. Więc będę pilnować wątku , a jak sama coś ciekawego znajdę napiszę w temacie, bo sama myślałam by po nowym roku jakoś przy małym Księżycu ( okolice nowiu) spróbować szczęścia by zorzę zobaczyć. Jechałabym z kumpelą a w najgorszym wypadku z dwoma, ale zaznaczam iż czasy studenckie już jakiś czas termu dla nas minęły ;(
Wiercę dziurę komuś w kwestii noclegów w Tromso, bo może by dało się nas przenocować po znajomości, a że pewności nie mam że się to uda dlatego się wkręciłam w temat.
Co się tyczy lotów - jakby jakaś grupka osób się znalazła to może przewoźnik udzieliłby jakiegoś rabatu no dla grupy 8-12osobowej ? Zapytać nie zawadzi - cuda się zdarzają .
Góra
 Profil Relacje PM off
Agata37 lubi ten post.
 
      
Wczasy w Turcji: all inclusive w 4* hotelu od 1993 PLN. Wyloty z 7 miast Wczasy w Turcji: all inclusive w 4* hotelu od 1993 PLN. Wyloty z 7 miast
Tanie loty na Alaskę: Anchorage z Berlina od 2148 PLN. Także na wakacje Tanie loty na Alaskę: Anchorage z Berlina od 2148 PLN. Także na wakacje
#42 PostWysłany: 06 Wrz 2015 19:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Sie 2013
Posty: 65
Loty: 552
Kilometry: 633 916
Lioness73 napisał(a):
arpad1983 napisał(a):
Ja sie pisze i to na powaznie na poczatek przyszlego roku? Czy równiez ktos chcialby sie wybrac ze mna?
Jesli tak napiszcie mi maila: arpadusz@gmail.com
Doswiadczednie w podrózy mam. ;)


Witam,
Już dwa lata mam ochotę na zobaczenie zorzy , ale jak sam widzisz i wiesz Norwegia do tanich nie należy. Ja hrabiną się nie urodziłam ale spanie w namiocie w zimie chyba nie moja bajka. O ile loty można jakoś tanie wytrzasnąć to noclegi nie koniecznie i to jeszcze w Tromso, mieszkańcy wiedzą iż okolica jest "zorzowa", i skrzętnie to umieją wykorzystać. Więc będę pilnować wątku , a jak sama coś ciekawego znajdę napiszę w temacie, bo sama myślałam by po nowym roku jakoś przy małym Księżycu ( okolice nowiu) spróbować szczęścia by zorzę zobaczyć. Jechałabym z kumpelą a w najgorszym wypadku z dwoma, ale zaznaczam iż czasy studenckie już jakiś czas termu dla nas minęły ;(
Wiercę dziurę komuś w kwestii noclegów w Tromso, bo może by dało się nas przenocować po znajomości, a że pewności nie mam że się to uda dlatego się wkręciłam w temat.
Co się tyczy lotów - jakby jakaś grupka osób się znalazła to może przewoźnik udzieliłby jakiegoś rabatu no dla grupy 8-12osobowej ? Zapytać nie zawadzi - cuda się zdarzają .





Dziekuje!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#43 PostWysłany: 10 Wrz 2015 10:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Sie 2013
Posty: 159
Loty: 45
Kilometry: 50 890
Zaczynam polować na bilety po Nowym Roku - okolice Tromso - jak będę coś miała wrzucę info.
_________________
Zakochana w Arktyce
Obecnie Tromsø - zorza polarna codziennością
Carollayna na facebook
Carollayna.pl
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#44 PostWysłany: 17 Paź 2015 21:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Sie 2015
Posty: 4
Niestety, nici z tanich noclegów w Tromso, na które liczyłam, nie mniej rozglądam się dalej. Ciekawych cen na bilety lotnicze tez nie widzę więc rozglądam się dalej.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#45 PostWysłany: 17 Paź 2015 22:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Mar 2011
Posty: 1401
srebrny
Ja w 2014 roku byłem w Røkland w północnej Norwegii.
Plan był prosty. Dolot do Oslo, następnie pociąg do Trondheim i dalej do Røkland (pociąg relacji Trondheim - Bodo).
Nocleg na campingu (ogrzewany domek z łazienką i aneksem kuchennym) http://www.nordnescamp.no/.

Przeklejam treść mojego planu, który swego czasu na 4um przedstawiałem.

31.01 wylot z Gdańska, przejazd do Oslo, 7h zwiedzania, nocny pociąg do Trodheim, z Trondheim do Rokland
01.02 przyjazd do Rokland
3 noclegi na kempingu w domku z ogrzewaniem, łazienką.

04.02 pociąg do Trondheim i dalej do Oslo
05.02 przelot z Oslo (Ryg) do Gdańska.


RAZEM: 690zł + wyżywienie ( koło 70-100zł/os)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#46 PostWysłany: 20 Paź 2015 22:33 

Rejestracja: 26 Maj 2013
Posty: 7
Loty: 37
Kilometry: 44 653
W systemie rezerwacyjnym Norwegian pojawiły się bilety do Tromsø za ok. 300 zł. (w jedną stronę). Wyloty z KRK, WAW, GDN i SZZ :) Może ktoś skorzysta.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#47 PostWysłany: 17 Lis 2015 10:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Sie 2013
Posty: 159
Loty: 45
Kilometry: 50 890
Norwegian OSL - Tromso - 189 zł w jedną stronę - styczeń, luty 2016
Wszystko fajnie tylko trzeba się tam dostać (Oslo Gardermoen) albo nocleg na lotnisku, albo dojechać z innego lotniska...
_________________
Zakochana w Arktyce
Obecnie Tromsø - zorza polarna codziennością
Carollayna na facebook
Carollayna.pl
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#48 PostWysłany: 17 Lis 2015 12:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2013
Posty: 3412
srebrny
@Carollayna
To znaczy, że właśnie podrożało, bo przez ostatnie 2-3 tygodnie OSL-TOS było cały czas po 144 zł :)
Pisałem o tym w TS, bo dla ludzi wtajemniczonych w tematykę tego działu, dało radę kupić jeszcze o połowę taniej.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#49 PostWysłany: 18 Lis 2015 16:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Sie 2013
Posty: 159
Loty: 45
Kilometry: 50 890
No tak... Drożeje, tanieje, raz mi się udało polecieć do Tromso za 400 zł z bagażem w obie bezpośrednio z WAW.
Obecnie padło na Islandię w lutym... 268 zł w obie strony na 4 dni :)
_________________
Zakochana w Arktyce
Obecnie Tromsø - zorza polarna codziennością
Carollayna na facebook
Carollayna.pl
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#50 PostWysłany: 30 Lis 2015 23:53 

Rejestracja: 24 Lip 2014
Posty: 60
Jakby ktoś leciał żeby zorze zobaczyć, pisać ja chętny, mam tez wdc grupowe, wylot Gdańsk, Kowno, lub Warszawa obojętne mieszkam po środku :-) Ełk :-) terminy do ustalenia,
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 50 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group