Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 227 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 12  Następna
Autor Wiadomość
#61 PostWysłany: 02 Maj 2014 14:55 

Rejestracja: 27 Wrz 2012
Posty: 928
niebieski
Skibek napisał(a):
Ze swojej strony mogę polecić firmę Luz Car
http://www.luzcar.com/
Wypożyczałem autko w zeszłym roku na 3 dni, płaciłem 75e całość, dostałem autko z połową baku, oddałem prawie pustym i było OK. Płaciłem gotówką , bez użycia kk, ubezpieczenie pełne.


brałeś i oddawałeś na lotnisku w Faro?
W formularzu widzę, że przy wyborze wzięcia w Lagos a oddaniu w Faro cena się nie zmienia. Chyba napisze do nich aby mi to potwierdzili, bo bez sensu dla mnie jechać z Lizbony do Faro i potem do Lagos autem skoro mogę o razu busem z Lizbony do Lagos dotrzeć
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Tydzień na Langkawi za 2841 PLN. Loty z Berlina i noclegi w 4* hotelu Tydzień na Langkawi za 2841 PLN. Loty z Berlina i noclegi w 4* hotelu
Odkryj Portugalię: Porto i Azory w jednej podróży z Wrocławia za 825 PLN Odkryj Portugalię: Porto i Azory w jednej podróży z Wrocławia za 825 PLN
#62 PostWysłany: 06 Cze 2014 09:57 

Rejestracja: 06 Cze 2014
Posty: 1
Brałem auto przez farocar na tydzień, rezerwowanego 2 dni wcześniej przed przylotem :) 112 euro, bez ubezpieczenia, dostałem Renault C1 z klimą z 2014r.

Auto postawione na parkingu P4 na lotnisku przez pośrednika Marinha. Przeciagnałem kartę kredytową w celu zabezpieczenia 600euro w ich vanie. Cała robota papierkowa zajęła 5 minut.
Nie zostały mi doliczone "out of hours" mimo oddania auta o 5.00 czy odebrania auta po 22.00

Miałem pół baku i tyle też oddałem.
W aucie miałem na szybie wmontowany system Via Verde do ewe. jazdy autostradami. 5 euro za cały pobyt zapewne obiążone zostanie z kk.

Oddałem umyte i odkurzone (myjnia samoobslugowa: 1 euro x 2)
Góra
 Profil Relacje PM off
babelo lubi ten post.
 
      
#63 PostWysłany: 30 Cze 2014 13:30 

Rejestracja: 14 Kwi 2014
Posty: 4
Niedawno wróciłam z Portugalii - pożyczaliśmy samochód od Luzcar i polecam tę firmę - braliśmy i oddawaliśmy w Faro, dostaliśmy nową Pandę, pełne ubezpieczenie, drugi kierowca w cenie, zero dopłaty za Hiszpanię. Co ważne, za wynajem zapłaciliśmy zwykłą kartą płatniczą. Mieliśmy 1/4 baku i tyle samo mieliśmy zwrócić. Zero problemów, zero zbędnych formalności.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#64 PostWysłany: 18 Lip 2014 13:33 

Rejestracja: 18 Lip 2014
Posty: 2
Witam jak wyglada odbiór i oddanie auta z wypożyczalni Luzcar ? Ktos czeka na lotnisku czy trzeba dostac się do biura ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#65 PostWysłany: 25 Sie 2014 09:24 

Rejestracja: 14 Kwi 2014
Posty: 4
Na parkingu (bodaj 4) jest wspólne biuro dla kilku wypożyczalni - trzeba się tam udać i znaleźć człowieka od Luzcar. Na miejscu wszystko jest dopinane i stamtąd bierze się samochód. Zwrot też jest w tym samym miejscu. Jeśli dokonasz rezerwacji, wszystkie te informacje otrzymasz z mailem potwierdzającym.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#66 PostWysłany: 01 Wrz 2014 22:19 

Rejestracja: 10 Lip 2011
Posty: 2
Witam, jaką wypożyczalnie możecie polecić w przypadku wypożyczenia auta w Faro a oddaniu w Lizbonie? Najlepiej żeby była możliwość bez kredytówki. Dzięki
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#67 PostWysłany: 25 Wrz 2014 13:32 

Rejestracja: 25 Cze 2013
Posty: 7
Podbijam :) za miesiąc będziemy w Faro i stamtąd chcemy się dostać do Lizbony autem ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#68 PostWysłany: 28 Paź 2014 14:16 

Rejestracja: 04 Lut 2014
Posty: 179
Radzę wcześniej rezerwować auto.
Dwa tygodnie temu zjawiliśmy się na lotnisku, sądząc,że z racji
na porę roku bez problemu wypożyczymy auto i...zonk.
Panie w paru dostępnych biurach rozłożyły ręce i stwierdziły,że nie
mają nic wolnego.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#69 PostWysłany: 22 Lis 2014 14:54 

Rejestracja: 17 Gru 2012
Posty: 490
Loty: 116
Kilometry: 176 025
niebieski
Czy ktoś przerabiał temat z wypożyczeniem auta w Faro i zwrotem w Maladze? Są w ogóle wypożyczalnie, które to dopuszczają? Jaki może być dodatkowy koszt? Przyznam, że nie korzystałem wcześniej z "rent a car".

Planujemy taki wyjazd w kwietniu (muszę spędzić przynajmniej 3-4 dni w Huelvie, łącznie na wyjazd przeznaczam ok 8-10 dni). Wydaje mi się, że przy 3 osobach najkorzystniejsze byłoby wypożyczenie auta. Prawdopodobnie przylot byłby właśnie do Faro a powrót z Malagi.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#70 PostWysłany: 04 Lut 2015 15:05 

Rejestracja: 13 Sty 2015
Posty: 6
Witam, chciałem w lipcu wynająć auto na ok. 16 dni w Faro lub Lizbonie. Z tego co zauważyłem auta w Lizbonie są droższe, zaś lot do Lizbony tańszy. Jako że to moje pierwsze wypożyczenie auta proszę o podpowiedź na co zwrócić uwagę wybierając wypożyczalnię, priorytetem jest bezpieczeństwo czyli pełne ubezpieczenie by nie martwić się przy zwrocie. padają tu różne skróty dot. ubezpieczeń, części nie rozumiem :oops: Znalazłem cos takiego https://www.doyouspain.com/formulario.a ... a=EN&id2=D
Proszę o kilka rad
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#71 PostWysłany: 10 Lip 2015 16:28 

Rejestracja: 23 Lis 2013
Posty: 5
Cześć, czy orientuje się ktoś, w jakich godzinach można oddać i zwrócić auto w wypożyczali LOCALCARS na lotnisku w Faro, bez uiszczania dodatkowych opłat? Sam znalazłem informację podczas dokonywania rezerwacji, że są to godziny 8:30 - 20:00. Jednak nigdzie nie widnieje potwierdzenie dla tych godzin. Czy macie jakiś uwagi, bądź doświadczenia związane z LOCALCARS? ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#72 PostWysłany: 13 Lip 2015 21:31 

Rejestracja: 23 Lis 2013
Posty: 5
Widzę, że chyba mało popularną firmę wybrałem ;) Dlatego może zapytam o co innego. Czy w przypadku wypożyczenia auta u pośrednika, np. popularnego na forum Doyouspain, wiążące przy płatności są warunki podane przez tegoż właśnie pośrednika, czy warunki zapisane w regulaminie wypożyczali?
Pracownicy wspomnianego przeze mnie wyżej Localcars nie odpowiadają rzeczowo na pytania, a w przypadku tego konkretnego odsyłają mnie do pośrednika, co chyba średnio wróży przyszłej współpracy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#73 PostWysłany: 13 Lip 2015 21:56 

Rejestracja: 27 Wrz 2012
Posty: 928
niebieski
@barney80

jak wchodzę na stronę locarcars.pt to widzę zapis, że extra dopłaty są w godzinach 23-7 a opłata wynosi 30Euro...czy też coś źle patrzę?

BTW nie wiem kiedy bierzesz i jakiej klasy auto, ale jak wziąłem przykładowo 20-23.07 i klasę aut "A, to mi taniej wyszło z Luzcarze.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#74 PostWysłany: 13 Lip 2015 22:07 

Rejestracja: 23 Lis 2013
Posty: 5
Sprawa wygląda tak, że od mojego poprzedniego posta w Localcars faktycznie potwierdzili mi godziny 7:00-23:00, ale na rezerwacji od Doyouspain dostałem info o dodatkowej opłacie w wysokości 30eur za odbiór/oddanie auta w godzinach 20:00-8:30. Teraz nie wiem, z których zapisów będę rozliczany na miejscu? Wiecie może jak wygląda to w praktyce? :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#75 PostWysłany: 14 Lip 2015 16:37 

Rejestracja: 04 Lut 2013
Posty: 91
czy macie jakiś kontakt do Drive on holidays typu email, strona internetowa? Przydzieliło mi ich z economycarrentals , a że opinie są podzielone, chciałbym żeby mi potwierdzili koszty zawczasu :)

Ktoś brał może od nich auto z Lizbony?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#76 PostWysłany: 05 Paź 2015 15:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Wrz 2011
Posty: 2588
Loty: 371
Kilometry: 601 471
ECR przydzielil mi Drive on Holidays. Najnizsza klasa, na miejscu dostalismy 3-miesieczne Polo bogato wyposazone z przebiegiem 6k km. Doplata 30EUR za zwrot auta o 5 rano, koles mowil, ze ktos musi auto odebrac, obejrzec i odwiezc nas na lotnisko (w ramach protestu przeciw zlodziejom z Goldcar zostalem przy tej platnej opcji). Oddajac auto do 5:15 nikt sie nie pojawil, wiec wrzucilem kluczyki z kartka i podziekowaniami w woreczku przez brame i z buta poszlismy na lotnisko. Po powrocie zglosze chargeback do rajfa.

EDIT: szybko sie opamietali, przeprosili i oddadza 30EUR :)

EDIT2: Raiffeisen zablokowal mi kredytowke 10 dni po wypozyczeniu auta w Drive on holidays z powodu otrzymania informacji o podejrzeniu kradziezy danych karty. Pierwszy raz spotkalem sie z taka sytuacja w wypozyczalni.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#77 PostWysłany: 30 Lis 2015 09:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Wrz 2011
Posty: 2588
Loty: 371
Kilometry: 601 471
Drive on Holidays ponad 1,5 m-ca od zwrotu auta napisal maila, ze zwrocil mi omylkowo dwukrotnie 30EUR. Na karcie mam tylko pojedyncza transakcje, na dowod przyslali skan obu potwierdzen i kolejny raz pisza, ze oni byli uczciwi i tego samego wymagaja ode mnie.
Kolejna po Goldcarze wypozyczalnia do odstrzalu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#78 PostWysłany: 01 Lut 2016 10:15 

Rejestracja: 05 Wrz 2014
Posty: 118
Witam. Czy ktoś z doświadczenia mógłby polecić jakąś lokalną (a nie międzynarodową sieciówkę) wypożyczalnię aut z opcją wypożyczenia ew. samego zwrotu w Armacao de Pera (wtedy odbiór z lotniska Faro)? Chciałabym płatność w gotówce bez podawania karty. Niestety polo czy luzcar nie ma w Armacao.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#79 PostWysłany: 01 Lut 2016 11:03 

Rejestracja: 13 Lut 2013
Posty: 123
Loty: 42
Kilometry: 68 416
Byłem w Styczniu w Algarve. Wcześniej przeczytałem ten temat i wybrałem wypożyczalnie POLO http://www.polorentacar.com/

Jesteśmy Mega zadowoleni. Auto na 6 dni kosztowało 160E gratis dodatkowy kierowca. Dostaliśmy o klasę wyższe niż rezerwowaliśmy. Dostaliśmy Peugeot 307 sw w dieselu 67k przebiegu

Wszystko gotówką bez żadnych kart kredytowy, i zajęcia kwoty na karcie. Po powrocie mieliśmy zostawić auto na parkingu. Nikt nic nie sprawdzał. Jesteśmy mega zadowoleni. Czasami warto trochę więcej zapłacić i niczym się nie denerwować. Polecam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#80 PostWysłany: 01 Lut 2016 11:13 

Rejestracja: 05 Wrz 2014
Posty: 118
Z tym że tej wypożyczalni nie ma w Armacao de Pera...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 227 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 12  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group