Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 18 Maj 2015 13:09 

Rejestracja: 15 Kwi 2015
Posty: 17
Hej, wydaje mi się że taki temat musiał już być poruszany na tym forum ale niestety nie mogę niczego takiego znaleźć. Otóż na stronie Flugladen.de znalazłem przelot na trasie OSLO-NY ORD-TXL w bardzo przyzwoitej cenie. Chciałem jednak porównać ceny u innych pośredników. Wklepałem więc konkretną trasę w kayaka na konkretny dzień, wyszukiwarka ta nie wyrzuciła mi jednak wyników dla konkretnie tej trasy. Zawęziłem więc godziny odlotów, grono przewoźników i nadal jest to samo. Ktoś ma pomysł dlaczego? Pozdrawiam!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Zbiór okołoweekendowych lotów do Francji z Krakowa od 186 PLN Zbiór okołoweekendowych lotów do Francji z Krakowa od 186 PLN
Nowość! Wakacyjne loty Ethiopian Airlines do RPA i Tanzanii z bagażem z Warszawy od 2376 PLN Nowość! Wakacyjne loty Ethiopian Airlines do RPA i Tanzanii z bagażem z Warszawy od 2376 PLN
#2 PostWysłany: 18 Maj 2015 13:26 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lis 2012
Posty: 2245
Kayak "nie ogarnia" OJ - da słabe ceny ze stron przewoźników. Najlepiej wklepać takie zapytania na różnych stronach ręcznie: expedia, orbitz, flipo, itd. i samemu wybrać najlepszą.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 18 Maj 2015 13:33 

Rejestracja: 15 Kwi 2015
Posty: 17
Nie napisałem tego w pierwszym poście ale wklepywałem tą samą trasę na flipo, wideroe i również te wyszukiwarki nie znajdują tych ofert...
Link do przelotu:
http://www.flugladen.de/checkout/flight ... agesize=10
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 18 Maj 2015 14:15 

nie wszytskie OTA dzialaja tak samo, miej na uwadze ze loty (OJ - czyli inne miasta przylotow badz odlotow) nie sa na reke ani liniom ani agencjom.. zatem niektore po prostu odrzucaja wyniki z koncowej listy, rowniez te agencje maja inne "wyszukiwarki" - zatem jak cos znjadziesz na jednej stronie nie oznacza to ze to bedzie na innej

poprobuj na innych jakich znasz, jezeli nie znajdziesz noigdzie indziej to kup na flugaden

miej na uwadze to ze po prostu bilet sie skocznczyl a flugaden nie uaktualnia swoich wynikow na biezaco
flugaden moze miec blad i cena przy platnosci sie zmieni

jezeli mimo wszystko nie ma nigdzie indziej a da sie kupic na fliugladen to kup :P
Góra
 PM off
Staniszkis uważa post za pomocny.
 
      
#5 PostWysłany: 18 Maj 2015 14:22 

Momondo.de wyrzuca http://www.tripmonster.no/ za 1996 NOK (238,10 EUR), przy czym nie sprawdzałem czy doliczają coś za opłatę kartą.
Góra
 PM off
Staniszkis lubi ten post.
 
      
#6 PostWysłany: 18 Maj 2015 14:25 

Rejestracja: 15 Kwi 2015
Posty: 17
Dzięki za odpowiedź, a czy przykład mojego połączenia jest tzw. "składakiem", obsługiwanym przez różne linie - tzn. że gdy jeden odcinek, mimo że nie z mojej winy nie wypali (odwołany lot, opóźnienie) to cała wycieczka się kasuje?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 18 Maj 2015 14:33 

Rejestracja: 08 Sie 2013
Posty: 1853
niebieski
Wszystko bedziesz mial zdaje sie na jednym bilecie wiec jak jeden odcinek nie wypali to ci znajda alternatywne.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 29 Lip 2015 21:37 

Rejestracja: 11 Mar 2013
Posty: 69
Loty: 11
Kilometry: 36 075
hej, czy ktos sie orientuje jaka karta mozna zaplacic w tripmonsterze, millennijne wizy nie dzialaja:)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group