Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 259 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13  Następna
Autor Wiadomość
#161 PostWysłany: 07 Sie 2014 13:44 

Rejestracja: 02 Kwi 2013
Posty: 19
obecnie jest dość dobra promocja na one-way, $1/day, w tej cenie są economy, convertible, SUV i Full-size SUV

pick up - LAX, San Diego, Orange, Las Vegas
drop off - San Francisco Airport, SJC, OAK

działa do końca sierpnia, max 3 day rental.

http://www.kayak.com
http://www.thrifty.com
http://www.dollar.com
http://www.carrentals.com

Image

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa) Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa)
Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast
#162 PostWysłany: 07 Sie 2014 18:04 

Rejestracja: 02 Lut 2011
Posty: 181
Loty: 723
Kilometry: 2 468 601
Zbanowany
jacekrsx napisał(a):
obecnie jest dość dobra promocja na one-way, $1/day, w tej cenie są economy, convertible, SUV i Full-size SUV

pick up - LAX, San Diego, Orange, Las Vegas
drop off - San Francisco Airport, SJC, OAK

działa do końca sierpnia, max 3 day rental.

http://www.kayak.com
http://www.thrifty.com
http://www.dollar.com
http://www.carrentals.com

Co to za promocja, za którą trzeba płacić? Na http://www.billiger-mietwagen.de[/url] "od zawsze" nie ma żadnej dopłaty, jeśli one-way występuje pomiędzy Kalifornią i Nevadą.


Ostatnio edytowany przez Abcn, 22 Sie 2019 14:58, edytowano w sumie 1 raz
Ref.link
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#163 PostWysłany: 08 Sie 2014 03:20 

Rejestracja: 27 Lis 2012
Posty: 73
Czy ktoś z was korzystał z dodatkowego ubezpieczenia nie kupionego w wypożyczalni? W przypadku wynajmu na 20 dni te koszty są ogromne. Mimo wszystko znalazłem firmy w których można ubezpieczyć samochód za 3 razy mniejsze stawki. Czy w przypadku zakupu takiego ubezpieczenia nie ma później problemu w wypożyczalni? Nie wymagają oni żeby mieć jakieś 'swoje' ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#164 PostWysłany: 08 Sie 2014 12:01 

Rejestracja: 02 Kwi 2013
Posty: 19
marfot napisał(a):
jacekrsx napisał(a):
obecnie jest dość dobra promocja na one-way, $1/day, w tej cenie są economy, convertible, SUV i Full-size SUV

pick up - LAX, San Diego, Orange, Las Vegas
drop off - San Francisco Airport, SJC, OAK

działa do końca sierpnia, max 3 day rental.

http://www.kayak.com
http://www.thrifty.com
http://www.dollar.com
http://www.carrentals.com


Co to za promocja, za którą trzeba płacić? Na http://www.billiger-mietwagen.de "od zawsze" nie ma żadnej dopłaty, jeśli one-way występuje pomiędzy Kalifornią i Nevadą.

jacekrsx napisał(a):
działa do końca sierpnia, max 3 day rental.

Działa przez cały rok, bez względu na długość wynajmu


Kolego Marfot,

Nie wprowadzaj innych w błąd. Ja podaje ofertę ze screenami na przejazdy gdzie koszt wynajmu wynosi $1 za dzień, pod podanym przez Ciebie linkiem nie ma cen niższych niż €52 za wybrane przeze mnie przykładowe 3 dni. Jest za to informacja że jak zrobię rezerwacje przez Twój link to Ty zyskasz na tym 10 euro - brawo...

ja nadal uważam że moja propozycja jest bardzo atrakcyjna jeśli ktoś chce się przejechać kabrioletem wzdłuż wybrzeża, drogą #1 i poczuć wiatr we włosach :) albo odwiedzić znajomego w SF, i wrócić sobie samolotem za ~$50.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#165 PostWysłany: 09 Sie 2014 10:55 

Rejestracja: 02 Lut 2011
Posty: 181
Loty: 723
Kilometry: 2 468 601
Zbanowany
Masz rację, rzeczywiście jest za 1$, wcześniej nie zauważyłem, bo ta cena występuje tylko na amerykańskiej wersji, na kayak.pl są normalne ceny. Ale za 1$ jest tylko wypożyczenie, nie ma żadnego ubezpieczenia, więc i tak trzeba doliczyć kilkadziesiąt dolarów.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#166 PostWysłany: 21 Sie 2014 10:39 

Rejestracja: 26 Lip 2014
Posty: 11
który z opisywanych przez Was pośredników oferuje ubezpieczenie znoszące wkład własny?
próbowałam rentalcars i priceline; rentalcars nie zaoferowało takiego ubezpieczenia - można jedynie dokupić w wypożyczalni (dziwne, bo kiedyś wypożyczałam przez tą stronę i była taka opcja...ale to nie było w Stanach) a priceline oferuje jakieś swoje ubezpieczenie, którego warunki nie do końca rozumiem.

którego pośrednika możecie polecić, jeśli chcę mieć CDW i z góry wiedzieć ile to będzie kosztowało?

z drugiej strony znalazłam niezłą ofertę na stronie Alamo z CDW już w cenie i ją też mocno rozważam, więc może daruować sobie pośredników?

Załączniki:
alamo.png
alamo.png [ 71.44 KiB | Obejrzany 2651 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#167 PostWysłany: 21 Sie 2014 18:37 

Rejestracja: 20 Sie 2014
Posty: 8
Witam,
kiedyś trafiłam na coś takiego co miało w nazwie relocating car czy jakooś tak. chodziło o to że można było jechac autem za pół darmo bo firmom chodziłop o przesunięcia aut, jedyne co, to dawali okreslony czas na dojazd :-( . może to w czyms pomoże komuś :-)
działało i uk i australii
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#168 PostWysłany: 21 Sie 2014 19:16 

Rejestracja: 03 Sty 2012
Posty: 1843
niebieski
talisman napisał(a):
który z opisywanych przez Was pośredników oferuje ubezpieczenie znoszące wkład własny?
próbowałam rentalcars i priceline; rentalcars nie zaoferowało takiego ubezpieczenia - można jedynie dokupić w wypożyczalni (dziwne, bo kiedyś wypożyczałam przez tą stronę i była taka opcja...ale to nie było w Stanach) a priceline oferuje jakieś swoje ubezpieczenie, którego warunki nie do końca rozumiem.


Economycarrentals.com, brałem przez nich auto na Florydzie miesiąc temu i polecam. Samochód był z Sixta.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#169 PostWysłany: 22 Sie 2014 09:30 

Rejestracja: 26 Lip 2014
Posty: 11
dzięki, spróbuję!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#170 PostWysłany: 22 Sie 2014 11:23 

Rejestracja: 26 Lip 2014
Posty: 11
blasto napisał(a):

Economycarrentals.com, brałem przez nich auto na Florydzie miesiąc temu i polecam. Samochód był z Sixta.


faktycznie, niezla ta stronka. wyglada na to ze wszystko jest w cenie.
czy miales jakies dodatkowe oplaty na miejscu?

PS kojarzysz czy droga do Key West jest platna?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#171 PostWysłany: 22 Sie 2014 14:27 

Rejestracja: 13 Lut 2013
Posty: 114
talisman napisał(a):
blasto napisał(a):

Economycarrentals.com, brałem przez nich auto na Florydzie miesiąc temu i polecam. Samochód był z Sixta.


faktycznie, niezla ta stronka. wyglada na to ze wszystko jest w cenie.
czy miales jakies dodatkowe oplaty na miejscu?

PS kojarzysz czy droga do Key West jest platna?


Cześć,
Droga na Key West jest bezpłatna. Dane ze stycznia br.
K

-- 22 Sie 2014 13:34 --

talisman napisał(a):
blasto napisał(a):

Economycarrentals.com, brałem przez nich auto na Florydzie miesiąc temu i polecam. Samochód był z Sixta.


faktycznie, niezla ta stronka. wyglada na to ze wszystko jest w cenie.
czy miales jakies dodatkowe oplaty na miejscu?

PS kojarzysz czy droga do Key West jest platna?


W kwestii wypożyczenia samochodu - korzystaliśmy z National Car Rental ( Orlando Airport ).
W cenie były już wszystkie opłaty - dla pewności napisałam przed odbiorem pojazdu do National-a , potwierdzili to mailowo. W necie można czasami znaleźć kody rabatowe dla tej wypożyczalni - obniżają koszty o kilkanaście usd, polecam.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#172 PostWysłany: 22 Sie 2014 15:48 

Rejestracja: 03 Sty 2012
Posty: 1843
niebieski
Kasia_S napisał(a):
W kwestii wypożyczenia samochodu - korzystaliśmy z National Car Rental ( Orlando Airport ).
W cenie były już wszystkie opłaty - dla pewności napisałam przed odbiorem pojazdu do National-a , potwierdzili to mailowo. W necie można czasami znaleźć kody rabatowe dla tej wypożyczalni - obniżają koszty o kilkanaście usd, polecam.


Sprawdzony kod na National - dla członków Flying Blue (nikt tego nie weryfikuje, ale można się zapisać za free): 8572130
Zazwyczaj na economycarrentals.com jest jeszcze ciut taniej.

-- 22 Sie 2014 14:50 --

talisman napisał(a):
faktycznie, niezla ta stronka. wyglada na to ze wszystko jest w cenie.
czy miales jakies dodatkowe oplaty na miejscu?


Wszystko w cenie, zero dodatkowych opłat.

-- 22 Sie 2014 14:51 --

Świetna opcja z tym automatycznym łączeniem następujących po sobie postów tego samego usera :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#173 PostWysłany: 26 Sie 2014 11:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Lut 2012
Posty: 442
Loty: 64
Kilometry: 148 809
niebieski
Biorąc przez econonycarrentals.com mamy pewność że nie zapłacimy więcej niż na potwierdzeniu.
Ponad to tax mamy już w tej cenie! Biorąc bezpośrednio z wypożyczalni Alamo chcieli nam doliczyć tax osobno, co windowało cenę strasznie.

I tak:

za 7 dób Full Size mieliśmy zapłacić 193$ - i tak zapłaciliśmy ostatecznie!

Ale ciekawostka!
Zaproponowano nam Mustanga convertible za 65$ więcej, ale jak się okazało dziennie :) + =tax.
Nie chcieliśmy ale zjechali ostatecznie do ceny nie całych 400$ za 7 dni z taxem, a początkowo rachunek pokazał się na prawie 700$ łącznie z tax :)
Także można się targować w Alamo bez problemu, zresztą podobnie w National bo to jedna firma :)

Pozdrawiam!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#174 PostWysłany: 28 Sie 2014 11:51 

Rejestracja: 26 Lip 2014
Posty: 11
blasto napisał(a):

talisman napisał(a):
faktycznie, niezla ta stronka. wyglada na to ze wszystko jest w cenie.
czy miales jakies dodatkowe oplaty na miejscu?


Wszystko w cenie, zero dodatkowych opłat.

-- 22 Sie 2014 14:51 --

Świetna opcja z tym automatycznym łączeniem następujących po sobie postów tego samego usera :)


dzieki za info. wypozyczylam wlasnie przez economycarrentals :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#175 PostWysłany: 03 Wrz 2014 05:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Lip 2014
Posty: 28
Loty: 58
Kilometry: 82 824
To i ja polecę economycarrentals - Dodge Avenger z THRIFTY - wziąłem w Orlando oddałem po 2 dniach w Miami Beach + pełne ubezpieczenie za 76$ + 9,33 EU prowizji Economy...
Gościu w Orlando nie mógł się nadziwić że tak tanio i szukał dziury w całym i dzwonił gdzieś potwierdzać itp.
Na miejscu dopłaciłem za pełny bak ale i tak prawie cały go zużyłem.
Co ciekawe narazie z karty zeszła tylko prowizja + paliwo.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#176 PostWysłany: 10 Wrz 2014 14:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Wrz 2011
Posty: 203
niebieski
Mam pytanie
Jaki był by wasz wybór odnośnie wypożyczenia samochodu . Trasa po pustyniach Nevady, Arizony, itp.

Jeep Liberty (SUV) vs Ford Focus

Różnica w cenie wynajmu około 100 zł na korzyść Forda
Różnice będą pewnie w mocy silnika, spalaniu, komfort podróży.

Dzięki z góry za odp.
_________________
Joker1977
Τζόκερ1977
Джокер1977
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#177 PostWysłany: 10 Wrz 2014 15:26 

Rejestracja: 03 Sty 2012
Posty: 1843
niebieski
joker1977 napisał(a):
Mam pytanie
Jaki był by wasz wybór odnośnie wypożyczenia samochodu . Trasa po pustyniach Nevady, Arizony, itp.

Jeep Liberty (SUV) vs Ford Focus

Różnica w cenie wynajmu około 100 zł na korzyść Forda
Różnice będą pewnie w mocy silnika, spalaniu, komfort podróży.

Dzięki z góry za odp.


Nie masz gwarancji, że dostaniesz właśnie te modele, a jedynie tę samą (lub wyższą) klasę. Jeśli chcesz jeździć tylko po asfalcie różnica w komforcie podróży będzie dużo mniejsza niż w spalaniu, więc polecam mniejsze auto.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#178 PostWysłany: 15 Wrz 2014 20:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Mar 2011
Posty: 1061
Loty: 94
Kilometry: 122 440
niebieski
Małe pytanie w grudniu kończę 25 lat, w październiku wynajmuje samochód na Florydzie i jeśli na economyrental cars wybiorę wiek kierowcy 24 lata to cena skocze o kilkaset złotych przy tygodniowym wypożyczeniu. Czy restrykcyjnie sprawdzają wiek, tj. co to dnia urodzin? Rocznikowo 25 lat mam, tylko do skończenia mi dwa miesiące braknie :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#179 PostWysłany: 15 Wrz 2014 20:40 

Rejestracja: 16 Lip 2012
Posty: 69
witam
podpinam sie pod temat i proszę o opinie na temat econamy car rental akurat będę brał w meksyku) czy faktycznie maj juz w pakiecie ubezpieczenia??)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#180 PostWysłany: 15 Wrz 2014 21:06 

Rejestracja: 05 Sty 2014
Posty: 118
jim12 napisał(a):
witam
podpinam sie pod temat i proszę o opinie na temat econamy car rental akurat będę brał w meksyku) czy faktycznie maj juz w pakiecie ubezpieczenia??)

Economy dają ubezpieczenie - wszytko jest wyszczególnione przy wyborze

-- 15 Wrz 2014 20:12 --

04patryk12 napisał(a):
Małe pytanie w grudniu kończę 25 lat, w październiku wynajmuje samochód na Florydzie i jeśli na economyrental cars wybiorę wiek kierowcy 24 lata to cena skocze o kilkaset złotych przy tygodniowym wypożyczeniu. Czy restrykcyjnie sprawdzają wiek, tj. co to dnia urodzin? Rocznikowo 25 lat mam, tylko do skończenia mi dwa miesiące braknie :)


Moim zdaniem jest to sprawdzane a raczej samo się sprawdza bo do umowy biorą paszport, z którego Cię spisują więc wprowadzając Twoje dane w tym datę urodzenia sam system zakwalifikuje cię do dopłaty za wiek

W USA raczej wszystko jest zgodnie z prawem :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 259 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
cron
phpBB® Forum Software © phpBB Group