Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 648 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 33  Następna
Autor Wiadomość
#241 PostWysłany: 08 Wrz 2014 15:12 

Rejestracja: 31 Paź 2011
Posty: 90
tak, cena 5s spadnie prawdopodobnie o 49$.
Z mojego doświadczenia w pierwsze 10-14 dni prawie niemozliwym jest dostanie nowego iphone'a bez kontraktu - w salonach mają ich bardzo mało, a te które mają od razu są wykupywane przez handlarzy. Rok temu w pierwsze dni po premierze odwiedziłem ok. 10-15 salonów w 5 róznych miastach i nie udalo mi się kupić niestety - w niektórych nie mieli w ogóle contract-free, w innych było mało sztuk i od razu zostały sprzedane. Ale skoro będziesz pod koniec września to myslę, ze powinno Ci się udać.

Róznica w cenie galaxy w usa/pol a iphone usa/pol jest zdecydowanie na korzyść iphone'a - samsung w USA jest tanśzy niż w PL, ale % znacznie mniejsza roznica niz w cenie iphone'a.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast
Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel
#242 PostWysłany: 10 Wrz 2014 23:22 

Rejestracja: 10 Wrz 2014
Posty: 2
Ktos moze powiedzic czy beda problemy przy przywozie 2och iPhonow zapakowanych? Chce ich na prezent. Jezeli dziewczyna bedzie trzymala ich w torebce - moga byc problemy?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#243 PostWysłany: 10 Wrz 2014 23:46 

Rejestracja: 10 Cze 2014
Posty: 241
Mogą ale nie musza. Tego nie wie nikt oprócz celnika na lotnisku który może poprosić każdego o otwarcie torby. Zdarza sie to w sumie rzadko ale zdarza sie. Zawsze jak coś przywozilem to bez opakowań. Nawet jesli ktoś mnie prosił o przywiezienie to zaznaczam ze bez pudełka czy metki (kiedyś mnie capneli za 3 garnitury z metkami ale nie w Polsce).

Właśnie sobie przypomniałem. W pudełku nie dasz rady. Tydzień temu lecąc do Europy poproszono mnie o włączenie sprzętu na kontroli bezpieczeństwa w USA. Jak włączysz mając to w pudełku?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#244 PostWysłany: 11 Wrz 2014 01:00 

Rejestracja: 10 Wrz 2014
Posty: 2
Lx13 napisał(a):
Mogą ale nie musza. Tego nie wie nikt oprócz celnika na lotnisku który może poprosić każdego o otwarcie torby. Zdarza sie to w sumie rzadko ale zdarza sie. Zawsze jak coś przywozilem to bez opakowań. Nawet jesli ktoś mnie prosił o przywiezienie to zaznaczam ze bez pudełka czy metki (kiedyś mnie capneli za 3 garnitury z metkami ale nie w Polsce).

Właśnie sobie przypomniałem. W pudełku nie dasz rady. Tydzień temu lecąc do Europy poproszono mnie o włączenie sprzętu na kontroli bezpieczeństwa w USA. Jak włączysz mając to w pudełku?

A jezeli komorke trzymac w jednej torebce a opakowanie w innej? I czy jest jakis limit na ilosc komorek, ktore moge przywiezc? W sumie wychodzie 3 komorki: 1 moja i 2 na prezent (dwa iphone 6)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#245 PostWysłany: 11 Wrz 2014 05:37 

Rejestracja: 20 Lip 2012
Posty: 10
Czy w Kanadzie tez, mozna tak korzystnie kupic iphona?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#246 PostWysłany: 11 Wrz 2014 10:01 

Rejestracja: 31 Paź 2011
Posty: 90
tak, przy obecnych kursach (wysokim $) w Kanadzie też się opłaca - będzie drożej tylko o 50-100zł (czyli iphone 6 za ok. 2300-2350 już z podatkiem)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#247 PostWysłany: 11 Wrz 2014 11:04 

Rejestracja: 10 Cze 2014
Posty: 241
W Kanadzie tez jest ok, ale podatki sa wyższe. Quebec ma dosyć niski podatek i jeśli lecisz przez Montreal to jest sklep Apple tam.

Tak, możesz mieć opakowanie oddzielnie tylko pamiętaj ze jak juz szukają to wszędzie ;)

Limitu na telefon nie ma ale jest na kwotę wolna od cła ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#248 PostWysłany: 18 Wrz 2014 15:19 

Rejestracja: 07 Maj 2013
Posty: 179
mikolaj99 napisał(a):
tak, przy obecnych kursach (wysokim $) w Kanadzie też się opłaca - będzie drożej tylko o 50-100zł (czyli iphone 6 za ok. 2300-2350 już z podatkiem)


Odblokowany?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#249 PostWysłany: 05 Paź 2014 19:07 

Rejestracja: 03 Paź 2014
Posty: 48
Dobre sa ceny na używaną elektronikę .wchodzisz na Kijiji i szukasz kupujesz karta to takie miejsce jak Alegro.
UŻywana odzież jest tania,ta markowa,a nie markowa to tania na wyprzedaży ogłoszenia w gazetach o wyprzedażach .


Sent from my iPad using Tapatalk
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#250 PostWysłany: 05 Paź 2014 19:28 

Rejestracja: 06 Lis 2011
Posty: 370
niebieski
Cytuj:
Z mojego doświadczenia w pierwsze 10-14 dni prawie niemozliwym jest dostanie nowego iphone'a bez kontraktu

Zamiast jeździć po sklepach najlepiej korzystać z zamówienia on-line z odbiorem w konkretnym sklepie. W zeszłym roku w ten sposób można było spokojnie zamówić 5s w LA w 2 tyg. po premierze. Fakt, że trzeba było trochę popolować, tj 2-3 razy dziennie na apple store sprawdzić, który sklep ma aktualnie tel. na stanie.
W tym roku iphone 6 udało mi się bez problemu zamówić w dniu przedsprzedaży także z odbiorem osobistym w apple store. Pamiętajcie, że przy takich "okazjach" strefy czasowe działają na naszą korzyśc - tam noc a w Polsce zaczyna się pracę. Przy odbiorze osobistyw w tzw. launch day była ogromna kolejka chętny do zakupu telefonu i z boku malutka kolejka dla osób z rezerwacją. Odbiór trwał 5 min.

Dla zainteresowanych zakupem Iphone 6 - generalnie tel. dla T-Mobile contarct-free jest unlocked...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#251 PostWysłany: 13 Paź 2014 18:02 

Rejestracja: 13 Paź 2014
Posty: 1
Opłaca się również kupić kamerki GoPro - kilkaset zł taniej oraz sprzęt forograficzny, ja kupije OLYMPUS TG-3 za 1100zł miast 1700zł. Aparat nie do zdarcia.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#252 PostWysłany: 19 Paź 2014 18:43 

Rejestracja: 09 Sty 2014
Posty: 147
Loty: 2
Kilometry: 3 770
gdzie dokładnie złapałeś taka cene za ten aparat?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#253 PostWysłany: 19 Paź 2014 20:43 

Rejestracja: 26 Sty 2014
Posty: 5
katawzar - jesteś pewny, że to nie jest aparat refurbished? Bo takiej ceny za taki sprzęt ( w dodatku nowy ), a przynajmniej czytając o nim opinie i specyfikację, nie spodziewałbym się nigdzie
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#254 PostWysłany: 20 Paź 2014 01:43 

Rejestracja: 10 Maj 2010
Posty: 441
niebieski
Które kamerki Go-Pro polecasz tam kupić i ile można oszczędzić? Jakieś konkretne sklepy?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#255 PostWysłany: 24 Paź 2014 00:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Kwi 2014
Posty: 93
Loty: 37
Kilometry: 81 410
kosa napisał(a):
Które kamerki Go-Pro polecasz tam kupić i ile można oszczędzić? Jakieś konkretne sklepy?

Aktualnie moim zdaniem jest kupić 4black lub 3black+ co do ile zaoszczędzisz to kilka set złotych.(liczyłem ostatnio ale nie pamietam:P)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#256 PostWysłany: 29 Paź 2014 20:27 

Rejestracja: 24 Lip 2012
Posty: 111
Odnośnie kilku wypowiedzi wyżej:
Olympus TG-3 (czarny) 349$
http://www.amazon.com/Olympus-Waterproo ... PDKIKX0DER
Uważam, że to świetna cena. Nie widzę nigdzie adnotacji żeby to było wersja refurbished. No chyba, że czegoś niedowidzę to proszę o sprostowanie :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#257 PostWysłany: 29 Paź 2014 20:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Wrz 2014
Posty: 2869
niebieski
z rzeczy które opłaca się kupić w US (a tematycznie pasują do forum podróżniczego) to słuchawki z redukcją szumów. Producentów jest sporo, ale takie bardziej znane i popularne (zauważane w samolotach) to Bose. Przykładowa cena w Europie to typowo 299EUR, podczas gdy w US jest to 299USD (+ podatek?). Słuchawki nie występują na wyprzedażach czy w promocjach, nawet w fabrycznym outlecie Bose'go, więc ta cena jest dość stała, najwyżej może być drożej. Do tego trzeba doliczyć kilka USD za przejściówkę do samolotu (audio puszczane przez dwa osobne jacki zamiast jednego stereo).
Ewentualnie jako ciekawostka - można te słuchawki "kupić" za cos 89tys mil M&M + przejściówka gratis (np. na lotnisku w MUC w LH World Shop). Co przy okazji pozwala policzyć wartość pojedynczej mili.
Wiem że to może nie jest tak popularny towar jak iPhone czy Go Pro, ale jeśli ktoś akurat takie coś chce kupić to stanowczo opłaca się w US.

Ja generalnie mogę polecić (jeśli ktoś ma możliwość oczywiście) kupowanie w US z internetu z wysylką na adres w US. Sporo towaru w naprawdę fajnych cenach nie ma możliwości wysylki poza US. A ceny naprawdę potrafią być zacne (obniżki, promocje, wyprzedaże przed/po świąteczne itp.)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#258 PostWysłany: 07 Lis 2014 12:42 

Rejestracja: 02 Mar 2014
Posty: 52
Zbanowany
Opłaca się jeszcze paliwo kupować - ale niestety tego nie da się przewieźć do Polski ;/
Jeansy - podobno wranglery można mieć za kilka dolców, podczas gdy w PL to średnio 200 zł.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#259 PostWysłany: 07 Lis 2014 13:30 

Rejestracja: 12 Sie 2014
Posty: 110
Tak jak pisze @BrunoJ, opłaca się przywieźć w dobrej cenie słuchawki Bose QC15. Nowe np. z Amazona można znaleźć za $250-270 (z Amazona jest BEZ podatku i zwykle free shipping). Jedne z najlepszych.

Używane QC15 można trafić np. na craigslist już od $100-150. Te słuchawki są niemal "pancerne", zachowują tą sama świetną jakość po latach używania (oczywiście jeśli były oryginalne). Używane w dobrym stanie wizualnym mogą być ciekawą opcją "budżetową".

Wyszedł jakiś czas temu nowszy model, QC25, ma ktoś porównanie, czy opłaca się przejść z QC15 ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#260 PostWysłany: 07 Lis 2014 19:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Wrz 2014
Posty: 2869
niebieski
Ja kupiłem QC20i ze względu na wymiary.
Dżinsy i geneneralnue ciuchy to oczywista oczywistość. Praktycznie wszystko. W najgorszym przypadku sa to oferty kup druga sztukę za 50% ceny, ale równie dobrze 90% off. Nie tylko w outletach ale i zwykłych domach handlowych szczególnie po świętach.


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 648 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 33  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group