Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 01 Sie 2014 11:35 

Rejestracja: 08 Paź 2012
Posty: 4
Skąd
  • Paryż ORLY

Dokąd
  • Polska (jedna osoba do Warszawy, druga do Gdańska)

Data wylotu
  • 26.10.2014

Data powrotu
  • 26.10.2014

Długość pobytu
  • lot w jedną stronę

Bagaż
  • Bagaż rejestrowany

Ilość pasażerów
  • 2

Sam znalazłem
  • 55,99 eur zł + koszt dotarcia do Beauvais

Dodatkowe informacje
  • Hej
    W drodze powrotnej z Brazylii lądujemy w Paryżu (Orly) 26 października o 14:00. Szukam najtańszej opcji dostania się do Polski. Lecimy z bagażem rejestrowanym (ok 20 kg ). Jedna osoba jest do Warszawy a druga do Gdańska.
    W tej chwili najtańsza opcja jaką znalazłam to przelot Ryanair z Paryż Beauvais do Wrocławia za 30,99 eur +25 eur bagaż= 55,99 eur zł + koszt dotarcia do Beauvais; 26 października godz 21:25 (tego samego dnia co przylatujemy a więc bez kosztów noclegu).
    Pytanie:
    - czy jest jakaś inna tańsza opcja dostania się do Polski (docelowo Warszawa dla jednej osoby a dla drugiej Gdańsk) najlepiej 26 października i koniecznie z bagażem rejestrowanym?
    Dziękuję!!!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast
Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel
#2 PostWysłany: 01 Sie 2014 15:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2012
Posty: 10965
HON fly4free
7€ drożej 26.10 o 15:45 jest lot z BVA do Modlina, ale z ORY do BVA nie da się dojechać w godzinę, więc odpada :)
Są loty przesiadkowe do GDN i WAW z CDG (w tym wspólny lot do Londynu), ale jak się doda 2x bagaż rejestrowany to wyjdzie sporo więcej

-- 01 Sie 2014 14:14 --

Następnego dnia macie takie opcje, oczywiście trzeba dodać bagaż rejestrowany

Załączniki:
2.png
2.png [ 30.44 KiB | Obejrzany 146 razy ]
1.png
1.png [ 32.99 KiB | Obejrzany 151 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 01 Sie 2014 15:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lut 2012
Posty: 5438
Loty: 153
Kilometry: 313 223
srebrny
Wiem, że nie do końca odpowiedź na pytanie, ale przerabiałem podobny temat - wracam z Brazylii tydzień wcześniej niż Ty. Zdecydowałem się zakończyć podróż na Madrycie (bo zapewne też lecisz przez MAD) i stamtąd wracam po 2 dniach do Warszawy Norwegianem za 182zł. Jeśli coś takiego Cię interesuje to w Twoim terminie np następnego dnia możesz wrócić za około 200zł z 2-godzinną przesiadką w Bergamo - oba loty by FR.

Jeśli chodzi o Paryż to już sam koszt przejazdu z ORY do BVA to prawie 100zł, więc opcja z Madrytem warta przemyślenia ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group