Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 945 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 48  Następna
Autor Wiadomość
#81 PostWysłany: 25 Lut 2014 22:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Maj 2012
Posty: 852
Loty: 249
Kilometry: 471 990
niebieski
Na Lazio są pustki, więc nie będzie problemu z zakupem biletów.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Tydzień na Langkawi za 2841 PLN. Loty z Berlina i noclegi w 4* hotelu Tydzień na Langkawi za 2841 PLN. Loty z Berlina i noclegi w 4* hotelu
Odkryj Portugalię: Porto i Azory w jednej podróży z Wrocławia za 825 PLN Odkryj Portugalię: Porto i Azory w jednej podróży z Wrocławia za 825 PLN
#82 PostWysłany: 28 Lut 2014 13:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Maj 2011
Posty: 557
RaDiDaM napisał(a):
Na Lazio są pustki, więc nie będzie problemu z zakupem biletów.

Dokładnie. W zeszłym roku na "hitowy" mecz z Juve bez problemu kupiłem najtańsze bilety dzień przed.
_________________
The best is yet to come.

Image

Moje podróże
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#83 PostWysłany: 28 Lut 2014 13:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Mar 2011
Posty: 2336
Loty: 26
Kilometry: 45 127
platynowy
Kupowałeś w kasie przy stadionie czy przez neta ? I czy wystarczył polski dowód ? Były w sprzedaży te najtańsze wejściówki około 16 EUR ?
pozdrawiam
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#84 PostWysłany: 30 Mar 2014 21:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Mar 2011
Posty: 2336
Loty: 26
Kilometry: 45 127
platynowy
RaDiDaM napisał(a):
Na Lazio są pustki, więc nie będzie problemu z zakupem biletów.


Bilety kupione przez internet, rzeczywiście pustki były.

Mecz ok , wynik Lazio 3:2 Parma

Image
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#85 PostWysłany: 31 Mar 2014 00:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Maj 2012
Posty: 852
Loty: 249
Kilometry: 471 990
niebieski
Tragiczna frekwencja.. Jako wielki fan ligi włoskiej - mam nadzieję, że w końcu ruszy się we Włoszech sprawa ze stadionami. W ubiegłym tygodniu AS Roma zademonstrowała nowy projekt stadionu.

http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna/li ... icow/16r2k
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#86 PostWysłany: 06 Kwi 2014 21:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Lis 2012
Posty: 1111
niebieski
Wybrałem się dziś zupełnie spontanicznie na Fiorentina - Udinese. O 13:55 przyjechałem do Florencji, o 14:20 zameldowalem sie w hotelu i ok. 14:30 na hotelowym wifi sprawdzałem wyniki jak zobaczyłem jaki mecz o 15. Szybka decyzja i 15:05 stalem już w kasie. Na mecz wchodzę w 9 minucie.

Do zakupu biletu potrzebny dokument, bilety wziąłem najtańsze za 18euro. miejsce na łuku lub za bramka. Jak spytałem stewarda gdzie jest moje miejsce to powiedział, ze 'random' :) ogólnie wiele się po atmosferze nie spodziewałem, ale było naprawdę fajnie. Stadion pełny w 80-90%.

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#87 PostWysłany: 06 Kwi 2014 22:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Sie 2013
Posty: 992
Loty: 29
Kilometry: 37 728
niebieski
kiew napisał(a):
Jak spytałem stewarda gdzie jest moje miejsce to powiedział, ze 'random' :)

Znam to dokładnie z Gdańska :D
Najlepsi są ludzie którzy nie wiedzą, że jak przychodzą po pierwszym gwizdku to siada się tam gdzie się da, a nie gdzie się ma bilety :D
_________________
Pytania o Gdańsk/trójmiasto? Śmiało, spróbuję pomóc.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#88 PostWysłany: 06 Kwi 2014 22:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Kwi 2012
Posty: 1839
Loty: 266
Kilometry: 487 169
niebieski
no chyba sobie zartujesz. czy jest cos takiego w regulaminie stadionu? Myślę, że w Anglii czy Niemczech zjedliby cie za to. Poza tym zwłaszcza w Anglii jest system identyfikacji kibiców, który pozwala najpierw określic które "krzesełko" dymi, a potem kto jest tym krzeselkiem.
Będąc na JS w Turynie masz przypisane konkretne miejsce, oczywiscie jest to przestrzegane, ale są w ramach sektorów mozliwe wymiany, jesli zanjdziesz sobie kibica, ktory na to przystanie.

W Bundeslidze, w i calych Niemczech z ich silną potrzebą własności, nie liczyłbym, że wejdąc w 10 minucie meczu twoje krzeselko bedzie zajete przez innego kibica - zwłaszcza Niemca, a jesli byłoby to juz steward spokojnie sprawe ogarnie.

Szczerze tdraznia mnie takie sytuacje, kiedy masz bilet powiedzmy na dobre miejsca,ale przez to,ze przyszedlem o 14:50 zamiast o 14:10 to juz na nim nie usiadziesz, wiem, ze kiedys byl taki problem w Poznaniu i stewardzie dostali po uszach za niemoznosc wyegzekwowania konkretnego miejsca dla osoby z biletem na konkretne miejsce.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#89 PostWysłany: 09 Kwi 2014 14:25 

Rejestracja: 29 Lis 2012
Posty: 34
Loty: 20
Kilometry: 38 364
Jeżeli ktoś planuje pójść na mecz Fiorentiny to zachęcam do przeczytania wpisu na moim blogu. Znajdziecie tam informację odnośnie lokalizacji obiektu, kupna biletów oraz atmosfery jaka panuje na stadionie ;)
_________________
http://podrozysmak.blogspot.com/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#90 PostWysłany: 09 Kwi 2014 16:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Lis 2012
Posty: 1111
niebieski
Wydaje mi się, że jeśli chcesz się czymś podzielić to warto to pisać tutaj, a nie tylko odsyłać do bloga. Jeśli koniecznie chcesz go sobie zareklamować, to wrzuć tutaj coś, a po resztę informacji odsyłaj na bloga.

A informacje tak nie do końca się zgadzają nawet, bo najtańsze bilety faktycznie są za 14e, ale dla członków klubu/posiadaczy kart kibica czyli niedostępne dla przeciętnego turysty. Najtańsze dostępne normalnie są za 18e (zresztą sam zdjęcie własnie takiego biletu wrzuciłeś). To jest cena za bramką, siedzi się z 30 metrów od linii to tak lekko licząc. Warto takie rzeczy wspomnieć, bo kogoś może nie interesować taki komfort. Zaś bilety na inne trybuny są już zauważalnie droższe (nawet do 70e!). Do tego warto wspomnieć o lokalizacji sklepików klubowych (to zawsze cenna informacja dla kibica). Inna cenna informacja to, że choć miejsca są teoretycznie numerowane to tak naprawdę panuje pełna dowolność w zajmowaniu miejsc (przynajmniej za bramkami). Jak już chcesz komuś pomóc to warto też napisać o alternatywnym dojeździe. Ja np. dowiedziałem się o meczu jakieś pół godziny przed nim (5 minut po przyjeździe do Florencji), także po podjęciu decyzji w 5 minut miałem z 20-25min na dotarcie na stadion. Na nogach mógłby być problem.

Dwa najlepsze punkty do rozpoczęcia takiej podróży to albo okolice dworca Santa Maria Novella. Stamtąd jeżdżą autobusy 11 i 17. Drugi duży punkt przesiadkowy blisko centrum to plac San Marco. Tutaj poza 11 i 17, dochodzi jeszcze nr 20. Jest jeszcze autobus coś na kształt meczowego, jeździ pod numerem 52 jeśli mnie pamięć nie myli. W drogę powrotną ze stadionu lepiej udać się na nogach za tłumem ;)

A atmosfera taka jak włosi, czyli spontaniczna i żywa. Stadion reaguje na wydarzenia boiskowe, żyje mecze, i czasem w dopingu spontanicznie bierze udział cały stadion, a nie nudne, zorganizowane wałkowanie jednej przyśpiewki przez 10 minut (jak u nas).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#91 PostWysłany: 01 Maj 2014 00:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Lis 2012
Posty: 2939
Loty: 348
Kilometry: 658 488
niebieski
Dla zainteresowanych - uruchomiono dziś sprzedaż biletów na całkiem przyzwoity mecz Serie A - Inter Milan - Lazio: 10/05/2014. Cena od 24Euro. Ja się wybieram, więc w razie co sektor 212 :D

Są już również bilety na Atalanta Bergamo - AC Milan, mecz dzień później w niedzielę.
_________________
Azory => Egzotyka tuż za rogiem, czyli azorski "double decker" :)


Ostatnio edytowany przez Tom K, 01 Maj 2014 16:43, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#92 PostWysłany: 01 Maj 2014 09:38 

Rejestracja: 14 Kwi 2014
Posty: 46
@Tom K - wybieram się do północnej italii w tym czasie z okazji finału LE w Turynie i mamy w planach obydwa wspomniane przez Ciebie mecze.. chcieliśmy kupić bilety na miejscu, ale może warto zawczasu..

bilety kupiłeś po prostu na stornie klubowej ?
i poza rejestracją internetową wymagana jest jeszcze jakaś dodatkowa weryfikacja ? słyszałem, że podchodzą w italii restrykcyjnie do identyfikowania kibiców..
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#93 PostWysłany: 01 Maj 2014 10:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Lis 2012
Posty: 2939
Loty: 348
Kilometry: 658 488
niebieski
adamuw napisał(a):
@Tom K - wybieram się do północnej italii w tym czasie z okazji finału LE w Turynie i mamy w planach obydwa wspomniane przez Ciebie mecze.. chcieliśmy kupić bilety na miejscu, ale może warto zawczasu..

bilety kupiłeś po prostu na stornie klubowej ?
i poza rejestracją internetową wymagana jest jeszcze jakaś dodatkowa weryfikacja ? słyszałem, że podchodzą w italii restrykcyjnie do identyfikowania kibiców..


Ja wybieram się tylko na Inter. Zrobiłem tak jak mówisz - rejestracja + kupno online. Chwilę mi trwało żeby zidentyfikować, który trybuna na schemacie jest bardziej żywiołowa ale niestety na nią nie było najtańszych biletów (2 piętro - 24 euro). Były tylko na pierwszym piętrze za 37 euro, więc odpuściłem i wziąłem po drugiej strony (niebieską) za 24 Euro.

Po kupnie online strona www wyrzuciła mi komunikat, żeby z potwierdzeniem udać się na stadion i odebrać bilet. Natomiast na potwierdzeniu mam linka do działu kibica i tam wygenerował mi się pdf, wraz z kodem kreskowym i instrukcją udania się prosto do bramek. Jak będzie, zobaczymy, wolałbym wymienić na kartonik :mrgreen:
_________________
Azory => Egzotyka tuż za rogiem, czyli azorski "double decker" :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#94 PostWysłany: 08 Maj 2014 16:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Lis 2012
Posty: 2939
Loty: 348
Kilometry: 658 488
niebieski
Może ktoś się orientuje czy przyjeżdżając na San Siro na mecz samochodem, mam szanse zaparkować na którymś z proponowanych parkingów lub w okolicach?

Dzięki
_________________
Azory => Egzotyka tuż za rogiem, czyli azorski "double decker" :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#95 PostWysłany: 10 Maj 2014 12:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Maj 2012
Posty: 852
Loty: 249
Kilometry: 471 990
niebieski
Robaku napisał(a):
Będąc na JS w Turynie masz przypisane konkretne miejsce, oczywiscie jest to przestrzegane, ale są w ramach sektorów mozliwe wymiany, jesli zanjdziesz sobie kibica, ktory na to przystanie.


Będąc na Juventus Stadium na Curva Sud siada się, gdzie popadnie :)

Tom K napisał(a):
Może ktoś się orientuje czy przyjeżdżając na San Siro na mecz samochodem, mam szanse zaparkować na którymś z proponowanych parkingów lub w okolicach?

Dzięki


Powinieneś bez problemu zaparkować pod stadionem :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#96 PostWysłany: 12 Maj 2014 13:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Lis 2012
Posty: 2939
Loty: 348
Kilometry: 658 488
niebieski
RaDiDaM napisał(a):

Tom K napisał(a):
Może ktoś się orientuje czy przyjeżdżając na San Siro na mecz samochodem, mam szanse zaparkować na którymś z proponowanych parkingów lub w okolicach?

Dzięki


Powinieneś bez problemu zaparkować pod stadionem :)


Zaparkować to bym może zaparkował, bo faktycznie miejsc trochę było. Ale to parkowani to bym chyba do dziś 'odchorowywał" - 20 euro, czyli prawie tyle co bilet na mecz :shock:
Na szczęście rano w hotelu spytałem pana z recepcji co i jak. Polecił mi parking Lampugnano - duży i tanio. Tak też postanowiłem zrobić. Co ciekawe jadąc A4 od Bergamo, jak to włoski styl nakazuje, nie ma drogowskazów z autostrady na San Siro. Pojawiają się dopiero około kilometra po zjeździe, gdy jedziemy już wgłąb miasta. Jest drogowskaz na Lampugnano Parking. Wjeżdżając pobieramy bilet w formie plastikowej karty. Co ciekawe można ją opłacić od razu po zaparkowaniu bo możliwe jest "naładowanie" parkowania do danej godziny. Postawiłem autko przed 20, a parking do 1 w nocy kosztował mnie 2,60euro (były wyznaczone taryfikatory, można było potem płacić godzinowo, ale tak było taniej). O opłacenie z góry podpytałem kibiców, bo widziałem, że bardzo dużo osób w koszulkach i szalikach opłaca parking zamiast ruszać na stadion - ma to znaczenie praktycznie. Po meczu do kas są ogromne kolejki.
Nie przejmujcie się, że gdy wjeżdżając na parking zobaczycie zaparkowane samochody w różnych dziwnych miejscach. Oni po prostu są tak leniwi, że zamiast wjechać na 2 czy 3 poziom parkingu to stają "na parterze" gdzie popadnie. Ja myślałem, że już wszystko full, pojeździłem po parkingu otwartym i też szukałem miejsca na trawniku ale w końcu wjechałem pod dach i na trzecim poziomie spokojnie znalazłem miejsce.
Reasumując - Lampugnano Parking to w zasadzie idealne miejsce gdy udajemy się na mecz. Dojście na stadion zajmie nam 15 minut spokojnym tempem.

Sam mecz bardzo fajny, bardzo dużo ludzi bo i ostatni w tym sezonie występ Interu na San Siro, a co ważniejsze pożegnanie wieloletniego kapitana i legedny Javiera Zanetti'ego. Kibicowsko dużo lepiej niż w Hiszpanii, choć potencjał jeszcze jest.
_________________
Azory => Egzotyka tuż za rogiem, czyli azorski "double decker" :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#97 PostWysłany: 06 Cze 2014 11:48 

Rejestracja: 03 Mar 2011
Posty: 96
Witam,
w lipcu jestem w Rzymie a jako wierny fan rzymskiego zespołu chciałbym zwiedzić stadion,budynek klubowy itp. Ktoś może był,zwiedział ? zna ceny itp. ? na głównej stronie nic nie mogę wykminić także wdzięczny będę za jakiekolwiek informacje.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#98 PostWysłany: 06 Cze 2014 11:55 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22329
Jak dobrze pamiętam, to ten stadion, nie ma opcji zwiedzania go
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#99 PostWysłany: 06 Cze 2014 16:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Mar 2014
Posty: 125
Zeus napisał(a):
Jak dobrze pamiętam, to ten stadion, nie ma opcji zwiedzania go

Podwierdzam, jak bylem wszystko bylo pozamykane
_________________
Minsk-Bialorus
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: wszystko o Seria A
#100 PostWysłany: 28 Lip 2014 19:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2012
Posty: 710
Loty: 146
Kilometry: 167 097
niebieski
Dziś zostanie rozlosowany długo oczekiwany terminarz Serie A.
_________________
Piłkarskie podróże - groundhopping i groundspotting
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 945 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 48  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group