Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 945 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 48  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: wszystko o Seria A
#321 PostWysłany: 21 Sty 2016 16:53 

Rejestracja: 12 Kwi 2011
Posty: 2174
niebieski
A po co się tam pchasz?
Na pewno nikt pozować Ci nie będzie, podobnie jak nie będą stawiać piwa.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
All inclusive na Fuerteventurze: tygodniowy wypoczynek z Warszawy za 2760 PLN All inclusive na Fuerteventurze: tygodniowy wypoczynek z Warszawy za 2760 PLN
Na ferie i nie tylko: loty British Airways do Kuala Lumpur z Warszawy za 2581 PLN Na ferie i nie tylko: loty British Airways do Kuala Lumpur z Warszawy za 2581 PLN
 Temat postu: Re: wszystko o Seria A
#322 PostWysłany: 22 Sty 2016 18:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Lis 2012
Posty: 1111
niebieski
Gdzie jest jakiś sektor gości na San Siro? Nie chcę się gdzieś przypadkowo wpakować.

Młyn Milanu to rozumiem przede wszystkim sektory 201-220?

Na zdjęcia widoku z sektorów na 3 poziomie (szczególnie narożnych) widać coś jak na zdjęciu poniżej, cokolwiek to jest utrudnia to oglądanie meczu?

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: wszystko o Seria A
#323 PostWysłany: 22 Sty 2016 19:04 

Rejestracja: 21 Maj 2012
Posty: 270
niebieski
Sektor gosci jest za jedna z bramek na najwyzszym poziomie w samym rogu
Góra
 Profil Relacje PM off
kiew lubi ten post.
kiew uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: wszystko o Seria A
#324 PostWysłany: 23 Sty 2016 12:38 

Rejestracja: 30 Cze 2012
Posty: 455
niebieski
@kiew

to siatka, żeby nic nie było rzucone na murawę/w kibiców drugiej drużyny. Coraz częściej coś takiego instalują, głównie przy sektorach gości. Mnie tam nie przeszkadzało.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
kiew lubi ten post.
kiew uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: wszystko o Seria A
#325 PostWysłany: 23 Sty 2016 13:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Wrz 2012
Posty: 1887
Loty: 262
Kilometry: 438 549
srebrny
@kiew sektor dla gości na San Siro ogrodzony jest pleksą na najwyższym poziomie trybun w samym rogu. Na stronie gdzie można oglądać zdjecia z sektorów jest to widoczne. Na niebieskiej części sektory 318 i 315, a na zielonej sektory 343 i 344.
Link http://www.acmilan.com/en/stadium/map_of_the_sectors ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
kiew lubi ten post.
kiew uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: wszystko o Seria A
#326 PostWysłany: 23 Sty 2016 14:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Lis 2012
Posty: 1111
niebieski
@paisas @Legion1 dzięki, tak mi się wydawało, ale to co wzbudziło moje wątpliwości to to, że na derby Milan-Inter da się normalnie kupić bilety na sektor gości... Czy z racji, że to derby to nie ma sektoru gości?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: wszystko o Seria A
#327 PostWysłany: 23 Sty 2016 14:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Wrz 2012
Posty: 1887
Loty: 262
Kilometry: 438 549
srebrny
@kiew Tak wtedy bez problemu można kupić tam bilet. Jednak raczej nie polecam :) byłem na derbach w 2015 i wyglądało to tak, że na najwyższym poziomie trybun siedzieli kibice Interu, a dolne sektory ogrodzone ta dużą siatka zajmował młyn Milanu. Po drugiej stronie był młyn Interu :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
kiew lubi ten post.
kiew uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: wszystko o Seria A
#328 PostWysłany: 23 Sty 2016 14:29 

Rejestracja: 30 Cze 2012
Posty: 455
niebieski
info ze strony Milanu :

Visiting Supporters' tickets (Second green tier): on sale from January 12th 10 am with VivaTicket Circuit at 25 € plus pre-sale only for Fidelity Card "Siamo Noi" Holders. For more info vistit www.Inter.it

potwierdzenie na stronie Interu :
As is traditional, the second tier green will be reserved for Nerazzurri fans bearing a valid Siamo Noi card.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
kiew lubi ten post.
kiew uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: wszystko o Seria A
#329 PostWysłany: 23 Sty 2016 14:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Sie 2012
Posty: 1137
Loty: 395
Kilometry: 430 556
niebieski
Kibice Interu zawsze siedzą na drugiej zielonej, a kibice Milanu na drugiej niebieskiej. W przypadku innych meczów niż derby, sektor gości jest na przeciwległym do młyna trzecim poziomie. I wtedy jest to jedyna trybuna trzeciego kręgu w ogóle otwarta, na trzeci krąg kibice gospodarzy od jakiegoś czasu mogą kupić bilety tylko na derby i na mecze z Juve (na pewno tak jest w przypadku Interu).

Młynu Interu ani Milanu dla postronnych nie polecam. Możliwe, że spokojnie obejrzysz mecz, ale na pewno siedzący i nieśpiewający "piknik" nie jest tam pożądanym gościem. Na przeciwległą drugą "curvę" jest taka sama (najniższa) cena.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
kiew lubi ten post.
kiew uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: wszystko o Seria A
#330 PostWysłany: 23 Sty 2016 14:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Lis 2012
Posty: 1111
niebieski
Dzięki, marny ze mnie kibic serie A, dotychczas tylko raz byłem i to spontanicznie na Fiorentinie, więc dzięki za trochę włoskie i mediolańskiego know-how! Ale, że jestem akurat w dniu derbów w Mediolanie, ceny stosunkowo niskie to szkoda nie skorzystać.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: wszystko o Seria A
#331 PostWysłany: 08 Lut 2016 11:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Kwi 2012
Posty: 1843
Loty: 266
Kilometry: 487 169
niebieski
Maciek78 napisał(a):
@Robaku


Reasumując - na Juve i tak będziesz miał w najlepszym wypadku dostępne jedynie Distinti za 50e - czyli środek niezadaszonej trybuny. W sam raz dla Ciebie. Jak trafisz inne sektory to najspokojniej jest w GEF.

Maciek pomóż. Na Juve są praktycznie jeszcze na każdy sektor bilety. I mam dylemat czy San Luca czy Bul;garelli, czy idzie z listicket wybrać konkretne miejsce czy musze wybrać tylko sektor a potem przydzieli mi miejsce jakies na sektorze?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: wszystko o Seria A
#332 PostWysłany: 08 Lut 2016 22:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Maj 2012
Posty: 853
Loty: 251
Kilometry: 475 688
niebieski
Moje fotki z sektora gości :) Całkiem dobra widoczność, mimo że był to 3 poziom :)

Załączniki:
IMG_5456.JPG
IMG_5456.JPG [ 225.82 KiB | Obejrzany 4014 razy ]
IMG_5440.JPG
IMG_5440.JPG [ 240.54 KiB | Obejrzany 4014 razy ]
IMG_5431.JPG
IMG_5431.JPG [ 197.49 KiB | Obejrzany 4014 razy ]
IMG_5406.JPG
IMG_5406.JPG [ 254.62 KiB | Obejrzany 4014 razy ]
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: wszystko o Seria A
#333 PostWysłany: 08 Lut 2016 23:28 

Rejestracja: 05 Lut 2016
Posty: 92
Loty: 27
Kilometry: 33 492
Ja wybieram się 10 kwietnia na mecz Milan - Juventus. Planuję 1 nocleg w Mediolanie. może ma ktoś godny polecenia hotel w pobliżu San siro?? chętnie skorzystam z podpowiedzi :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: wszystko o Seria A
#334 PostWysłany: 11 Lut 2016 13:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Maj 2012
Posty: 853
Loty: 251
Kilometry: 475 688
niebieski
Polecam ten obiekt :) http://www.booking.com/hotel/it/ostello ... ta.pl.html spałem w nim dwa razy :) bardzo blisko stadionu.

Warto dodać, że w połowie 2015 roku w końcu otwarto stację metra koło San Siro! :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: wszystko o Seria A
#335 PostWysłany: 11 Lut 2016 14:37 

Rejestracja: 12 Kwi 2011
Posty: 2174
niebieski
Robaku napisał(a):
Maciek78 napisał(a):
@Robaku


Reasumując - na Juve i tak będziesz miał w najlepszym wypadku dostępne jedynie Distinti za 50e - czyli środek niezadaszonej trybuny. W sam raz dla Ciebie. Jak trafisz inne sektory to najspokojniej jest w GEF.

Maciek pomóż. Na Juve są praktycznie jeszcze na każdy sektor bilety. I mam dylemat czy San Luca czy Bul;garelli, czy idzie z listicket wybrać konkretne miejsce czy musze wybrać tylko sektor a potem przydzieli mi miejsce jakies na sektorze?

Cześć
Dopiero wróciłem z ferii.

Na LT kupujesz z wyborem miejsca.

http://www.comune.bologna.it/media/sour ... lara_2.jpg
Tu masz widok z San Luca. Po lewej będzie sektor gości.

Myślę, że w Twoim przypadku wybór pomiędzy tymi sektorami nie ma większego znaczenia
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: wszystko o Seria A
#336 PostWysłany: 11 Lut 2016 19:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Kwi 2012
Posty: 1843
Loty: 266
Kilometry: 487 169
niebieski
Kupione na centrale, bo spanikwoałem, zę na San Luca albo ten drgui trzeba mieć karte kibica. Za 50 jurków. Zobaczymy. Mam nadzieje, że na tych piknikach nie zdziwią się, że bedziemy się radowac po golach dla Juve.

@tomassi82 ale nie wiadomo czy mecz będzie 10 kwietnia. Jesli jedziesz na cały weekend to spoko, ale równie dobrze może być 9 kwietnia, 8 kwietnia a nawet 11 kwietnia, jeśli Juve będzie w LM i będzie się to gryzło z tymi rozgrywkami.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: wszystko o Seria A
#337 PostWysłany: 11 Lut 2016 21:27 

Rejestracja: 05 Lut 2016
Posty: 92
Loty: 27
Kilometry: 33 492
oo a to mnie teraz zaniepokoiłeś. Dobrze, że jeszcze hoteli i samolotów nie rezerwowałem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: wszystko o Seria A
#338 PostWysłany: 12 Lut 2016 00:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Kwi 2012
Posty: 1843
Loty: 266
Kilometry: 487 169
niebieski
Może z tym 11.04 przesadziłem, szansa bardzo mała. Ale już 8 -10 jest to możliwe.
Jesli np. Juve będzie gralo LM ( czyli np. 12 kwietnia) we wtorek to wtedy mecz może byc w piątek.
Sprawdz na początek jakie są dalsze terminy 1/4 finału LM.
Oczywiscie juz po meczach z Bayernem te obawy mogą być nieistotne.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: wszystko o Seria A
#339 PostWysłany: 12 Lut 2016 13:23 

Rejestracja: 12 Kwi 2011
Posty: 2174
niebieski
Robaku napisał(a):
Kupione na centrale, bo spanikwoałem, zę na San Luca albo ten drgui trzeba mieć karte kibica. Za 50 jurków. Zobaczymy. Mam nadzieje, że na tych piknikach nie zdziwią się, że bedziemy się radowac po golach dla Juve.

@tomassi82 ale nie wiadomo czy mecz będzie 10 kwietnia. Jesli jedziesz na cały weekend to spoko, ale równie dobrze może być 9 kwietnia, 8 kwietnia a nawet 11 kwietnia, jeśli Juve będzie w LM i będzie się to gryzło z tymi rozgrywkami.

Robaku, jeżeli ma być karta kibica to na Centrale będzie tak samo wymagana jak na "zakolu" ;) A w Twoim przypadku nie będzie wymagana, weź tylko dowód ze sobą bo mogą sprawdzać.

@tomassi82
Jak już Robaku wspomniał, na razie termin nie jest ustalony, musisz czekać. Częściowa rozpiska jest gotowa na razie do końca marca.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: wszystko o Seria A
#340 PostWysłany: 12 Lut 2016 13:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Kwi 2012
Posty: 1843
Loty: 266
Kilometry: 487 169
niebieski
Akurat mnie na JS dość dokładnie sprawdzali tj. informacje na bilecie wraz z zestaieniem dokumentu.
Bardziej tego się bałem, że np. na JS na trybune gdzie siedza zagorzali fani Juve wymagana była karta kibica. I tak samo mialem obawy, ze jak bym chciał wejsc na kocioł kibiców Juve na stadionie w bologni też tam mogliby jakiś kart ode mnie wymagać.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 945 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 48  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group