Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
[+] Kontakty do DYS
rodrigo(at)doyouspain.com
insurance(at)doyouspain.com
claire(at)doyouspain.net
jose(at)doyouspain.net


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1620 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 ... 81  Następna
Autor Wiadomość
#481 PostWysłany: 23 Lip 2014 15:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Paź 2012
Posty: 150
Loty: 16
Kilometry: 20 944
a pełne ubezpieczenie kupowałeś? jeśli tak to przez stronę czy na lotnisku?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#482 PostWysłany: 23 Lip 2014 19:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Kwi 2013
Posty: 336
niebieski
Kupowałem na wszelki wypadek bo wszyscy tutaj w temacie zalecali aby kupić. To raczej nie ma większego znaczenia, czy kupisz pełne ubezpieczenie na stronie, czy na lotnisku. Jeśli rezerwujesz auto przez stronę to kupuj ubepieczenie pełne od razu, a jeśli rezerwujesz na lotnisku tu kup je na lotnisku.
_________________
LUKASZBOGUSZ.COM
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#483 PostWysłany: 26 Lip 2014 12:01 

Rejestracja: 25 Lip 2014
Posty: 2
RonJumbo napisał(a):
Ja ze swojej strony chciałbym polecić wypozyczalnie od której zaczął się ten wątek, tą ze zdjęciem przykładowych cen. Nie ma problemu z płatnością gotówką, co w momencie kiedy odwiedzałem wyspę było dla mnie bardzo duzym plusem, właściciel przy wcześniejszym kontakcie telefonicznym wytłumaczył mi jak do nich dotrzeć (autobus prosto z lotniska parkuje pod wejściem do wypozyczalni), ubezpieczenie zawierało wszystko co ważne z wyjątkiem takich kwestii jak upadek meteorytu itp. Zero problemów, zwrot auta w tym samym miejscu, nikt nie pofatygował się zobaczyć czy oddaję je w stanie takim w jakim je brałem. Wsiadając świeciła się rezerwa, z takim samym stanem paliwa oddałem. Dla mnie bomba, zero blokad, dodatkowych opłat, cudów wianków. Chyba nie mają strony www, wygodniej było mi zadzwonić, gość mówi po angielsku. Szczerze polecam.



Hej
Zdjęcie wygasło. Czy mógłbyś podać nazwę, numer wypożyczalni? Ewentualnie wskazówki jak dojechać?
pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#484 PostWysłany: 27 Lip 2014 11:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Lip 2014
Posty: 9
Loty: 98
Kilometry: 159 548
A może ktoś ląduje w Palmie 8.08 o 23.30 i wypożycza auto, i wybiera się w kierunku północnym... no i chciałby zabrać dwie zbłąkane dusze w strone jakiegoś jeszcze nie wybranego hostelu/hotelu?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#485 PostWysłany: 30 Lip 2014 18:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Lip 2014
Posty: 9
Loty: 98
Kilometry: 159 548
grzenios napisał(a):
A może ktoś ląduje w Palmie 8.08 o 23.30 i wypożycza auto, i wybiera się w kierunku północnym... no i chciałby zabrać dwie zbłąkane dusze w strone jakiegoś jeszcze nie wybranego hostelu/hotelu?


edit

nikt się nie zgłosił więc sami wypożyczyliśmy 5drzwiowe clio i ok 24tej będziemy mogli kogoś potrzebującego podrzucić w stronę valdemosy dei soller - w razie czego proszę na PW - max 3 miejsca i nieduży bagaż lub dwa i większy ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#486 PostWysłany: 03 Sie 2014 16:42 

Rejestracja: 08 Kwi 2014
Posty: 5
Loty: 22
Kilometry: 32 776
Witam
Jestem totalnym nowicjuszem, pierwszy raz bede chciała wypożyczyć samochód.
Potrzebuję wypożyczalni w której: będę mogła zapłacić kartą debetową, paliwo full-full i najchętniej brak dopłat za wiek kierowcy (wiem z tym bedzie bardzo ciężko więc jestem świadoma ze na 99% bede musiała zapłacić :() . Narazie z tego co czytam i przeglądam wszędzie jest coś nie tak :( Może ktoś z Was mado polecenia dobrą wypożyczalnie na miejscu, gdzie samochodu nie trzeba wcześniej rezerwować? Najlepiej na lotnisku lub w Palmie :) albo odbiór na lotnisku- zdanie w Palmie :)
z góry dzięki :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#487 PostWysłany: 03 Sie 2014 23:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Lis 2011
Posty: 538
Loty: 57
Kilometry: 114 059
niebieski
Nie wiem czy jest taka wypożyczalnia w Palmie, ale 2 lata temu też szukałem wypożyczalni gdzie można płacić kartą debetową i nie ma dopłat za młodocianego kierowcę- znalazłem w Cala D'Or- autosroig.com
Polecam sprawdzić, bo z tego co widzę można już od nich wynająć samochód na lotnisku, nie wiem jednak czy warunki się nie pozmieniały.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#488 PostWysłany: 04 Sie 2014 14:06 

Rejestracja: 11 Wrz 2013
Posty: 355
Loty: 47
Kilometry: 49 067
niebieski
Zależy ile masz lat, Vanrell wymaga 21 lat (bez dopłat).
Dodam od siebie, że korzystałem z ich samochodu przez tydzień, mogę polecić.
Dość dziwny/ciekawy jest zwrot auta - zostawia się na parkingu na lotnisku w określonym przez nich sektorze. Kluczyk należy zostawić w schowku i zaryglować drzwi, niestety nie wszystkie samochody umożliwiają zamknięcie auta bez kluczyka - zastawiłem więc mojego VW Polo niezamkniętego, obok stała Fiesta, również otwarta ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#489 PostWysłany: 04 Sie 2014 21:03 

Rejestracja: 25 Lip 2013
Posty: 59
Czy możecie mi z doświadczenia własnego powiedzieć która wypożyczalnia nie pobiera opłaty za odebranie auta poza godzinami? W tamtym roku musieliśmy chyba 30 (40?) euro dopłacić bo przez długą kolejkę nie zdążyliśmy odebraća auta w godzinach 'właściwych'.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#490 PostWysłany: 04 Sie 2014 21:27 

Rejestracja: 27 Wrz 2012
Posty: 928
niebieski
dyzio1 napisał(a):
Świeże doświadczenia z RecordGo. Auto wypożyczone w dniach 06-08 lipca 2014. Cena rezerwacji przez stronę RecordGo-ok.23 euro/2dni, dodatkowo pełne ubezpieczenie - ok. 16 euro/2 dni. Niemiła niespodzianka (nasz wina, że nie doczytaliśmy warunków umowy)-23,99 (Easy Return Service, bez znaczenia jest okres wynajmu). Dodatkowo należało zapłacić depozyt za pełen bak (57,36 euro). Oddaliśmy auto z pełnym bakiem (należy zatankować na stacji przy lotnisku i dostarczyć potwierdzenie zakupu). Kwota depozytu za paliwo została mi zwrócona na kartę debetową po dwóch dniach. Dzięki pełnemu ubezpieczeniu nie ma potrzeby zostawiania innych depozytów. Przyjmują karty kredytowe i debetowe. Nie ma możliwości zapłaty gotówką.


A ta opcja "Easy Return Service" to dopiero jest widoczna na umowie papierowej? Na stronie RecordGo nie widać tej pozycji do odznaczenia.
Czy dobrze mi się wydaje, że zmienili politykę i teraz przy wynajmie do 3 dni nie ma już opcji full-full, tylko każą płacić za pełen bak i potem oddają kasę za paliwo?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#491 PostWysłany: 05 Sie 2014 12:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Sty 2014
Posty: 72
Loty: 4
Kilometry: 8 456
Słuchajcie, mam pytanie bo ciągle przewijają się różne propozycję z Waszej strony. Będziemy na majorce od 20/08 do 31/08 w tym okresie chcielibyśmy na 3 lub 4 dni wypożyczyć samochód. Co mnie interesuje to opcja FULL/FULL bo jak piszecie lepiej to wychodzi, oraz opcja dodatkowego kierowcy.

Możecie polecić coś sprawdzonego?

Przeleciałem cały temat i wybrałem najciekawsze propozycje Hiper ren car i Vanrell, ale jak z opłatami u nich? Jakieś ukryte koszty? Jak z ubezpieczeniem??

Z góry dzięki za pomoc
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#492 PostWysłany: 07 Sie 2014 10:37 

Rejestracja: 11 Wrz 2013
Posty: 355
Loty: 47
Kilometry: 49 067
niebieski
Vanrell - 2EUR/dzień za dodatkowego kierowcę, 4EUR/dzień za pełne ubezpieczenie (szyby, blachy).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#493 PostWysłany: 07 Sie 2014 19:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Sty 2014
Posty: 72
Loty: 4
Kilometry: 8 456
kisio napisał(a):
Vanrell - 2EUR/dzień za dodatkowego kierowcę, 4EUR/dzień za pełne ubezpieczenie (szyby, blachy).


A jak to jest z Paliwem? teraz patrze na cene za 3 dni to 130 euro...troche sporo
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#494 PostWysłany: 07 Sie 2014 20:00 

Rejestracja: 11 Wrz 2013
Posty: 355
Loty: 47
Kilometry: 49 067
niebieski
Papek napisał(a):
kisio napisał(a):
Vanrell - 2EUR/dzień za dodatkowego kierowcę, 4EUR/dzień za pełne ubezpieczenie (szyby, blachy).


A jak to jest z Paliwem? teraz patrze na cene za 3 dni to 130 euro...troche sporo

Paliwa zostawiasz tyle ile dostałeś w baku. W moim przypadku było to 1/4 baku.
Góra
 Profil Relacje PM off
Papek lubi ten post.
 
      
#495 PostWysłany: 07 Sie 2014 20:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Sty 2014
Posty: 72
Loty: 4
Kilometry: 8 456
a może ktoś korzystał z hiper ren car?

I jak to jest z dodatkowym kierowcą? Sprawdza to ktoś jak prowadzi inna osoba jeżeli nie wybrałem takiej opcji odatkowego kierowcy?

co myślicie jeszcze o tej stronie economycarrentals.com?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#496 PostWysłany: 08 Sie 2014 10:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Paź 2012
Posty: 150
Loty: 16
Kilometry: 20 944
Witam!

Czy kupował ktoś pełne ubezpieczenie przez doyouspain? wychodzi 5,99 za dzien, wypozyczalnia click&rent to koszt 10euro za dzien, różnica dosyć spora.

Pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#497 PostWysłany: 21 Sie 2014 11:30 

Rejestracja: 21 Sie 2014
Posty: 17
Witam,
pod koniec sierpnia wybieram się na majorkę w dwie osoby, mam 20 lat, więc wypożyczenie auta odpada.Orientuje się ktoś czy można skorzystać w komunikacji miejskiej z jakiś zniżek studenckich, kart euro 26 czy ISIC, żeby jechać na ulgowym? Na stronie TIB znalazłam informację o honorowaniu Youth card, ale z tego co rozumiem mogą z niej korzystać tylko mieszkańcy balearów.
Pozdrawiam !
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#498 PostWysłany: 04 Wrz 2014 00:10 

Rejestracja: 31 Lip 2013
Posty: 46
Czy próbował ktoś z was wynajmować auto przez Expedie? Wg niej wynajem w mojej miejscowości (Cales de Mallorca) 126$/tydzien plus 11$ dziennie ubezpieczenie. Zastanawiam się, czy jest to bardzo drogo i czy na miejscu znajdę coś taniej, o ile w ogóle znajdę...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#499 PostWysłany: 06 Wrz 2014 10:27 

Rejestracja: 11 Sie 2014
Posty: 220
Loty: 4
Kilometry: 3 825
niebieski
Troszkę już się w tym wszystkim pogubiłem, często regulamin na stronie pośrednika jest inny niż piszecie (kolega wspomniał coś o Easy Return Service), więc proszę o odpowiedz czy dobrze rozumiem.

Chce wypożyczyć samochód w record go od niedzieli 18:00 (więc w godzinach pracy - bez dodatkowych kosztów)

- korzystam z usług doyouspain bo tam mają taniej bez żadnych dodatkowych opcji,

- po przylocie idę do biura i dokupuje ubezpieczenie by nie pobrali mi depozytu,

- płacę za bak paliwa, zwracają mi max. 7/8 jak zatankuje na full,

- oddaję samochód przed godzinami otwarcia biura na lotnisku (koło 5-6) bez żadnych dodatkowych kosztów?

Z góry dziękuje za odp.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#500 PostWysłany: 06 Wrz 2014 11:24 

Rejestracja: 03 Lis 2012
Posty: 2784
Loty: 154
Kilometry: 151 837
niebieski
Zwrot poza godzinami pracy polega na wrzuceniu kluczyków do skrzynki na parkingu przy ich stoisku.
Góra
 Profil Relacje PM off
JackD lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1620 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 ... 81  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group