Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 12 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 21 Maj 2014 01:06 

Rejestracja: 12 Gru 2011
Posty: 126
Loty: 330
Kilometry: 906 880
Na Wyspie Wielkanocnej polecam Camping Mihinoa. Oprócz typowego pola kempingowego dysponują też pokojami z łazienkami.
Cena na polu zależy od tego czy posiada się własny namiot, czy wypożycza na miejscu
i od długości pobytu.
Za pokój z łazienką płaciłam 20.000 peso chilijskich (zamiennie można płacic 45 USD ).
Dla wszystkich do dyspozycji duża kuchnia, a do szafek z talerzami, kubkami itd. dostaje się własny klucz. Kemping pięknie połozony nad brzegiem Oceanu. Można na miejscu wypożyczyć rower lub samochód. Odbiór z lotniska (odwiezienie) w cenie.
Działa, aczkolwiek powoli wi-fi , płatne dodatkowo ok.5.000.
Sympatyczna właścicielka Marta.
Ja termin i dostępnośc pokoju ustalałam e mailem.
Camping ma stronę w internecie: http://www.mihinoa.com lub http://www.camping_mihinoa.com
Góra
 Profil Relacje PM off
kspr lubi ten post.
 
      
Grupa Lufthansa: Wakacyjne loty do Mołdawii, Maroka, Grecji i Rumunii z Krakowa i Warszawy od 438 PLN Grupa Lufthansa: Wakacyjne loty do Mołdawii, Maroka, Grecji i Rumunii z Krakowa i Warszawy od 438 PLN
Miesiąc na Phuket za 4040 PLN. Loty z Warszawy (z dużym bagażem) i noclegi w 4* hotelu Miesiąc na Phuket za 4040 PLN. Loty z Warszawy (z dużym bagażem) i noclegi w 4* hotelu
#2 PostWysłany: 23 Cze 2014 10:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Gru 2013
Posty: 659
niebieski
Przejrzałam stronkę i faktycznie, to jedno z najlepszych miejsc noclegowych na Wyspie, a do tego w rozsądnej cenie. Dzięki wielkie za informacje :) Jeśli dotrę na Rapa Nui to z pewnością skorzystam :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 02 Paź 2014 17:47 

Rejestracja: 13 Mar 2013
Posty: 169
Loty: 218
Kilometry: 674 180
Witam ...pytanie jest takie czy za wspmniany pokoj (w Campingu Mihinoa) placilas na miejscu czy musialas aby zarezerwowac pokoj wplacic jakas zaliczke (jesli tak to jak to zrobilas) ....czy tylko umowilas sie z nimi via email (zapewnili cie o mozliwosci noclegu) i dopiero na miejscu zaplacilas ?...Ja wybieram sie w polowie stycznia i jest to "goracy okres" stad moje pytania ...niewatpliwie ze trzeba wczesnie rezerwowac ....a co powiedzialabys aby pojechac w "ciemno" nie robac zadnej rezerwacji ? (dodam ze wybieram sie w styczniu 15 tego ).....kolejne pytanie czy drogi na wyspie sa asfaltowane ? aby dojechac do Moai i innych atrakcji bowiem przemysliwuje aby zabrac lyzworolki ....co ty na to ?...dziekuje juz za odpowiedzi ....
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 02 Paź 2014 20:07 

Rejestracja: 18 Cze 2014
Posty: 28
Witam kolegę,
Ja również wybieram się w najbliższym czasie na wyspę wielkanocną, po przeszukaniu internetu za jakimś tanim noclegiem udało mi się znaleźć chilijską stronę rezerwacyjną http://www.despegar.cl/ gdzie można znaleźć noclegi od $25 za dobę, hostele, kwatery itp. Ja jednak zdecydowałem się na camping i namiot jako dodatkowa atrakcja tego wyjazdu. Niewiem jak z płatnościami poprzez tą stronę.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 03 Paź 2014 22:10 

Rejestracja: 13 Mar 2013
Posty: 169
Loty: 218
Kilometry: 674 180
Witam ponownie ...wiec probowalem poprzez kilka stron zaplacic na despegar.com - wszystko bylo odrzucane ....jedynie przyjeto poprzez despegar.cl .....dodam ze placilem Karta Visa Elektron z polskiego Intelgo ....zabukowalem za te 25 dolcow (wyjdzie nieco wiecej bo podatki i inne rzeczy ) jednak w miedzyczasie mozna sie rozgladac za czyms korzystniejszym ....gdyz mozna do pewnego dnia skorzystac z darmowej rezygnacji ...pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 04 Paź 2014 12:09 

Rejestracja: 18 Cze 2014
Posty: 28
Myślę że ciężko będzie znaleźć coś w lepszych pieniądzach. W ostatnim czasie szukałem dość intensywnie i to jest jedyne co udało mi się znaleźć. Dzięki za informacje, przymierzam się do zrobienia paru rezerwacji na tym portalu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 07 Gru 2014 15:38 

Rejestracja: 18 Cze 2014
Posty: 28
Na Wyspie Wielkanocnej polecam Camping Hostel Tipanie Moana. Ceny za noc to 8000 CLP. Mamy w tym namiot oraz wyposażenie, dostęp do łazienki, kuchni i wifi bez dodatkowych opłat. Możemy również skorzystać ze zniżki na rowery w make-make. Nie otrzymujemy zniżki pieniężnej ale dodatkowy czas wypożyczenia roweru. Właściciele są bardzo pomocni i zawsze służą radą. Bardzo dobra alternatywa dla niskobudżetowców. Bezpłatny transfer z/na lotnisko. http://www.campingtipaniemoana.cl/. Camping jest położony bardzo blisko lotniska.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 18 Sty 2015 14:13 

Rejestracja: 16 Sty 2015
Posty: 100
Można też jechac w ciemno, jak ktoś zauważył - poza tym że można przepłacić sporo nie ma nic więcej do stracenia :) Ja akurat lubię tak jeździć. Na lotnisku w czasie przylotu samolotu sporo chętnych poszukującycj lokatorów. Nie zdecydowałem się skorzystać tylko wybrałem się na spacer w stronę miasta to po drodze mnie zaczepili - zdecydowałem się podjechać i obejrzeć pokój i wzięłem w końcu za 15kCLP/noc wcale się nie targując nawet. Oni w końcu też z czegoś muszą żyć, a w necie były oferty w tym samym miejscu za 25kCLP.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 10 Maj 2017 06:54 
Redaktor F4F
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Lis 2010
Posty: 6143
Loty: 228
Kilometry: 534 135
Ja spałem tutaj: Mangai Rapa Nui

Wyszło mnie 731 PLN za 3 noce/2 osoby. We wspólnej kuchni znajdziecie: piekarnik, lodówkę, toster, mikrofalówkę. Plus darmowe do użytku: cukier, sól, oliwa, herbata, kawa.
Wi-Fi najlepiej łapie przy kuchni i pierwszym pokoju obok kuchni.

W pokoju jest TV (tylko 3 kanały) oraz mili lodówka.

Na miejscu możecie wypożyczyć auto (35000 CLP), skuter oraz quada.
_________________
Image

https://www.instagram.com/jiku_ty_dziku/ | Serduszka i piwo :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 10 Maj 2017 07:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Sty 2013
Posty: 402
Loty: 985
Kilometry: 2 186 000
złoty
hejka

ja placilam 30 usd od odoby w Vaianny Guest House
Tuki Haka He Vari S/N Hanga Roa, Easter Island

dobra lokalizacja :)
_________________
Image

Same fotki, czyli https://www.instagram.com/atamancia/
Blog o moich podróżach http://atamanka.pl uwaga, dużo zdjęć ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 30 Cze 2017 22:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Wrz 2016
Posty: 22
Loty: 79
Kilometry: 245 194
Nocowaliśmy w Tipanie Moana. Pokój dwuosobowy z łazienką (pół bungalowa) kosztował 50 USD za noc. Do tego dostęp do dobrze wyposażonej kuchni z własnym miejscem w lodówce. Bardzo sympatyczna obsługa - właściciel mówił po angielsku, przyjechał po nas na lotnisko (w sumie to 10 min. na pieszo, ale miło, że nie musieliśmy dygać z plecakami), założył nam girlandy kwiatów i wyściskał jak starych przyjaciół.
Trochę więcej o samej wyspie pisaliśmy tu: https://s-amp-p-w-podrozy.fly4free.pl/b ... elkanocna/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 03 Cze 2019 12:18 

Rejestracja: 13 Lut 2019
Posty: 8
Loty: 148
Kilometry: 467 894
Nocowaliśmy w Hostalu Akapu. 3 noce - 240$ (grudzień 2018). Syn właścicielki przyjechał po nas (dwukrotnie, bo nasz lot był opóźniony 6godz., zawrócili nasz samolot z pasa startowego w Santiago, jakaś usterka), przywitał girlandami z kwiatów, na koniec właścicielka odwiozła na lotnisko. Pokoje z łazienką i tarasem, poranne śniadanie. Właścicielka wyluzowana, na lekkim haju. W niedzielny poranek zapomniała przygotować śniadania bo zabalowali, ale szybko ogarneli. Niedaleko, ok. 200m niemal "prywatny" :D moai stoi przy nabrzeżu. Zabukowała nam samochód w cenie lepszej niż w wypożyczalni. Cisza i spokój, do ahu Akapu spacerkiem 6-7 minut, knajpki też niedaleko. Wifi dobre, można na skypie spokojnie porozmawiać. Polecamy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 12 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group