Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 886 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 45  Następna
Autor Wiadomość
#101 PostWysłany: 29 Gru 2014 19:17 

- wypożyczałem we wrześniu br, koszt na 3-dni w wersji jak twoja coś ok. 53 euro z pełnym ubezpieczeniem (full/full) wypożyczono mi Hyundaya chyba i20
- na lotnisku często pod wejście na piętrze strefa odlotu (przyloty są niżej) podjeżdżają busy Marbesol, jak podjedzie podchodzimy z wydrukowanym potwierdzeniem rezerwacji i kierowca zawiezie was do biura
- wypożyczenie: okazujemy prawo jazdy, potwierdzenie rezerwacji oraz w moim przypadku karta kredytowa (owe 53 euro zablokowane i potem ściągnięte z karty kredytowej)
- przy oddaniu zero problemów, sprawdzono tylko stan paliwa czy faktycznie full (a ktoś na parkingu uderzył i lekko uszkodził tylni zderzak, ale w Hiszpanii to normalne)
- jak dotąd nic poza owe z rezerwacji 53 euro nie ściągnięto, ja POLECAM bo w pełni profesjonalna za rozsądne pieniądze wypożyczalnia
Góra
 PM off
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
Lato w Algarve za 2131 PLN. Loty KLM z Warszawy, 6 noclegów w hotelu + auto Lato w Algarve za 2131 PLN. Loty KLM z Warszawy, 6 noclegów w hotelu + auto
Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa) Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa)
 Temat postu: Andaluzja
#102 PostWysłany: 24 Sty 2015 03:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Maj 2014
Posty: 16
Loty: 238
Kilometry: 299 890
Mam pytanie do tych, którzy korzystali z Malagacar (albo czegokolwiek innego).

Ceny wyglądają sensownie, poniżej 100 EUR za 5 dni. Czytam natomiast terms&conditions, które mnie trochę niepokoją, szczególnie że nikt tutaj o tym nie wspominał:

THE RENTAL PRICE DOES NOT INCLUDE:

Cytuj:
Express check-out Service: When booking this service the vehicle will be delivered with half a tank of fuel and you can return it empty, accelerating thus the return of the vehicle. The cost of this service varies between 30 € and 65 €, depending on the hired car group. We don´t charge refuelling service.

Standard check-out Service: The vehicle will be delivered with half a tank of fuel and you will have to return it alike. The cost of this service is 20 €. If you don´t return the vehicle with half a tank of fuel, you will be charged the missing amount of fuel.

When picking up your car, you can hire the desired option.


Czyli nawet gdy wezmę standardową opcję, muszę dopłacić 20 EUR?


Cytuj:
Additional drivers: The cost per additional driver shall be 4,00 € per day per driver with a maximum of 40 € per driver per 28 day rental period. For rentals of 29 days or more, the price is 1,40 €/day.


Jeżeli chcemy się zmieniać we dwójkę, kolejne 20 EUR?

Cytuj:
Collection of vehicles between 23 h and 8 h / 11 pm and 8 am. The collection of vehicles between the mentioned hours has a surcharge of 35 €.


Lądujemy o 23:55. Kolejne 35 EUR?

Cytuj:
Damages to tyres, rims, hubcaps, side mirrors, windows, locks and the bottom of the vehicle. An additional insurance is available to cover the aforementioned damages at:

Groups A, B, C, C1, D and D2. 6,50 € per day with a minimum of 32,50 € and a maximum of 76 € per 28 day rental period. For rentals of 29 days or more, the price is 2,70 €/day.


Dodatkowe 32.50 EUR, żeby mieć spokój z ewentualnymi uszkodzeniami pojazdu?

Cytuj:
You are not allowed to leave Spain (Peninsula) except traveling to Portugal or Gibraltar, amounting 9 €/day, with a minimum of 27 € and a maximum of 90 € and a rental period not exceeding 28 days. For rentals of 29 days or more, the price is 3,20 €/day.


I dodatkowe 27 EUR, jeśli chcę pojechać na Gibraltar?

Wyszukiwarka pokazuje 86 EUR na 5 dni. Czy rzeczywiście do tego muszę doliczyć 134.50 EUR? Nie takie tanie te auta.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Andaluzja
#103 PostWysłany: 24 Sty 2015 08:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Gru 2013
Posty: 1307
niebieski
Warunki te były już poruszane chociażby tu viewtopic.php?t=41216
Wszystko zależy od ciebie (was) jak szeroką ochroną ubezpieczeniową chcecie się objąć. Oprócz dodatkowego kosztu dotankowania paliwa reszta jest opcją.
Wypożyczalnie często posiadają zapis w T&C o opłacie za dodatkowego kierowcę. Nikt wam nie broni się zmieniać za kółkiem, ale ew zdarzenie przy prowadzeniu auta przez tę "niewłaściwą" osobę - przy braku opłaty dodatkowej - może wykluczyć odpowiedzialność wypożyczalni.
Nie wiem jak jest w okolicach północy - ja zwracałem auto krótko po 5 rano bez opłat.
Możesz jechać na Gibraltar i do Portugalii bez dodatkowych opłat - o to dopytywalem. Zresztą jest to w przytoczonym przez ciebie fragmencie T&C (...except traveling to Portugal or Gibraltar...).

wysłane z taptaka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Andaluzja
#104 PostWysłany: 24 Sty 2015 14:18 

Rejestracja: 10 Maj 2013
Posty: 2091
srebrny
damianesco napisał(a):

Cytuj:
Express check-out Service: When booking this service the vehicle will be delivered with half a tank of fuel and you can return it empty, accelerating thus the return of the vehicle. The cost of this service varies between 30 € and 65 €, depending on the hired car group. We don´t charge refuelling service.

Standard check-out Service: The vehicle will be delivered with half a tank of fuel and you will have to return it alike. The cost of this service is 20 €. If you don´t return the vehicle with half a tank of fuel, you will be charged the missing amount of fuel.

When picking up your car, you can hire the desired option.


Czyli nawet gdy wezmę standardową opcję, muszę dopłacić 20 EUR?



Ale po co masz brać standardową, jak w pierwszej płacisz tylko za pół baku paliwa i dodatkowo szybciej zwracasz samochód, bo nie czekasz, aż ktoś będzie sprawdzał, czy rzeczywiście oddajesz z taką samą ilością paliwa, jak brałeś...?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Andaluzja
#105 PostWysłany: 24 Sty 2015 15:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Maj 2014
Posty: 16
Loty: 238
Kilometry: 299 890
sranda napisał(a):
damianesco napisał(a):

Cytuj:
Express check-out Service: When booking this service the vehicle will be delivered with half a tank of fuel and you can return it empty, accelerating thus the return of the vehicle. The cost of this service varies between 30 € and 65 €, depending on the hired car group. We don´t charge refuelling service.

Standard check-out Service: The vehicle will be delivered with half a tank of fuel and you will have to return it alike. The cost of this service is 20 €. If you don´t return the vehicle with half a tank of fuel, you will be charged the missing amount of fuel.

When picking up your car, you can hire the desired option.


Czyli nawet gdy wezmę standardową opcję, muszę dopłacić 20 EUR?



Ale po co masz brać standardową, jak w pierwszej płacisz tylko za pół baku paliwa i dodatkowo szybciej zwracasz samochód, bo nie czekasz, aż ktoś będzie sprawdzał, czy rzeczywiście oddajesz z taką samą ilością paliwa, jak brałeś...?


Skoro kasują min 30EUR za pół baku paliwa, to wychodzi jakieś 2EUR/litr. Wciąż zdzierstwo.

-- 24 Sty 2015 15:09 --

tycik napisał(a):
Możesz jechać na Gibraltar i do Portugalii bez dodatkowych opłat - o to dopytywalem. Zresztą jest to w przytoczonym przez ciebie fragmencie T&C (...except traveling to Portugal or Gibraltar...).
a


No właśnie nie jest to takie jednoznaczne.

Cytuj:
You are not allowed to leave Spain (Peninsula) except traveling to Portugal or Gibraltar, amounting 9 €/day, with a minimum of 27 € and a maximum of 90 € and a rental period not exceeding 28 days. For rentals of 29 days or more, the price is 3,20 €/day.


W moim rozumieniu absolutnie nie można wyjeżdżać poza Hiszpanię. Wyjątkiem jest PT i GIB, które można odwiedzić za dodatkową opłatą.

Skoro jednak na miejscu mówią że można, to luz :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Andaluzja
#106 PostWysłany: 24 Sty 2015 15:58 

Rejestracja: 10 Maj 2013
Posty: 2091
srebrny
damianesco napisał(a):

Skoro kasują min 30EUR za pół baku paliwa, to wychodzi jakieś 2EUR/litr. Wciąż zdzierstwo.



Nie wiem jak Ci wychodzi 2 EUR za litr, najmniejszy bak ma bodajże 37-40l, więc za połowę nie wiem jak wyliczyłeś tą cenę 2 EUR za litr - chyba, że matematyka u Ciebie szwankuje... ;)

Poza tym wielokrotnie w wątku o wypożyczalniach w Hiszpanii było napisane, że akurat Malagacar przyjmuje dokładnie taką samą cenę jak jest na stacjach, więc nic tutaj nie przepłacasz.
Po prostu zapewne nie zaktualizowali swojego T&C, gdy ceny paliw spadły do obecnego poziomu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Andaluzja
#107 PostWysłany: 24 Sty 2015 16:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Maj 2014
Posty: 16
Loty: 238
Kilometry: 299 890
sranda napisał(a):
damianesco napisał(a):

Skoro kasują min 30EUR za pół baku paliwa, to wychodzi jakieś 2EUR/litr. Wciąż zdzierstwo.



Nie wiem jak Ci wychodzi 2 EUR za litr, najmniejszy bak ma bodajże 37-40l, więc za połowę nie wiem jak wyliczyłeś tą cenę 2 EUR za litr - chyba, że matematyka u Ciebie szwankuje... ;)

Poza tym wielokrotnie w wątku o wypożyczalniach w Hiszpanii było napisane, że akurat Malagacar przyjmuje dokładnie taką samą cenę jak jest na stacjach, więc nic tutaj nie przepłacasz.
Po prostu zapewne nie zaktualizowali swojego T&C, gdy ceny paliw spadły do obecnego poziomu.


Nie ma to jak personalne przytyki. Skoro Skoda Fabia miała jakieś 35 litrów, to założyłem że jakieś Ka, albo Picanto ma pewnie ze 30.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Andaluzja
#108 PostWysłany: 24 Sty 2015 16:50 

Rejestracja: 10 Maj 2013
Posty: 2091
srebrny
Kolego, przytyków by nie było, gdybyś po pierwsze pisał we właściwym wątku, a po drugie zadał sobie trochę trudu przeszukania wątków o wypożyczalniach w Hiszpanii, bądź o Malagacar - znalazłbyś tam odpowiedzi na większość swoich pytań...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#109 PostWysłany: 26 Sty 2015 07:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Lut 2014
Posty: 88
Byłem pod koniec ubiegłego roku na kilkudniowym wypadzie w tamtym regionie. Auto wypożyczałem w Avis ponieważ mam z nimi dobre doświadczenia. Wiem, że można by było znaleźć gdzieś taniej (chociaż przy skorzystaniu z jakiejś okresowych promocji często gęsto jest jednak taniej), ale w Avis mam pewność, że auto będzie sprawne, z pełnym ubezpieczeniem oraz przy normalnym użytkowaniu nie będzie problemu ze zwrotem prowizji (nie doszukują się zarysowań i innych tego typu rzeczy aby mieć powód do niezwracania prowizji lub dodatkowych kosztów).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#110 PostWysłany: 26 Sty 2015 10:31 

benx napisał(a):
Auto wypożyczałem w Avis ......


Nie wiem czemu ten post miał służyć, bo jeśli zdyskredytowaniu pozostałych wypożyczalni to ci się nie udało, bo one postępują dokładnie tak jak ta, gdzie ty wypożyczyłeś.
Na przyszłość uzupełnij o podstawowe treści, gdzie, na jaki okres, za ile itp. itd może ktoś jeszcze skorzysta z AVIS, bo mnie np. nie zachęciłeś. Pozdrawiam
Góra
 PM off  
      
#111 PostWysłany: 29 Sty 2015 09:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Lut 2014
Posty: 88
Anonymous napisał(a):
benx napisał(a):
Auto wypożyczałem w Avis ......


Nie wiem czemu ten post miał służyć, bo jeśli zdyskredytowaniu pozostałych wypożyczalni to ci się nie udało, bo one postępują dokładnie tak jak ta, gdzie ty wypożyczyłeś.
Na przyszłość uzupełnij o podstawowe treści, gdzie, na jaki okres, za ile itp. itd może ktoś jeszcze skorzysta z AVIS, bo mnie np. nie zachęciłeś. Pozdrawiam


Kolego co Ty taki wrażliwy jesteś :)

Anonymous napisał(a):

gdzie ty wypożyczyłeś.



W Malaga na lotnisku, tak jak wskazuje na to tytuł wątku. Wynajmowaliśmy Seat Ibiza IV. Wynajem na 9 dni kosztował nas 150 juro + paliwo do tego.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#112 PostWysłany: 29 Sty 2015 10:32 

Rejestracja: 25 Gru 2014
Posty: 91
Loty: 232
Kilometry: 401 776
benx, ale np. na kwiecień z avisa wywala mi cenę 227 EUR z wkładem własnym, a w malagacar ta sama opcja 108 EUR. Poprzednim razem wzięliśmy tam aurisa na tydzień. Za wynajem + ubezpieczenie + paliwo zapłaciliśmy bodajże 170 EUR. Żadnych akcji, wszystko sprawnie, mam nadzieję, że tym razem będzie podobnie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#113 PostWysłany: 29 Sty 2015 18:23 

Rejestracja: 04 Lut 2014
Posty: 179
Polecam Marbesol. Auto oddane niesamowicie styrane hiszpańskimi drogami. Pan podszedł, poklikał trochę na tablecie i powiedział ok : )
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Andaluzja
#114 PostWysłany: 29 Sty 2015 19:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Wrz 2011
Posty: 235
Loty: 338
Kilometry: 649 879
niebieski
damianesco napisał(a):

tycik napisał(a):
Możesz jechać na Gibraltar i do Portugalii bez dodatkowych opłat - o to dopytywalem. Zresztą jest to w przytoczonym przez ciebie fragmencie T&C (...except traveling to Portugal or Gibraltar...).
a


No właśnie nie jest to takie jednoznaczne.

Cytuj:
You are not allowed to leave Spain (Peninsula) except traveling to Portugal or Gibraltar, amounting 9 €/day, with a minimum of 27 € and a maximum of 90 € and a rental period not exceeding 28 days. For rentals of 29 days or more, the price is 3,20 €/day.


W moim rozumieniu absolutnie nie można wyjeżdżać poza Hiszpanię. Wyjątkiem jest PT i GIB, które można odwiedzić za dodatkową opłatą.

Skoro jednak na miejscu mówią że można, to luz :)


Wyjazd na Gibraltar i do Portugalii jest w malagacar dodatkowo płatny. Wypożyczałam auto w grudniu 2014 i przekroczenie granicy z GIB miało mnie kosztować 9 euro (choć z T&C wynika, że powinnam zapłacić 27 euro, nawet za 1 dzień). Nie skorzystałam, bo i tak końcowa kwota do zapłaty była wyższa niż przewidywałam...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#115 PostWysłany: 29 Sty 2015 19:35 

W Marbesol miałabyś oba wyjazdy wliczone po wybraniu pełnego ubezpieczenia w porównywalnej zapewne cenie co tam gdzie wypożyczyłaś (bez ubezpieczenia cena wypożyczenia jest bardzo niska)

startaczerr napisał(a):
Polecam Marbesol. Auto oddane niesamowicie styrane hiszpańskimi drogami. Pan podszedł, poklikał trochę na tablecie i powiedział ok : )


u mnie było trochę inaczej: kontrola po zdaniu sprowadziła się do włożenia kluczyka do stacyjki i sprawdzeniu czy w baku faktycznie jest full paliwa, potem usłyszałem sakramentalne OK


Ostatnio edytowany przez Anonymous, 29 Sty 2015 19:45, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 PM off  
      
#116 PostWysłany: 29 Sty 2015 19:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Wrz 2012
Posty: 7695
Loty: 15
Kilometry: 58 252
srebrny
mel napisał(a):
damianesco napisał(a):

tycik napisał(a):
Możesz jechać na Gibraltar i do Portugalii bez dodatkowych opłat - o to dopytywalem. Zresztą jest to w przytoczonym przez ciebie fragmencie T&C (...except traveling to Portugal or Gibraltar...).
a


No właśnie nie jest to takie jednoznaczne.

Cytuj:
You are not allowed to leave Spain (Peninsula) except traveling to Portugal or Gibraltar, amounting 9 €/day, with a minimum of 27 € and a maximum of 90 € and a rental period not exceeding 28 days. For rentals of 29 days or more, the price is 3,20 €/day.


W moim rozumieniu absolutnie nie można wyjeżdżać poza Hiszpanię. Wyjątkiem jest PT i GIB, które można odwiedzić za dodatkową opłatą.

Skoro jednak na miejscu mówią że można, to luz :)


Wyjazd na Gibraltar i do Portugalii jest w malagacar dodatkowo płatny. Wypożyczałam auto w grudniu 2014 i przekroczenie granicy z GIB miało mnie kosztować 9 euro (choć z T&C wynika, że powinnam zapłacić 27 euro, nawet za 1 dzień). Nie skorzystałam, bo i tak końcowa kwota do zapłaty była wyższa niż przewidywałam...


Jak byłem w czerwcu, to zmieniały (zwiększyły) im się stawki za pełne ubezpieczenie, ale granice były w cenie wypożyczenia.

Widać wyrobili sobie renomę i zmieniają politykę cenową ;)
_________________
Dancehall Masak-Rah
Junior Stress - Za Mało Cichej Wody W Rzece
ImageImage
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#117 PostWysłany: 05 Lut 2015 21:07 

Rejestracja: 05 Lut 2015
Posty: 2
Witam
xyrxis - czy bylbys na tyle uprzjemy i napisal jak skonczyla sie Twoja przygoda z Niza cars?
Mam ofertę od firmy Malaga Car Hire / info@malagacarhire.com/ , ktora w tresci pisze ze tak naprawde auta pochodza z Niza cars. W sieci jest mnostwo zlych opinii o tej firmie, bylbym wdzieczny gdybys mogl skomentować jak skonczyla sie Twoja przygoda.

Podobna prosba o czlonkow forum moze ktos mial z nimi przyjemnosc lub z "Malaga Car Hire" http://www.malagacarhire.com/

Znalazlem tez inna firme BMETCARHIRE, niestety tylko 2 posty , niby pozytywne ale ciezko wykluczyc ze pisali sami pod siebie - ktos cos powie na temat tej firmy ? BMETCARHIRE

dziekuje
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#118 PostWysłany: 05 Lut 2015 22:37 

Rejestracja: 03 Lut 2013
Posty: 459
Loty: 86
Kilometry: 126 541
Ostatnio wypozyczylem auto w Hertz na lotnisku, mieli jakas promocje online, zaplacilem £36 okolo za 2 dni (Toyota Yaris). Zadnych dodatkowych ubezpieczen nie bralem. Przy zwrocie sprawdzili czy zatankowane i czy nie ma nowych rys (bardzo przelotnie, bo oswietlenie w podziemnym parkingu rewelacyjne nie jest). Ubezpieczenie na Gibraltar wliczone w cene.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#119 PostWysłany: 05 Lut 2015 23:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Mar 2012
Posty: 1881
Loty: 277
Kilometry: 318 552
srebrny
sunaeb napisał(a):
xyrxis - czy bylbys na tyle uprzjemy i napisal jak skonczyla sie Twoja przygoda z Niza cars?

Moja przygoda skonczyla sie nadspodziewanie dobrze.
1. Obsluga byla uprzejma i dobrze mowila po angielsku (i chyba nawet po niemiecku).
2. W ECR oferta mowila o polityce full/empty oczywiscie z oplata serwisowa za tankowanie. Na miejscu okazalo sie ze mi wpisali full/full wiec bylem jakies 30EUR do przodu.
3. Samochod zostawialem przed wylotem pod ich brama w srodku nocy i bylem bardzo zestresowany czy nie wymysla sobie zadnych uszkodzen i czy blokada z karty zejdzie ale nie bylo absolutnie zadnych problemow. Na wszelki wypadek dzien po powrocie do Polski zadzwonilem tam sie upewnic i gosciu powiedzial ze zlecenie zwrotu kasy juz zostalo wykonane.
4. Jak dla mnie to zaleta, dla innych moze byc wada - depozyt to nie byla blokada srodkow tylko zwykla transakcja a potem jej zwrot. Dzieki temu fajne obroty na karcie wykonane i mile w M&M zostaly przyznane.

Jedyny prawdziwy minus to taki ze po przylocie do Malagi nikt na nas nie czekal na lotnisku a ja akurat mialem problemy z telefonem i nie moglem tam zadzwonic. Trzeba bylo podejsc kilkaset metrow przez tereny absolutnie nie przystosowane do ruchu pieszych, na przyklad przechodzac przez srodek ruchliwego ronda :) Ale to naprawde pikus i gdyby nie moj pochrzaniony telefon to nie byloby problemu.

sunaeb napisał(a):
W sieci jest mnostwo zlych opinii o tej firmie,

Rzeczywiscie widzialem mase zlych opinii ale w zasadzie o kazdej takiej lokalnej wypozyczalni ludzie zle pisza, czesto dlatego ze nie czytaja warunkow najmu, umow i potem sa bardzo zaskoczeni rzeczywistoscia.
_________________
//Bartek
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#120 PostWysłany: 09 Lut 2015 16:04 

Rejestracja: 02 Sty 2013
Posty: 79
Witam


żeby rozwiać wszystkie wątpliwości dotyczące firmy MALAGACAR.COM

o godzinie 05.00 przyjeżdża pracownik i otwiera lokal , sugeruję przyjechać z dwadzieścia minut wcześniej - potrafi być kolejka do zdania pojazdu przed porannymi lotami.

Brak dodatkowej opłaty za zdanie pojazdu.

Brak jest również opłaty za serwis paliwowy przy zdaniu auta z pustym zbiornikiem , nie ma opłaty choć warunki na stronie mogą to sugerować.

W przypadku chęci wjazdu samochodem na GIB czy Portugalii pobierana jest opłata za deklarowaną liczbę dni , mi przy 11 dniowym wypożyczeniu samochodu policzyli 5x9 euro czyli tyle ile dni zadeklarowałem - podając dokładnie w jakich dniach chcę wyjechać z terenu Hiszpanii do Portugalii.

Porównując inne oferty w dalszym ciągu uważam , że to jedna z bardziej korzystnych opcji. Samochód tam pobierałem kilkanaście razy i nigdy nie było problemu z autem , rozliczeniem ( także depozytu ).
Góra
 Profil Relacje PM off
aldam uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 886 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 45  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group